Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos hogy nincs benne semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos hogy nincs benne semmi?

Figyelt kérdés

Páromnak munkahelyen megtetszett a közvetlen főnöke, a srác viszonozta eme figyelmet, kedves volt vele, bokolgatott neki.., párom megakarta ismerni(elkezdett hozzá vonzodni /azt mondja nem foglalkoztam vele ebben az idoszakban/) de felismerte a helyzetet és megálljt parancsolt magában. Ez a faszi ugyanúgy nyuzsgott körülötte, ő azt mondja semmi konkrét lépése nem volt ami miatt visdzautasithatta volna a közeledéset.jott a baba, leszamolt, ez a srác ismerősnek jelölte, amit elfogadott, "lecsekkolta mint bármelyik új ismeroset,( egyedüli i s meros a munkahelyrol)

Irogatott páromnak, amire ő minden esetben reagalt(elvileg semleges hogy vagytok.. Kerdesek)

De bevallott hogy volt még bokolas is, amit a srác szerint ő értett félre. Később törölte magát a srác csinált új face, megint bejelolte, ő visdzaigazolta, már nem beszéltek, csak lajklgattak egymásnak ezt azt, egyszer házhoz jött vmi plüss vásárlás okán, elvileg barstnovel

És semmi több. Mikor kiderult értelemszerűn elvartam hogy azonnal törölje. A srác viszont kerdore vonta, miert. A párom meg még elnezest hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hozza öt, de én féltékeny vagyok és ezért. Erre a tag, "első a család...parom záró üzenete, hogy ő nem haragszik és ha vhol találkozik vele megismeri ugyanúgy,beszelhetnek. Ezt az üzenetet is eltitkolta, törölte, úgy mint a többit is. Nincs semmim csak ez a történet, a 7 év titkolózás,a bizonytalanság. Ti ezt hogy a francia elnetek meg, mit gondolatok, ti hogy érzitek, folytatnatok ezek után. Én szeretném több okból is, de vhogy csak felemeszt ez az ügy, megalazva érzem magam ebben a kapcsolatban. Legalább ha leallitotta volna akkor ott hogy sosem lesz ebből semmi, mert azt mondja szavak nélkül is érződött, mit akar tőle és ő elturte, el viselte, vagy jól esett neki nem is tudom. Mikor balheink voltak és ez írt rá az jó érzés volt neki mindig.

A mai napig ugye konkrét lezárás se történt, és úgy érzem több neki ez a srác mint egy ismerős. Miért nem ismerte fel hogy olyan emberrel bratyizik, aki tőlem elakartak csábítani, a párom pedig semmiképp nem tisztelte, mert az elején rakerdezett vagyok e neki, szeret e. pfffff

Teljesen tanácstalan vagyok


2019. dec. 11. 08:51
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Nagyon beteg vagy, kérdező. Fordulj szakemberhez a családod érdekében.
2019. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!