Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a páromat, hogy ne költekezzen állandóan?

Figyelt kérdés

Tudom, ez az én hibám is. 7éve élünk együtt. Neki nincs munkahelye, nem is volt sose. Folyamatosan vásárolhatnékja van. Valamire állandóan ráköti magát. Sokszor egész nap azt nézi, hogy most épp mit kéne venni. Ha meg én egyszer egy évben költeni akarok magamra pár tízezer forintot, az nem tettszik neki. Már próbáltam többször beszélni vele, hogy ez így nem működik, meg hogy jó lenne ha ő is keresne egy kis pénzt, legalább részmunkaidőben. Mindig az van, hogy jólvan, majd keres, de semmi nem változik. Sokszor inkább elrejtem a fizetésem egy részét, vagy ki se veszem a számlámról, mert akkor kb. 20.-a után nem lenne mit enni, mert elköltené mindet.

Eddig egész jól toleráltam, de az utóbbi 1 évben már nem bírom cérnával.

Szerintetek lehetséges ezt valahogy rendezni, vagy nincs esélyem?

Én 35F, ő 26L



2019. dec. 6. 06:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Felültél a közmondásnak mi? Hátha majd a kamionsoron megél a saját lábán.
2019. dec. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem adsz neki penzt.ennyi.


De hogy ilyen pofon egyszerü dolgok hogy nem jutnak a kerdezök eszébe?

2019. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Megérdemlitek egymást 😃
2019. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora papucs vagy bazzmeg. Van egy semmirekello, eletkeptelen pitsad, es te meg gyereket terveztel vele. Szerintem ez a no a dajat segget se tudja kitorolni onnalloan, te emeg nezed. Ezt a faxt komolyan...
2019. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van ekkora idióta ember, mint te, vagy csak trollkodsz?
2019. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de oltári nagy palimadár vagy. Ne adj már pénzt lángelme!

31n

2019. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

Ennyire szűk a puncija?


Vagy ennyire félsz, hogyha kidobnád a f@ szba, akkor nem találnál magadnak másik nőt?

2019. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokkal vagyok idősebb, mint a barátnőd, én 28 éves vagyok. 19 éves korom óta dolgozom, pedig mindig volt kapcsolatom, de soha nem vártam el semelyik pasimtól, hogy pénzeljen.

A dolgozást úgy értsd, hogy egyetem mellett végig dolgoztam, volt, hogy két munkahelyen is a tanulás mellett. Komolyan, nem értem, mit lehet tisztelni egy ilyen élősködő lusta nőben. Nélküled mi lenne vele? Visszamenne a gyerekszobába mamahotelezni, anyuci meg apuci meg pénzelné? Esetleg kiállna a sarokra? Szánalmas, komolyan mondom, de az is megér egy misét, hogy te ezt támogatod már évek óta.

2019. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg igaz és nem csak kitaláltad, akkor mutasd meg a barátnődnek a válaszokat.

Ha fel se fogja, akkor magyarázd el neki. Nem megy? Dobd a franszba.

2019. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Hol lehet ilyen palimadarat találni?

Kéne pár év szünet, és láblógatás....


Nem kell magasztalni, aki dolgozik, azt se szidni, aki talál egy hülyét aki eltartja.

Többet ésszel, mint erővel.

2019. dec. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!