Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várja el a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várja el a párom, hogy keressek új munkahelyet?

Figyelt kérdés

Szerinte máshol többet is kereshetnék ezzel a munkával.

Én viszont maradni szeretnék, mert:

Szeretek itt dolgozni,

Közel van, nem kell utazgatni, és már itt vagyok 12 éve!

Nettó 220-230 közt keresek, plusz évi 300 körüli prémium.

1 gyerek van, párom részmunkaidőben dolgozik.

35F



2019. dec. 3. 09:27
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
49%

Számviteli főiskolával, mérlegképes könyvelői bizonyítvánnyal, adótanácsadóival, adószakértői végzettséggel 200 nettót kapnék egy könyvelőirodában:(((

(Tizenév gyakorlattal, önálló munkavégzéssel.)

Bp. agglomeráció.

Gondolkozzon ár, aki hülyeségeket ír. (Azonnal megyek segédmunkásnak, és legalább nyugodtan alszom éjjel.)

2019. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
35%

Mivel jár az új munkahely? Lakcímváltozással esetleg?

Albérletárak kicsit felülbírálhatják a mi éri meg dolgokat. Ennek utána kellene számolni.

2019. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
88%

Utolsók, tök mindegy, a fizetés csak egy paraméter a munkahely kapcsán, a légkör, az időbeosztás, a megközelíthetőség ...stb ...stb szintén fontosak.

Kérdező, nem, egyáltalán nem jogos a párod elvárása, ha kevesli a bevételt, keressen ő másik (nem részmunkaidős) munkahelyet.

2019. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem semmi rossz nincs abban, ha valaki a fejlődésre biztat. Én átlagos munkával átlagosan kerestem az átlagos exem mellett. Aztán szakítottunk, és megismertem a férjemet, aki nagyon jó volt a szakmájában, és mellette egy vállalkozása is volt. Már a kezdetektől mondogatta, hogy milyen keveset keresek, és a tudásommal ennél többre lennék képes. Persze kezdetben rosszul esett, de végül is igaza volt. Sokat biztatott, segített a fejlődésben, támogatott a váltásban, és valóban sokkal jobban keresek, ráadásul stresszmentesebb munkával. És pont mellette tanultam meg azt, hogy a fejlődés nem azt jelenti, hogy többet gürizel, hanem hogy több pénzért kevesebbet dolgozol.
2019. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
83%
#34, a fejlődésre bíztatásban valóban nem, de a fejlődés =/= a fizetéssel, ahogy már említettem, az csak az egyik, és nem is a legfontosabb paraméter egy munkahely kapcsán.
2019. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha valaki fejlődésre biztat, de ha ezt úgy teszi, hogy ő maga nem fejlődik, maga felé ez nem igény, magától nem várja el, az már nem korrekt.
2019. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
26%
Azt nem tudjuk, hogy a gyerek hány éves, és hogy vajon a kérdező is jár-e érte rendszeresen a bölcsibe, oviba, vagy mindent anyukának kell megoldania. Én pl. anyukám segítsége nélkül heti 2-3 alkalommal nem tudtam volna elmenni a gyerekért az oviba, mert 5-kor zárt. És mikor külföldre költöztünk, 2 évig részmunkaidőben dolgoztam, mert at iskola 9-15.30-ig volt, az afterschool-ra meg várólista volt, amire a gyereket már óvódás korában feliratták.
2019. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%

Jogos (lenne ha a párod is dolgozna rendesen és fejlődne).

Annak én sem látom értelmét, hogy 12 év tapasztalattal szaros 200 ezerért nulla karrier lehetőséggel tengődj valahol. Bármilyen normális cégnél ahol eddig jártam ennél sokkal többet fizettek azoknak akik ilyen tapasztalattal rendelkeztek és fentebblépési lehetőségük is bőven volt. Én biztosan nem szerencsétlenkednék éhbérért 12 évet úgy, hogy meg se becsülnek (jól tükrözi ám a fizetést azt, hogy mennyire vagy fontos a cégnek). Pláne ha már van egy gyerekem is. Bármilyen cégnél vagy kb 3-4 évig tudsz akárhova is fejlődni meg igazán újat tanulni, utána csak vegetálsz. Ha a fizetésed is egy nagy semmi akkor tényleg nem éri meg így lehúzni valahol 12 évet.

2019. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
0%
#37 Kb ugyanerre tértem rá, eredmény, le lettem pontozva...
2019. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
69%
#39, lehet azért, mert a kettőnek nincs igazán köze egymáshoz, az embernek kb annyi beleszólása van a társa munkavállalásába, hogy ne otthon meressze a hátsóját és tartassa el magát a másikkal, meg, hogy tisztességes munkát vállaljon, ne lebegjen fölöttük a sitt réme.
2019. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!