Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párodnak vagy a gyerekeidnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodnak vagy a gyerekeidnek adnál igazat? Ki lenne a fontosabb?

Figyelt kérdés
Az új párom és a lányaim utalják egymást.Tegnap este odaáig fajult a helyzet, hogy a 2 lány nekiment a páromnak.Aki pedig feljelentést akar tenni ellenük,csak ezért nem tette még meg, mert én megkértem, hogy ne tegye. Tudom,hogy ez így nem mehet tovább. Hogy kezeljem a helyzetet? Már azon is gondolkodtam, hogy nem fogok beszélni a lányaimmal.
2019. nov. 19. 18:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Már 20-23 évesek.
2019. nov. 19. 19:19
 12/33 anonim ***** válasza:
45%

Mégis mit vártál? Egymás legjobb barátnői lesznek, és befonják egymás haját?

Itt teljes mértékben, 120%-ban a barátnődnek kell engednie, ha kell, akkor meghunyászkodnia, mert ő vàlasztotta, hogy belemászik a lányok családjába és elveszi az apjukat. A lányaid egyikőtök se kérdezte, hogy ezt mennyire szeretnék, nekik csak a megrázkódtatás maradt.

Ha a csajodnak nem tetszik, hogy van két gyereked, és nem tud viselkedni, akkor szedje a kis motyóját, és ballagjon. Aztán keressen egy gyerektelent, ahol nincs ilyen hercehurca. Az se baj, ha nem foglalt pasikkal kezd ki.

Te meg feldolgozod, hogy ez az a ku.rva nagy boldogság, amiért beadtad a válást. Tessék élvezni! Innen csak rosszabb lesz.

2019. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Lachesys ***** válasza:
36%

mondjuk en max ilyen putriban tudok elkepzelni ilyet... 20on evesek verekednek? ha 12 lenne azt mondom meg gyerek. jo nagy prolik lehettek, eleg gaz.


igazabol ugy tunik kivulrol h minden szereplo idiota. a lanyaid ertheto h nem szeretik az uj macat, de azt is tudniuk kell h nem az o dolguk mi lett az anyjukkal a dolog vege. nemtom megcsaltad-e az anyjukat, ha igen, valszeg azert utaljak ennyire vehemensen a not, mert a te felelossegedet is ratoljak magukban, hogy ne kelljen utalniuk az apjukat amiert egy fhasz. az uj maca meg leginkabb a hatterbe vonulhatna inkabb, nem is ertem minek kell talalkozniuk?

2019. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%

A lányaim.


Persze, hogy mérhetetlen haragot éreznek, ha emiatt az új párod miatt dúltad szét a családot. Mindenki dühös lenne ebben a szituációban.

2019. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
49%

Hagyjuk már ezt az "elvette az apjukat" baromságot.

Ha egy huszonéves FELNŐTT ember nem képes belátni, hogy a kapcsolatok sokszor nem működnek és nem lehet örökké a langyos szarban ülni boldogtalanul ott komoly gondok vannak. Ahogy a lányaid hozzáállnak ehhez az egészhez az nagyon éretlen. Ha huszonévesen valaki nem tart még ott, hogy nem cseszem szét az apám boldogságát csak mert nem működött a kapcsolata anyámmal ott nem az új partnerrel van a baj. Egyáltalán nem normális, hogy fújnak az új párodra mint két 8 éves és ok nélkül, tök ismeretlenül bátják.

Viszont ami a te felelősséged lett volna az az, hogy ezt kellőképpen elmagyarázd nekik és megértesd velük. Persze, el kellett volna már jutni arra a szintre a lányaidnak, hogy megértsék ezt maguktól is de mivel ez nem megy még így neked kell leülnöd velük és nyugodtan elmagyarázni nekik, hogy mi miért történt, mit vársz tőlük és miért nem helyes amit csinálnak.

Ha meg sem hallgatnak csak fújják a saját előítéleteiket akkor nincs mit tenni. Hiába a gyereked valaki, felnőtt emberek akiknek igen is meg kell érteniük a helyzetet. Gyakorlatilag ok nélkül bántják a párodat és egyáltalán nincs igazuk ebben a helyzetben. Én minden vitás helyzetet igyekszem objektíven nézni és így állni az adott emberhez. A lányaidnak ebben a helyzetben nincs igazuk.

2019. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Lachesys ***** válasza:
20%

utolso nem tudod te sem mi tortent. ha az apa ezzel a csajjal CSALTA az anyjukat, örökké utalni fogjak. es annal jobban, minel hibasabb volt az apjuk, mert jobb a nem ismert harmadikat utalni, mint kimondani h apam egy gerinctelen fereg.


nyilván ha elobb tortent a valas, ez nem all, de a "miatta hagytam el" elegge azt sugallja nekem h szereto volt egy ideig az uj no.


ilyen helyzetben pont azert fogjak gyulolni, hogy ne az apjukat gyuloljek, hiszen ohozza kotodnek. konnyebb haritani es mindent a no nyakaba varrni.

2019. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Xtina X Queen ***** válasza:
56%

Jaj, de demagóg hülyeséget írt az előttem szóló.


Mindenkinek joga van azt utálni akit akar, nem kötelező jópofát vágni semmihez. Szerintem jól tették, hogy lecsapták a rbancot, biztos nem àrtatlanul, hanem mondjuk mert nagy volt a pofája.


Ha a kérdezőnek nem tetszik, akkor ott az ajtó.

2019. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Légy nyugodt engem is elhordanak minden patkánynak meg lúzernek, nemcsak a párom.
2019. nov. 19. 19:38
 19/33 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem így müködik nálam legalábbis.Annak adok igazat kinek igaza van
2019. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
56%

#16 Egy megcsalás egy hosszú házasságban már soha nem csak az egyik fél felelőssége. Ahhoz, hogy egy kapcsolat ne működjön mindkét fél kell. Persze, ha nem megy szakítani kell ez tiszta sor de undorító amikor kihagyják a másik fél felelősségét a dologból.

Az meg megint csak nagyjából 10 éves korig fogadható el, hogy apám csinál valami hülyeséget és ezért egy tök ismeretlen embert gyűlölök aki semmit nem ártott nekem.

2019. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!