Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtalalta az exemmel keszult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalalta az exemmel keszult fotokat a baratom?

Figyelt kérdés

A baratom az ejjeliszekrenyes fiokomban megtalalt par kepet amin az exemmel vagyok rajta. Masfel evvel ezelott szakitottunk mar, egyszer kaptam tole ajandekba kepeket. Azokat elraktam,nem akartam kidobni. Nem vagyok mar szerelmes bele, de o volt az egyik legfontosabb szemely az eletemben es nem haraggal valtunk el. ( a tavolsag volt a fo ok es mert ugy ereztuk ez inkabb szeretet,baratsag ami megmaradt a kapcsolatunk vegere) nekem emlekek. Viszont elfelejtettem elrakni zartabb helyre. A jelenlegi baratom most volt eloszor nalam es eszembe se jutottak a kepek. De ami lenyegesebb,hogy annyira rosszul esett neki amikor megtalalta a fotokat,hogy a szamonkerese utan szinte azonnal fakepnel hagyott. Azota nem erem el, szerintem letiltotta a tel.szamom. messengeren meg meg nem latta az uzenetem pedig kertem,hogy talalkozzunk es beszeljuk meg. Tudom,hogy felreertheto lehetett szamara, de eselyt sem ad igy. Ennyire elrontottam? Hogy hozzam ezt helyre? 7 honapja lennenk egyutt. Eddig csak en voltam nala. Napi szinten talalkoztunk,nala aludtam stb. Es most konkretan felszivodott.


L


2019. nov. 20. 13:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit keresett amugy. Nem is tartottam fontosnak. Nem kutakodott,maximum valamit akart csak nem mondta. Esetleg zsepit vagy a toltomet akart kolcson venni, de a pici hangfalam is ott van es reggel filmet akart nezni, lehet azt kereste. Nem tudom tenyleg.


Nem szeretem az exemet szerelemmel. De szeretem mint baratot. Es bocsanat hogy ez nem valtozott. Nem ertem miert kellett volna? Nem igy mukodik az ember. De mindegy.


En jartam hosszu ideig a baratomhoz,mert o nem tudott hozzam jonni amig nalam voltak a lakotarsaim. Egyszeruen lehetetlen lett volna megoldani,hogy mondjuk legalabb par orat egyedul lehessunk,mert mindig valaki itt volt. Ezert hivott magahoz es akkor mentem busszal stb vagy eljott ertem. Most mar egyedul vagyok es feljott hozzam.

2019. nov. 20. 15:21
 12/14 A kérdező kommentje:
Es DE elmult a vonzalom. Ritkan latom az exemet, de tenyleg semmi vonzalom nincs mar. Nem vagyunk allatok.
2019. nov. 20. 15:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,ha tényleg fontos vagy neki,keresni fog,vagy reagál az üzeneteidre.Kell neki egy kis idő,hogy leülepedjen benne a sztori,mindenki másképpen reagál le egy ilyen dolgot.Hát ő elég gyerekesen.Nem lesz könnyű így megértetni se vele,hogy már semmit nem jelentenek a fotók,de remélhetőleg megértő lesz végül.Sok sikert.
2019. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Először van nálad, és turkált?

Persze zsebkendőt keres ...

Én simán észrevennén, hogy az nem zsebkendő.

De amúgy komolytalan, hisztis kispöts.

2019. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!