Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bántódtam meg?

Figyelt kérdés

Párommal nemrég jöttünk össze. Sajnos a távolság miatt csak hétvégén tudunk találkozni. Úgy lett megbeszélve, hogy egyik héten én megyek hozzá, másik héten ő hozzám. Azonban neki eddig szinte minden találkozásunk előtt közbejött valami,ami miatt kevesebb időt tudtunk együtt tölteni.

Most is már két hete nem találkoztunk, de úgy alakult, hogy korábban el tudtam volna hozzá menni, azonban egy baráti összejövetel miatt ez megint nem jön össze.

Jogosan érzem azt, hogy ha valóban fontos lennék, akkor előbb eljönne a baráti találkozóról,csak hogy korábban tudjunk találkozni?


2019. nov. 27. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
miert kell osszejonni egy vadidegennel akit eletedben 1x lattal
2019. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
szoval valaszolva, nem jogosan bantotdsz meg, ugyanis te kerested ezt a rossz kapcsolatot, te mentel bele. kereshettel volna mast is aki helyben van, de neked kell a vonatozgatas. igy a te hibad 50%-ban, masik 50%-ban az o hibaja.
2019. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszer láttam. Mielőtt összejöttünk fél napokra találkoztunk, kirándultunk, beültünk kávézókba. Az ismerkedés kb. 1 hónapig tartott így.
2019. nov. 27. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogos. Pláne, hogy akár el is hívhatna a baráti találkozóra...

Miért nem ülsz le vele és mondod meg egyenesen, hogy ez így kevés?

2019. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy munkahelyi dolog elvileg. Nem is ez a baj,hogy megy, hanem hogy úgy nem tud eljönni, hogy addig odaérjen még nekem beér az utolsó buszom.
2019. nov. 27. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Párommal nemrég jöttünk össze. Sajnos a távolság miatt csak hétvégén tudunk találkozni."


Tehát nem jöttetek össze. Lehet hívni minden bugyuta szar távkapcsolatot kapcsolatnak, az a baj, hogy nem lesz az. A hétvégi barát és a hétvégi barátnő nem párkapcsolat. Egy rakás szar, aminek meg vannak számlálva a napjai, ha nincs kilátásban mihamarabb közelebb/összeköltözés. És esetleg utána lehet teljes értékű kapcsolatnak hívni

2019. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszèlj vele, hogy ez így neked nem pálya. Ha nem tud rád időt szakítani, akkor nincs is èrtelme.

Hagyjuk már, hogy mindig közbe jön valami. Nem jön közbe, ő szervezi úgy. A munkahelyi programokat sem egyik napról a másikra szervezik.

Szóval jogosan bánt, mert látszik, hogy őt nem èrdekli annyira hogy lásson.

2019. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha őt nem bántja, hogy ilyen ritkás a találkozás, akkor nem veszi olyan komolyan, mint te. Ezen gondolkozz el.
2019. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!