Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várja el a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várja el a párom, hogy keressek új munkahelyet?

Figyelt kérdés

Szerinte máshol többet is kereshetnék ezzel a munkával.

Én viszont maradni szeretnék, mert:

Szeretek itt dolgozni,

Közel van, nem kell utazgatni, és már itt vagyok 12 éve!

Nettó 220-230 közt keresek, plusz évi 300 körüli prémium.

1 gyerek van, párom részmunkaidőben dolgozik.

35F



2019. dec. 3. 09:27
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

#40 Ahogy a válaszolók reagálnak, azért mégiscsak van köze. Pl Menjen el a felesége teljes állásba... Mivel nem tudják, miért dolgozik részmunkaidőben, megint a találgatás, milyen süteményből hullott a morzsa.

Minden esetre a válaszolókban tombol a harcikedv, ők pattognak, mint a gumilabda, szerencsétlen kérdező alig szólt valamit, azt is normális hangnemben, nem szidta a feleségét. Ellentétben a kommentelőkkel...

2019. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

41-re:

Talán, mert ez az elvárás sok embert felbőszített.

Verje mindenki a maga szerszámával a csalánt, ne máséval!

Én pl. a kérdésből azt szűrtem le, hogy a kérdező feleségét csöppet sem érdekli, hogy a férje jól érzi magát ezen a helyen, hogy kiegyensúlyozott, nem idegelik ki. Csak a minél több pénz érdekli. Az, hogy ebbe esetleg tönkremenne a férje, az már nem. Most mondjam azt, hogy egy ilyen feleség nem szereti a férjét? Kemény ítélkezésnek tűnik, de én bizony így gondolom!

2019. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
67%
#41, nézd, azt tudjuk a kérdésből, hogy a feleség kevesli a bevételt. Márpedig ha ez így van, akkor jogosan elvárható, hogy először ő tegyen lépéseket ez ügyben, ne a másikat bombázza elvárásokkal.
2019. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a családfenntartó?

A feleséged háztartásbeli anya?

Ha igen,akkor remélem azt tudod hogy mindenkinek helyt kell állnia a saját szerepében.

Te úgy látom nem állsz helyt,mert keveslik azt amit az asztalra teszel. A családod eltartása a legfontosabb feladatod. Mit mondasz majd a gyerekednek ha nem tudod neki megadni amit kér? Hogy "de apa kényelmes kis munkát végez amit szeret és közel van? ? Majd ettől a gyereked megkapja amit akar?

Én elsüllyednék szégyenembe ha nem tudnék minőségi életet biztosítani a fiaimnak.

2019. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, amióta ez így ment, eltelt már jópár évtized - lassan már inkább egy évszázad - szerencsére. A ma elterjedt családmodell 2 keresőt tételez fel.
2019. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha te szeretsz ott dolgozni (ez nagyon fontos dolog!), és amúgy megéltek, akkor szerintem egyáltalán nem jogos elvárás.

Ha csak szimplán több pénzt szeretne, menjen el teljes munkaidőben dolgozni, vagy keressen ő másik állást (szerintem).

26/N

2019. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

#16 (12:27)

pacsi, szívemből szóltál

2019. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
73%
Ha tartós beteg gyerekkel lennék részmunkaidős, vagy gyed/gyes mellett, akkor sem lenne pofám a páromat nyaggatni, hogy keressen másik munkát, ha amúgy nem nélkülöznénk, de engem így neveltek.
2019. dec. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!