Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várja el a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várja el a párom, hogy keressek új munkahelyet?

Figyelt kérdés

Szerinte máshol többet is kereshetnék ezzel a munkával.

Én viszont maradni szeretnék, mert:

Szeretek itt dolgozni,

Közel van, nem kell utazgatni, és már itt vagyok 12 éve!

Nettó 220-230 közt keresek, plusz évi 300 körüli prémium.

1 gyerek van, párom részmunkaidőben dolgozik.

35F



2019. dec. 3. 09:27
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozó szülők mellett nőttem fel, apám és anyám is teljes munkaidős munkával, ketten vagyunk testvérek, tudtak minket taníttatni, jutott különórára, nyaralni is tudtunk, és nem számítottunk jómódúnak. A kérdező rendesen dolgozik, az asszonyka viszont csak részmunkaidős, változtatni ebben az esetben nem a férjnek kellene.
2019. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

13/15-ös: Azt kell megérteni, hogy nem mindenki karrierista és hajszolja a pénzt, mint a legfontosabb dolgot az életben.


Ez nem arról szól, hogy ki mennyire rugalmas vagy sem. A kérdező elégedett a munkahelyével és a fizetésével. Ez éppen elég ok arra, hogy ne váltson és ne költözzön.


Én is jól érzem magam a munkahelyemen (már vagy 15 éve), elégedett vagyok a fizetésemmel és a vagyoni helyzetemmel. Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy hasonló munkakörben a fővárosban 50%-kal többet, Nyugat-Európában vagy az USA-ban 4-5x többet kereshetnék. És kit érdekel? Ettől még nem érzem magam rugalmatlannak, így is megvan mindenem, amire szükségem van, tudok megtakarítani a nyugdíjas évekre, stb.

2019. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen elvárást nem lehet támasztani, pláne ha kábé minden szempontból tök jó az adott munkahely. De egyébként meg szal ő is keres, tehát együtt gondolom össze tudjátok rakni. Szerintem inkább örülnie kéne, hogy jó munkahelyed van, amit szeretsz. Nem akarnám neki mondani, hogy akkor hagyja ott ő az aktuális munkahelyét, hogy keressen többet annyival, mint amenniyvel te is kereshetnél, ha átmenne máshova; mert lehet, hogy ő sem találna ilyen jót.

Egyébként ő nem a főnököd te meg nem a beosztottja,hogy elvárjon tőled dolgokat. Szerintem maximum javasolhatja, de elvárni nem lehet.

2019. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Igazából kijövünk a pénzből, szerencsére nincs semmi hitelünk, örököltem egy lakást, abban lakunk. Költözni nem akarunk, mert mindkettőnk szülei öregek/betegek. Nem is az a baja, hogy ne tudnánk megélni, szerinte inkább kihasználnak kevés pénzért. De itt a közelben 20-30ezerrel keresnék max többet másik cégnél, vagy ha dolgoznék reggeltől estig. Az az igazság, itt meg nem dolgozom agyon magam.
2019. dec. 3. 13:42
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a munkahely, akkor ott ne hagyd!
2019. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
73%
#11 "Mi vagyunk a férfiak nekünk kell a többet megkeresni,ezt kellene megérteni." - meg a rabok....fülét...
2019. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
50%

Aha persze, pénztáros 230-250 ezer segédmunkás 300 ezer.

Meséljetek még.

2019. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha elköltöznek, jövedelemtöbblet pont elmegy albérletre. A kelet-magyarországi lekást nem biztos, hogy sikerül eladni vagy kiadni.
2019. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
3%

27-es tessék:


[link]


[link]


[link]


Számold ki a nettót akkor,kezdőként kapnak 200 körül aztán feljebb,semmi tudással.

2019. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
95%

#29


Ezeket a cikkeket ismerem.

Vidéken egy eladó/pénztáros biztos hogy nem keres ennyit.

Kizárt dolog.

2019. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!