Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtalalta az exemmel keszult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalalta az exemmel keszult fotokat a baratom?

Figyelt kérdés

A baratom az ejjeliszekrenyes fiokomban megtalalt par kepet amin az exemmel vagyok rajta. Masfel evvel ezelott szakitottunk mar, egyszer kaptam tole ajandekba kepeket. Azokat elraktam,nem akartam kidobni. Nem vagyok mar szerelmes bele, de o volt az egyik legfontosabb szemely az eletemben es nem haraggal valtunk el. ( a tavolsag volt a fo ok es mert ugy ereztuk ez inkabb szeretet,baratsag ami megmaradt a kapcsolatunk vegere) nekem emlekek. Viszont elfelejtettem elrakni zartabb helyre. A jelenlegi baratom most volt eloszor nalam es eszembe se jutottak a kepek. De ami lenyegesebb,hogy annyira rosszul esett neki amikor megtalalta a fotokat,hogy a szamonkerese utan szinte azonnal fakepnel hagyott. Azota nem erem el, szerintem letiltotta a tel.szamom. messengeren meg meg nem latta az uzenetem pedig kertem,hogy talalkozzunk es beszeljuk meg. Tudom,hogy felreertheto lehetett szamara, de eselyt sem ad igy. Ennyire elrontottam? Hogy hozzam ezt helyre? 7 honapja lennenk egyutt. Eddig csak en voltam nala. Napi szinten talalkoztunk,nala aludtam stb. Es most konkretan felszivodott.


L


2019. nov. 20. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
A hapsid egy kretén. Ez egy primitív, gyerekes játszma semmi több. Tudta hogy nem vagy szűz, ergo tudnia kellett hogy nyilván kép is lesz. Az hogy ilyen beteg módon fogja fel az az ő baja. Játszd el a sértődöttet, flegmát ha felhív vagy ír, és meglátod egyből becsicskul majd.
2019. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Azért faképnél nem kellett volna hagyjon, eléggé ovis megoldása a dolgoknak. Az a gond, hogy ha nem tudod elérni, akkor hiába állsz fejre, akkor sem változik a helyzet.

Esetleg ötletnek, hogy írd le részletesen a szitut e-mailben, kérj bocsánatot és, hogy legyen szíves jelentkezni, hogy tisztázni tudjátok. Adj kb egy hetet a dolognak, ha nem jelentkezik, akkor tekintsd lezártnak.

2019. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Milyen képek ezek pontosan? Azért nem mindegy.
2019. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Miért tartasz képet az exedről?


Neked hogy esne, ha ilyet találnál a barátodnál?

Ok, hogy volt előtte/előtted más, de akkor is.


"de o volt az egyik legfontosabb szemely az eletemben es nem haraggal valtunk el."


De már nem ő a legfontosabb és tökmindegy, hogy hogyan váltatok el egymástól.


Az exek bármilyen jelnléte vagy felbukkanása csak problémát szül az új kapcsolatban.

2019. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Hisztis F. a pasid.
2019. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy idióta. Hány évesek vagytok? Mert amit csinál, az bőven tiniszint.

Egy felnőtt ember meg tudja érteni, hogy az exed az életed része, nem fogsz mindent kitörölni, ami hozzá kapcsolódik, mert ez is egy fontos állomás volt az életedben és kész. Persze, nyilván nem veszed elő nosztalgiázni, meg nem teszed ki a falra, de szerintem egyáltalán nem elvárható, hogy az ember mindent töröljön az előző kapcsolatáról, mintha meg sem történt volna.

Próbáld meg elérni és megbeszélni vele, de ha nem lehet, akkor örülj neki, hogy megszabadultál egy ennyire gyerekes valakitől.

2019. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

23 vagyok o 27.

Sima egyszeru kepek, semmi extrem vagy aluloltozott szexis intim dologrol nincs szo.


Nem tudom csak ugy kitorolni, eltaposni, elfelejteni,megszuntetni azokkal az emberekkel a kapcsolatom akikkel van multam. Es mar pedig az exem a mai napig a baratom, most fura, de olyan mintha a tesom lenne lassan. Van egy baratnom akivel sokkal rosszabb volt a helyzet es masok szamara nem megbocsajthato dolgot csinalt en meg sem tudtam azt mondani,hogy takarodjon az eletembol. Ezek az emberek oly annyira szamitanak,szamitottak valamikor mint pl egy csaladtag. Es en nem tudok leepiteni, kiiktatni embert csak azert,mert az az exem. Ezt szeretnem elmagyarazni. Vagyis akartam. Latta az uzenetem, de nem valaszolt csak like jelet kuldott. Ez nevetseges szamomra. Szoval lehet elszurtam, de legalabb nem erzem magam hibasnak.

2019. nov. 20. 14:43
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem, nem o a legfontosabb. Ahhoz azert lekene tenni valamit az asztalra. Ido kell hozza. Pillanatnyilag a csaladom a legfontosabb. Ok biznak bennem,tamogatnak es nem forditanak hatat. A baratom most nem ezt bizonyitotta. Ellentetben az exemmel aki szamtalanszor bizonyitott es azert tartottam a legfontosabbnak az eletemben. Azert mert valakit szeretek ne higgyje azt hogy korulotte forog az eletem es tuzbe tennem erte a kezemet csak mert o azthiszi valami kivaltsagos szemely. Elsobbseget elvez helyzetek soran. De sajnos vagy nem sajnos. Jelenleg az eletemben nem o a legfontosabb.
2019. nov. 20. 14:47
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Több sebből vérzik ez az egész.

1. Nem a távolság miatt szakítottatok, hanem azért, mert már nem szerettétek egymást. Ha egy pár szereti egymást, akkor nem szakítanak, hanem megoldják a problémákat.

2. Nem haverkodunk az exszel. Akivel már egyszer lefeküdtél, azzal van szexuális vonzalom , nem múlik el csak úgy varázsütésre. Igenis érzi az aktuális párod, hogy vonzódsz az előzőhöz, és ez kellemetlen.

3.7 hónapig te járkáltál a pasihoz? Gyakorlatilag Te udvaroltál a barátodnak. Értem én, hogy emancipáció meg egyenlőség, de ezt azért nem így illik csinálni.

4. Mit turkál a barátod az éjjeliszekrényedben?

5. Miféle konfliktuskezelés amit csinál?

2019. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos te még az exedet szereted. Utolsó kommented...
2019. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!