Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párodnak vagy a gyerekeidnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodnak vagy a gyerekeidnek adnál igazat? Ki lenne a fontosabb?

Figyelt kérdés
Az új párom és a lányaim utalják egymást.Tegnap este odaáig fajult a helyzet, hogy a 2 lány nekiment a páromnak.Aki pedig feljelentést akar tenni ellenük,csak ezért nem tette még meg, mert én megkértem, hogy ne tegye. Tudom,hogy ez így nem mehet tovább. Hogy kezeljem a helyzetet? Már azon is gondolkodtam, hogy nem fogok beszélni a lányaimmal.
2019. nov. 19. 18:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
39%

#15:

Ácsi! Jó, hogy azt nem írod, hogy fogadják szeretettel apjuk új szeretőjét, mert természetes, hogy apucinak jár a boldogság, és nincs azzal baj, hogy az anyjuk meg a gyerekei szemébe hazudott.

Mindegy, hogy 8 vagy 28 éves, az apja az apja marad, és ugyanúgy éli meg, ha válnak. Csak jobban érti, mi az a megcsalás.

A másik: az új nő hány éves? Neki hány évesen illene tudni, hogy más férjére nem mászik rá, és ha van gyerek, azt el kell fogadnia? Mennyi lehet? 18? Nem baj, 23 évesen már ő is érettebb lesz. (Atyáét 🤦‍♂️)


Azt te se tudod, hogy mennyire volt durva a lebukás, a válás, vagyonmegosztás, milyen életszínvonalon élet eddig, hogy élnek most, stb.

Azt viszont írja a kérdező, hogy a kiscsaj se áll épp kedvesen hozzájuk. Azért oda is el kell jutni, hogy két felnőtt nő nekiessen valakinek. El tudom képzelni, elég itt olvasni, hogy ír pár nő: előző kapcsolatból visszamaradt gyerek, kölyök, stb.

2019. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Lachesys ***** válasza:
58%

nem mondom h nem felelos a masik fel, de a megcsalas es valas ket dontes. az egyik aljas, gerinctelen, a masik a tiszta lap. es pl ha anyam meghizna, eligenytelenedne, apam meg elkezdene valami formas not dughogatni igenis lekrvznam parszor a not es kb sose akarnam latni a pofajat, hiaba anyam is hibas. a megcsaast a ferfi dontotte el.

ha inkabb elvalna, es tudnam h nem mukodott mar a szex, nem ment, az sokkal kevesbe fajna mint egy gerinctelen csalosdi, es az uj nohoz is maskepp allnek.

2019. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
69%

Ülj le velük beszélni. Valahol ők is gyerekesen viselkednek, neked és az új párodnak kell most több esze legyen.

Az anyjuk nem szítja a háttérben a kedélyeket még pluszba?

Egyelőre szerintem ne rakd a lányokat és az új párodat egy légtérbe. Szerintem itt még ülepednie kéne a dolgoknak, főleg a lányoknál.

Emellett párhuzamosan beszélgess velük sokat, mondd el miért nem volt már jó az anyjukkal, miért jobb, hogy külön utakon jártok.

2019. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
77%
#18: bőven 20 felett már késő a nevelés. Majd ha érettebbek lesznek, talán rájönnek, hogy a felnőttek sem hibátlanok és a házasságok nem feltétlen tartanak örökké.
2019. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
38%

Már kiért kéne a gyerekeimnek adnom igazad, ha azok megtámadnának egy embert ? Ráadásul 2 az 1 ellen, undorító, gyáva mentalitás. Én adnék nekik egy alapos verést, tanulják csak meg, hogy nem csinálhatnak ilyen

t büntetlenül, aztán mennék az ügyvédhez új végrendeletet íratni. ;)

2019. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az elég gyér indok egy ilyen megmozdulásra, hogy évekkel ezelőtt az új nőd miatt hagytad el a feleséged (és gondolom vele együtt a lányaid is), ez önmagában legfeljebb általános ellenszenvet vált ki, de verekedést nem igazán. Lehet, hogy én mozgok csak más körökben, de szerintem nem ismerjük itt a teljes sztorit, valaminek ki kellett váltania ezt a reakciót, csak úgy önmagában az nem lehet elég erre, hogy úgy általában nem kedvelik a csajod.


Amúgy a nőd le fog lépni, jön a helyére még öt másik, lányaid viszont csak ők vannak, én egyértelműen a saját gyerekeimet helyezném előtérbe. Oké, hogy már nem kicsi gyerekek, de akkor is a te gyerekeid. Az, hogy a nőd kedvéért megszakítod velük a kapcsolatot szerintem ritka nagy parasztság. Nem a lányaid döntöttek úgy, hogy elhagyod őket a friss punáért.

2019. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%

#15 Miért, 20 fölött már nem lehetne borzalmasan fájdalmas? Főleg akkor, ha a nő képbe lépése előtt nem voltak gondok a házasságban, családban...


Nyilván ha a háta mögött csalta egy ideig az anyjukat, és ettől az édesanyjuk(!) kikészült, az borzasztóan fáj nekik.

2019. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
76%

"Főleg akkor, ha a nő képbe lépése előtt nem voltak gondok a házasságban, családban..."

Ilyen nincsen, ez tündérmese. Ahol megjelenik egy másik ember és ez hirtelen teljesen szétcseszi a kapcsolatot ott már sok éve problémák vannak és régen kihült minden. Akinek jó a kapcsolata, boldog, szeretik egymást azt pont nem fogja érdekelni, hogy hány csajszi akarná felszedni. Akinek nincsenek gondok eleve a kapcsolatában az nem fog dobbantani csak mert jön egy másik.

2019. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
64%

Ha 23 éves a nagyobb lány, akkor gondolom, 24+ éve házasok. Egy negyed évszázad. Olyan nincs, hogy ennyi időn át nincs hullámvölgy, vita, veszekedés, vagy egy unalmas szürke év, amikor nem tud befurakodni az a bizonyos harmadik.


De amíg a kérdező és a nője tudatosan választotta ezt a helyzetet, amiben most vannak, addig nekik illik türelemmel viselni azoknak a reakcióját, akinek ezt a megcsalást és válást még fel kell dolgozni.

2019. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
37%
Mondanám a 20onéves lányaimnak, hogy választhatnak, a saller, bocsánatkérés vagy az eltakarodás között.
2019. nov. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!