Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem vagy férjemnek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vagy férjemnek van igaza?

Figyelt kérdés
Férjem azt mondta ha én csak egy irodában ülök,akkor az nem is munka mert nem fáradok el.Vagyis neki egyértelmű hogy én viszem a háztartást,főzés,mosás és takarítás.Én ezt igazságtalannak érzem mivel én is napi nyolc órát dolgozom mint ő,bár ő fizikait.Azt mondta pl.a főzés nem lehet fárasztó mivel én munkahelyemen egész nap ülök.Én nem így gondolom.Barátnőmnek is főz a férje ha éppen szabadnapos.Párom szerint az nem normális.Szerintetek?
2019. nov. 19. 17:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Mekkora bunkó... neked van igazad
2019. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, hiába írjuk akárhányan, hogy Neked van igazad, a férjed attól még olyan, amilyen. Ha el tudod őt fogadni így, és vállalod, hogy életed végéig maximálisan kiszolgálod, akkor maradj vele. De akkor ne panaszkodj többet, ne kérd számon, hogy miért nem segít. Ha Te nem szeretnél így élni, akkor válj el. Megváltozni nem fog a férjed. Sőt, ha gyermeket szülsz neki, még azt is meg fogod kapni, hogy egész nap otthon vagy és nem csinálsz semmit.
2019. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Tetszik, hogy a férfigyűlölő, feminista válaszok fel vannak pontozva, míg aki nem osztja ezt a véleményt az meg lenn van a béka hátsója alatt. Zseniális! :)
2019. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom azért jól néz ki és magas ha már ilyen tuskó és te mégis hozzámentél. Legközelebb válassz okosabban férjet.
2019. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

13-as abban egyetértünk, hogy a sok feminácinak csak műf...szt kéne fognia és zárja be magát a pincébe egy életre...

Viszont itt a férj a ludas...

2019. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen a férj ludas, csak az egyik hölgyemény nekiállt olyan statisztikai adatokkal dobálózni, amik azért messze állnak a valóságtól.
2019. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
Hű de magatokra vettétek. Ez is tipikus. A férfiak 90%-a nem a problémát veszi észre, hanem beleköt valami másba. :)))
2019. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tévedés ez a házasság.
2019. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!