Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos hogy nincs benne semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos hogy nincs benne semmi?

Figyelt kérdés

Páromnak munkahelyen megtetszett a közvetlen főnöke, a srác viszonozta eme figyelmet, kedves volt vele, bokolgatott neki.., párom megakarta ismerni(elkezdett hozzá vonzodni /azt mondja nem foglalkoztam vele ebben az idoszakban/) de felismerte a helyzetet és megálljt parancsolt magában. Ez a faszi ugyanúgy nyuzsgott körülötte, ő azt mondja semmi konkrét lépése nem volt ami miatt visdzautasithatta volna a közeledéset.jott a baba, leszamolt, ez a srác ismerősnek jelölte, amit elfogadott, "lecsekkolta mint bármelyik új ismeroset,( egyedüli i s meros a munkahelyrol)

Irogatott páromnak, amire ő minden esetben reagalt(elvileg semleges hogy vagytok.. Kerdesek)

De bevallott hogy volt még bokolas is, amit a srác szerint ő értett félre. Később törölte magát a srác csinált új face, megint bejelolte, ő visdzaigazolta, már nem beszéltek, csak lajklgattak egymásnak ezt azt, egyszer házhoz jött vmi plüss vásárlás okán, elvileg barstnovel

És semmi több. Mikor kiderult értelemszerűn elvartam hogy azonnal törölje. A srác viszont kerdore vonta, miert. A párom meg még elnezest hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hozza öt, de én féltékeny vagyok és ezért. Erre a tag, "első a család...parom záró üzenete, hogy ő nem haragszik és ha vhol találkozik vele megismeri ugyanúgy,beszelhetnek. Ezt az üzenetet is eltitkolta, törölte, úgy mint a többit is. Nincs semmim csak ez a történet, a 7 év titkolózás,a bizonytalanság. Ti ezt hogy a francia elnetek meg, mit gondolatok, ti hogy érzitek, folytatnatok ezek után. Én szeretném több okból is, de vhogy csak felemeszt ez az ügy, megalazva érzem magam ebben a kapcsolatban. Legalább ha leallitotta volna akkor ott hogy sosem lesz ebből semmi, mert azt mondja szavak nélkül is érződött, mit akar tőle és ő elturte, el viselte, vagy jól esett neki nem is tudom. Mikor balheink voltak és ez írt rá az jó érzés volt neki mindig.

A mai napig ugye konkrét lezárás se történt, és úgy érzem több neki ez a srác mint egy ismerős. Miért nem ismerte fel hogy olyan emberrel bratyizik, aki tőlem elakartak csábítani, a párom pedig semmiképp nem tisztelte, mert az elején rakerdezett vagyok e neki, szeret e. pfffff

Teljesen tanácstalan vagyok


2019. dec. 11. 08:51
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
#40-es Nem hazudott 7 éven át a felesége, nem történt semmi, csak a kérdező fejében túlforognak a kerekek.
2019. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Nem az a durva hogy a kérdező tulgondolja. Vagyis inkább az a kisebb probléma. A nagyobb hogy egy ilyen hülyeség miatt öngyilkosagi gondolatai vannak.
2019. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
41!talan te magad lennél azba bizonyos harmadik? Itt köszönthetlek?
2019. dec. 11. 17:38
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Kérdező, ha nem troll vagy sürgősen kezeltesd magad mert az asszony majd nem más miatt hagy el egyszer hanem azért mert mentális beteg vagy.
2019. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

-Kellemetlen ez most nekem, de a párom féltékeny rád.



-sejtettem hogy vmi ilyesmi van a dologban



.....



Parom:én nem haragszom rád, ha osszefutunk vhol én ugyanúgy megismerlek, beszelgethetunk



-persze, család az első. Rendben szia"sztem ezt úgy is lehet értelmezni hogy az ex főnöknek rosszul esett a dolog.Azért ha vki megértő akkor kicsit másként fogalmaz sztem.

2019. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Jól esett a párodnak hogy vki figyel rá törődik vele. A másik dolog hogy ha úgy érezte hogy elhanyagoltad őt akkor az nem csak a párod hibája. A kérdés az hogy párod érzett e valamit a pasi iránt. Ilyenkor ha egy nőt elhanyagolt a párja vagy nem egyeznek vmijen okból kifolyólag akkor előbb utóbb keresi másik nem társaságát és sajnos még van ennek a veszélye. Ha le is feküdtek anno sztem úgy sem mondja el vagy majd kiderül utólag vmikor.
2019. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Meg sztem ha titkolta a párod hogy beszéltek törölte akkor ott volt vmi.
2019. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki segitoleg tudott hozzaallni a kérdés megvalaszolasahoz
2019. dec. 12. 09:42
 49/51 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Üljetek le és mond neki,hogy most kérdezed utoljára,h volt-e köztük valami. Ha nem volt,akkor hagyd a fenébe. Kérd meg,hogy őszintén válaszoljon,nem lesz következménye(ha lesz majd Te eldöntöd,hogy mi) Aztán ha megvan a válasz,engedd el a témát,mert tényleg tönkreteszed magad és az egész családot is. Őszintén,ha esetleg volt valami,tudsz így utólag ezzel kapcsolatban bármit is tenni,hogy meg nem történtté tedd? Sajnos nem. Ha volt valami köztük és egyáltalán nem tudsz megbékélni a dologgal-amit meg is értenék-,akkor ha úgy érzed az a megoldás,hogy befejezd vele,tedd azt. Írtad,hogy fiatal vagy,nem szeretnéd az életed "elcseszni",akkor tisztázd és lépj belátásodnak megfelelően.

Ha nem történt semmi és ezt el is tudod hinni,elfogadni,akkor pedig azon legyél,hogy megpróbálod elfelejteni,túltenni magad ,nem engedni,hogy újra és újra ez a gondolat beférközzön a fejedbe.

2019. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Pont ez az. Megbocsájtani lehet 100x is, de felejteni soha. Folytatni fogom vele,főként a gyerek miatt is,de azt tudom, látom magamon, hogy ez már nem lesz olyan sohasem, mint azelőtt. Sajnos

Hogy meddig bírom tartani magam azt nem tudom, de próbálok erősnek látszani mindvégig, és inkább sírok titokban.

Mindenkinek köszönöm megegyszer.

Kellemes ünnepeket kívánok, és hűséges boldog párkapcsolatot mindenkinek aki megérdemelné

2019. dec. 12. 11:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!