Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bántódtam meg ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bántódtam meg ezen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párommal egy egyetemre járunk de nem ugyanarra a karra. A páromnak sok barátja van az egyetemen az évfolyamáról köztük lányok is. Alapvetően nem zavar hogy lányokkal barátkozik még az sem hogy van egy lány akivel nagyon jóban van. Az egyetlen dolog ami zavar az az hogy legtöbbször a suliban történt dolgokat velük beszéli meg amit nyilván megértek mert nekik is közük van hozzá viszont ha valami bántja velük megbeszéli nekem meg nem mondja el mert akkor csak újból felidegesítené magát rajta. Próbálom megérteni az ő álláspontját, de mégis zavar a tudat hogy egy másik lánnyal beszéli meg a gondjait és nem velem.
2016. márc. 23. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szóval veled nem osztja meg a problémáit.
2016. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VirágésBence ***** válasza:
100%
Részben ő is érthető, én sem szeretem a problémáimat ismételgetni, egyszer kipanaszkodom magam és kész, viszont a barátomnak akármi van elmondom, mert ő is így ismer meg engem, hogy tudja, hogy mik történnek velem és fontos, hogy ilyenekről is beszélgessünk, ráadásul ha nem mondom el neki mi történt akkor nem tudhatja, hogy mi a bajom.
2016. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogosan.Kérdezd meg tőle,hogy miért.
2016. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az embernek azért van párja, hogy első sorban vele beszélhessen meg mindent. Ha nem tud/mer/akar veled beszélni a gondjairól, akkor nagy baj van.

Elvégre a párodnak kellene a legjobb barátodnak is lennie egyben.

2016. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A miértjét azt tudom ahogy le is írtam. Említettem neki, egy nagyobb bonyodalom kapcsán hogy rosszul esett hogy nekem nem mondta el csak úgy tudtam meg mi történt hogy pont ott voltam mikor egy nagyobb társasággal beszéltek róla aztán a végkifejletet is csak sokkal később tudtam meg mondtam neki hogy ez rosszul esett erre mondta azt hogy azért nem akarta mondani mert csak újra felhúzta volna magát a történteken. És ez az amit én próbálok elfogadni és megérteni de én is olyan ember vagyok hogy az elsők között mondom el neki ha van valami akár jó akár rossz. :/
2016. márc. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!