Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés
Férjem tegnap közölte, kövér vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Tényleg nem vagyok vékony, de azért tehén sem. 165 centi vagyok és 78 kiló. Mikor elvett,13 éve, akkor 75 kiló voltam. Kőkemény éhezéssel tudok csak pár kilót leadni, majd a duplája jön vissza. Kb 15 éve nem ettem egy jóízűt, mert beszólogat, hogy egyél csak, úgy leszel szép dagadt, még ennél is dagadtabb. Pedig nem zabálok, bármilyen hihetetlen. Mondtam neki, hogy ha ennyire nem bír elviselni, akkor keressen egy pálcikát, aki jobban tetszik neki.
2019. jún. 10. 08:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
96%
Nincs igaza. Minek vett el, ha csak bántani tud.
2019. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
96%
3 kg azért nem egetverő különbség.Sztem csak megtetszett neki valaki,akkor szoktak otthon hirtelen bunkóra váltani otthon.
2019. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
71%
A férjed valóban paraszt. Viszont a másik oldal sem elhanyagolható, hogy a nők egyszerűen nem làtjàk magukon sokszor, hogy igenis kövérek. 75 kg az sok, bmi alapján is túlsúly. Nyilván jobb mint a 100kg, de attól még az is kövér.
2019. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
87%
Nincs igaza. De hagyjuk is őt. Te akarsz fogyni? Te akarsz 65 kg lenni? Nem ez drasztikus diéta kell neked hanem valami okosabb megoldás.
2019. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
66%
13 éve is már kövér voltál. De ettől még bunkó a férjed.
2019. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha 13 éve 75 kg voltál, akkor Te vélhetőleg ilyen alkat vagy, sosem voltál nádszálvékony, és Ő így vett feleségül.

Azóta már gondolom szültél, és az a 3 kg + nem tett dagadtabbá, inkább változott az alkatod.


A beszólogatás nagyon bunkó dolog, Neked pedig el kell határozni,hogy szeretnél-e fogyni, képes vagy-e rá, vagy tegyél egy határozott lépést és állítsd le a férjed, aki gondolom nem tökéletes alkatú.


Én Veled egy magasságú vagyok, 58-60 kg között ingadozik a súlyom, tehát tudok viszonyítani. Hozzám képest + 13 kg-al vagy több, ami eléggé kerek formát ad, de van akinek éppen ez tetszik.

Ha én több lennék ettől max a teljes ruhatárcsere miatt kezdenék el fogyókúrázni, és akkor, ha tényleg nagyon zavarna ENGEM.

2019. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
90%

Nincs igaza mert egy bunko szhar. Ellenben a "csak ehezessel tudok fogyni" dolog is santit. Ha olyan betegseged lenne akk nem 75 kilo lennel. Ha meg nincs akkor egyel 1300-1400 kaloriat fele evig es sportolj. Le fogsz fogyni.


Nyilvam ha magadert akarsz. Csak akkor. Erte nem kell. Őszinten en egy percig nem maradtam volna egy ilyen ember mellett, nagyon alacsony lehet az onbecsulesed.

2019. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg baromi alacsony az önbecsülésed, ha hagyod, hogy így beszólogasson.


Túlsúlyos vagy, mindig is az voltál, nincs ezzel semmi gond. Ha akarsz, le tudsz fogyni. Diéta+mozgás.

2019. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza de a helyedben én elhagynám. Ex pasim volt ilyen ha már túl mentem a 65kg akkor beszólogatott hogy mekkora hasam van júúj mint egy terhes nőnek. Persze bántott mert amúgy is tudtam hogy a pálcika csajok jönnek be neki. Mindig mondtam neki nem kötelező velem lenni ezen meg mindig azt mondta jaj meg ne sértődj már. Olyan bunkó egy pasi volt ő is mint a fene. Szerencsére azóta már elhagytam más okok miatt és caodák csodájára neki van egy pálcika csaja én meg nem idegeskedek a kilóim miatt. Tény hogy a 80kg-mal valóban túlsúlyban mutat a bmi de igazából nem érdekel. Koplalni nem fogok és a páromnak is így tetszem. Keress olyan pasit aki elfogad olyannak amilyen vagy. Jó nyílván nem azt mondom hogy zabáljunk had hízzunk és tessék elfogadni mert nem és én is tartom a súlyom hónapok óta de az nem helyes és nem normális hogy a férjed így bánt.
2019. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
87%

Egyrèszt tènyleg túlsúlyos vagy, ès nem igaz, hogy csak èhezèssel tudnál fogyni. Annak persze, hogy az a "mellèkhatása", hogy utána több jön vissza. Ètrendet kell váltani, ès mozogni.

Másrèszt meg ha már 15 ève ezt mondogatja, akkor minek mentèl hozzá? Mièrt nem váltál el? Ne neki mondogasd, hogy keressen pálcikát, hanem te keress olyan palit, akinek így tetszel, ès nem bántalmaz (szavakkal).

2019. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!