Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire gyenge jellemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyenge jellemre utal a részemről?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel pár hónapja ismerkedünk...volt ölelkezés, csók. Az elején jó volt, de így, hogy kezdem megismerni jobban látom, hogy ő sokkal érettebb nálam. Volt egy három éves kapcsolata, el is volt jegyezve csak nagyot csalódott a férfiban. No most itt vagyok én, nem érzem magam annyira érettnek mint ő, sőt számomra már túl komoly/unalmas (azért nem vagyok gyerekes, csak néha jobban szeretem élvezni az életet, új dolgokat kipróbálni). Másrészről pedig látom, hogy a volt barátja ellentétét keresi és állandóan analizál, keresi bennem azokat a hibákat amiket benne is megtalált. Tetszik a lány de nekem ez így nem megy. Nem tudok önmagam lenni, nehogy valami rosszat tegyek.

Azon gondolkodok, hogy mondjam meg neki, hogy ne találkozzunk többet. Természetesen élőben akarom elmondani, de amikor ott vagyok akkor úgy érzem mintha túl könnyen feladnám. Ugyanakkor vannak pillanatok amikor fogalmam sincs, hogy mit akarok tőle, hisz hosszútávon nem látom életképesnek a kapcsolatunkat.


Én 28f, Ő 25l


2019. jan. 21. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem jön be eléggé, akkor jobb szakítani.
2019. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Szerintem mi nem tudhatjuk helyetted, hogy mit akarsz, megéri-e neked, hogy vele maradj. Senki sem kötelezhet arra, hogy együtt maradj valakivel, ha nem akarsz, max. legközelebb próbáld felállítani magad előtt, hogy mit is akarsz, hogy elkerüljétek a becsapottság érzését, mielőtt elmélyíteni probáltok egy reménytelen kapcsolatot.


2. Szerintem jót tesz ezekben a helyzetekben az, ha önmagadat adod és nem játszod meg magad. Írtó ciki és óriási kiábrándulásokhoz vezet, ha valaki rájön, hogy csak egy színlelt képbe volt szerelmes, kezdetben akármit érzett, utólag csak annyit ér, hogy ellenszenv fogja eltölteni, amikor jobban megismeri a valódi énedet. Nem látom értelmét a színlelésnek, csak rosszul érzed magad egy ilyen kapcsolatban +a párod is rosszul fogja érezni magát utólag, amikor rájön, hogy mekkora becsapás egy kapcsolat.

2019. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szereted, és komolyan tervezel vele, de fáj neked, hogy azt érezteti veled, hogy nem vagy elég jó hozzá. Mivel nem akarsz ebben a feszültségben élni, döntsön: te kellesz neki, vagy a kép, amit beléd akar látni. Ha előbbi, akkor lazítson, és a hibák keresése helyett legyen boldog a férfi mellett, aki szereti. Ha utóbbi, akkor elválnak útjaitok.
2019. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy gyenge jellem. :) Elhiszem, hogy kinos lehet neked ez a helyzet.

Amit ide leirtal nekunk szerintem tok jo. Ezek a 100%-ig oszinte, megjatszas nelkuli erzelmeid. Akar szorol szora igy elmondhatnad, mert semmi banto nincs benne. Egy oszinte beszelgetest szerintem meg szanj ra, a folytatast meg dontsd el a reakcioja alapjan. Talan eszbe kap es halas lesz neked, amiert leallitottad a szuntelenul porgo mokuskereket a fejeben. Az ovatossag jo dolog, de o mar gondolom kicsit taktikus, te meg vizsgahelyzetben erzed magad.

2019. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!