Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők sosem hajlandóak beismerni, ha hibáztak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fiatal, és volt már dolgom több nővel, de sem párkapcsolatban, sem kollégális viszonyban soha nem találkoztam olyannal, hogy egy nő beismerte volna, hogy hibázott. Mindegyik azt mondja, hogy ő olyan, ő beismeri, a valóságban meg mégsem. Mindíg a férfira kenik a dolgot, vagy jobb esetben elkenik, elbagatelizálják. A férfiaktól meg elvárják, hogy olyanért is ők kérjenek bocsánatot, amit el sem követtek, vagy, addig feszítik a húrt, amíg a férfi is elkövet valamit, hogy aztán lehessen abba belekapaszkodva áthárítani a felelősséget.

Miért nem képesek a gyakorlatban is kimondani, hogy bocs, de tévedtem? Mert mind ezt állítja, de megtenni egy sem teszi.

Egyáltalán, férfiak, ti találkoztatok már olyan nővel, aki beismerte volna, hogy hibázott?


2017. márc. 24. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Fiú vagyok, miért te mindig beismered férdiként? Ez nem női hiba.. Vagy nincs csajod, és most próbálsz minden szennyet rájuk kenni. :P
2017. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

A kérdés jó, visszagondolva én se tudok feleleveníteni ilyen esetet.

Talán mert a nők elég jó része nagyon egoista lesz felnőttebb korára a visszajelzések miatt, legyen bármilyen ronda fiatal korában. Ezt tévesen feldolgozzák, majd csak úsznak a mámorban, hogy ők a netovábbjai a teremtésnek.

És ilyet még a legszerényebb, legnyugisabb nőtől se tapasztaltam valóban.

2017. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Elsonek hatalmas pacsi, egyetertek!

A kerdezo es masodik meg vagy megkesredettek vagy csak fura nok akadnak utjukba...

2017. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest én is írhattam volna :D pont a napokban gondolkoztam ezen, higy még egyetlenegy nő sem ismerte be nekem ha valamit elcseszett. Amikor az egyik megcsalt még az is az én hibam volt :) ő semmiről nem tehetett :D
2017. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én őszinte voltam az exemmel bevallottam hogy hibàztam de visszaélt vele igy végleg eltàvolodtunk és igen ki kellett vàrnom amig hibàzott mert magàtol sose lépett volna ki a kapcsolatbol..


Szoval nem jo mindig őszintének lenni mert visszaélnek vele

2017. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szereti beismerni ha hibázott, vagy tévedett, a férfiak sem. Emberi tulajdonság. Ha viszont nem hajlandó beismeri valaki, az megint más, mintha csak nehezen, rossz szájízzel teszi.
2017. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#1 és #3: Tévedsz. Normális párkapcsolatban élek, és többnyire minden rendben van körülöttem. De ha néha vita van akár a feleségemmel, akár kolléganőkkel, vagy bárki mással, azt tapasztaltam, hogy minden nő addig duzzogott, amíg nem mondtam valami olyat, amivel kimenthette volna a felelősségét. Soha egy nővel még nem találkoztam, aki képes lett volna azt mondani, hogy bocsi, de hibáztam. Még munkahelyi szinten sem, holott ott a hibát nem én tártam fel.
2017. márc. 24. 09:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkabb jellemtol fugg, mint nemtol.

Nalunk pont forditva van. A parom(ffi) nagy ritkan tudja beismerni, ha hibazott. Persze mar nagyobb veszekedeseknel elofordult mar , hogy rajott, o volt a hunyo, a de a pitibb dolgokat, Isten ments, hogy beismerje.

Ilyenkor en nyelek a beke erdekeben.

De en amugy is olyan vagyok, hogy bocsanatot tudok kerni es kepes vagyok belatni, ha vmit rosszul csinaltam es a masiknak van igaza. Ez nem feltetlenul jo amugy, sokszor hasznaltak ki ilyen teren, mondvan "a hulye , majd biztos elviszi a balhet".

2017. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy példa, akit mindenki ismer: Angela Merkel.
2017. márc. 24. 09:20
 10/11 A kérdező kommentje:
#8: Sajnos én sem tudok sokáig olyan légkörben lenni, ahol a másik duzzog. Fontos, hogy szeretetben legyünk és ezzel eddig minden nő vissza is élt. Nagyon megvisel, ha feszült a légkör, nem tudok napokat várni, hogy a páromnak elmúljon a rossz kedve és kezdeményezze a békülést, mert megőrülök az ilyen légkőrtől és nem is látom értelmét. Ha hibázok, én is beismerem, de nagyon rosszul esik, hogy amikor a másik hibázik, akkor inkább tovább feszíti a hangulatot, csak nehogy ki kelljen mondania neki is, hogy bocsi, de ezt nem így kellett volna csinálnom.
2017. márc. 24. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!