Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várja el a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várja el a párom, hogy keressek új munkahelyet?

Figyelt kérdés

Szerinte máshol többet is kereshetnék ezzel a munkával.

Én viszont maradni szeretnék, mert:

Szeretek itt dolgozni,

Közel van, nem kell utazgatni, és már itt vagyok 12 éve!

Nettó 220-230 közt keresek, plusz évi 300 körüli prémium.

1 gyerek van, párom részmunkaidőben dolgozik.

35F



2019. dec. 3. 09:27
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
16%

Mi vagyunk a férfiak nekünk kell a többet megkeresni,ezt kellene megérteni.

Ez a baj a mai palikákkal,hogy nekik elég a semmi is,nincsenek igényeik,kajak ezt látom.


Aki hegesztő és nem használja ki,hogy most dobálják a szép béreket az magára vessen,egy segédmelós is 300e felett kap,mondom egy segédmunkás.

2019. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Utolsó: lehet, csak nem a kelet-magyarországi régióban...
2019. dec. 3. 12:12
 13/48 anonim ***** válasza:
11%

Akkor 12-es KÖLTÖZNI kell,nem értem miért nem rugalmas az ember komolyan elképesztő.

Akkor szépen költözni kellene,kifogás,ezzel le is tudtad a dolgot.

2019. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
És miért kellene többet keresnie, ha normálisan meg tud élni a család?
2019. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
13%

Mert félre kell tenni sokat a jövőbeli tervekre:

-Gyereknek különórák

-NYelvvizsga

-Egyetem

-Lakásra

-Vagyonépítésre


Ez a baj ha valaki ezeket nem látja,hogy miért,de ha nincs gyerek akkor is vagyont kell építeni,mert nyugdíjjad SOHA nem lesz arról ha most leteszel annáll jobb.

2019. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
87%

Röviden: egyáltalán nem jogos elvárás ez tőle.


Nekem az egészben az a fura, hogy míg ő részmunkaidőben dolgozik, tőled várja el, hogy válts munkahelyet csak azért, hogy többet keress. Magyarra lefordítva gürizz többet, szarabb, stresszesebb helyen, hogy ő többet tudjon költeni. Ha neki többre van igénye, akkor keressen ő másik munkahelyet, képezze magát és keressen többet.


Aztán meg az lenne a baj, hogy állandóan feszült vagy, alig vagy otthon, nem törődsz vele. Nem szabad az ilyen hülye játékokba belemenni, mert a végén te fogsz pórul járni.


Van egy jó munkahelyed, ahol jól érzed magad, közel is van, elégedett vagy a fizetéseddel. Érdemes lenne mindezt eldobni csak azért, mert a párodnak jól jönne havi 20-50-100e ft-tal több elkölthető pénz?

2019. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon egyoldalúak, akik dobják rögtön, hogy nem jogos.

Lehet, hogy nem az. De pl írja, egy gyerek van. Nem írta, mekkora gyerek. Nem írta, hogy a gyerekkel kapcsolatos teendőkből, szaladgálásból, otthoni dolgokból ki mennyire veszi ki a részét. Ezek ismerete nélkül meg nem lehet reálisan megítélni, jogos-e.

2019. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem egyes kommentelők rádumálását. Ha a kérdezőnek ez az összeg megfelel ezekkel a feltételekkel, miért akarjon más helyet keresni? Nek mindenkit motivál a pénz, én sem vagyok az a fajta, aki az anyját is eladná egy összeg felett. Én is az alacsonyabb bért választottam, mert itt legalább betartják a munkáidőm, tiszteletben van tartva a szabadidőm és a délutánjaim és gyalog 10 perc alatt átérek, tehát hiába keresnék valamennyivel többet, sokan nem számolják bele az utazás idejét, azzal együtt már nem is lenne akkora jutalom a másik helyen dolgozni.

Lehet, hogy én vagyok az igénytelen, de legalább van életem a munkám mellett és hagynak foglalkozni mással is, baráti összegért. Nem mindenki karrierista. Én is szívesebben építek magamnak...


Ha a felesétét zavarja, akkor meg majd keres magának olyan melót, amilyet akar. A férjem nekem sem szól be mindaddig amíg a saját kiadásaimat tudom állni. És többre tartja, hogy vele vagyok, időben hazaérve és reggel kényelmesen 8:40 körül elindulva, minthogy gürizzek és arra legyen nagy az arcom, hogy meggebedek.

2019. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
0%
18-as igen de te NŐ vagy,nekünk FÉRFIAKnak kell megteremteni az életet,mert ez evolúció,és eléggé szégyen ha egy férfi nem törekszik nagyon nagy gáz.
2019. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
90%

Meg a nagy sudaras lóf.aszt, azt. A két embernek együtt feladata megteremteni az otthont és személy szerint én sem akarnám, hogy a férjem a munkára menjen rá és minden idejét és energiáját arra csessze. Együtt hazahozunk 600-at,aztán csókolom. Akinek ennél több kell, az a luxus kategória. Normálisan élünk, vannak tartalékaink, van mindenünk.


Az a férfi teremti meg az otthont, a felelősség elhárítása a férfiakra. Attól, hogy valakinek p*nája van, ugyanúgy le tudja tenni tanulni és fel tudja emelni dolgozni.

2019. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!