Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos hogy nincs benne semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos hogy nincs benne semmi?

Figyelt kérdés

Páromnak munkahelyen megtetszett a közvetlen főnöke, a srác viszonozta eme figyelmet, kedves volt vele, bokolgatott neki.., párom megakarta ismerni(elkezdett hozzá vonzodni /azt mondja nem foglalkoztam vele ebben az idoszakban/) de felismerte a helyzetet és megálljt parancsolt magában. Ez a faszi ugyanúgy nyuzsgott körülötte, ő azt mondja semmi konkrét lépése nem volt ami miatt visdzautasithatta volna a közeledéset.jott a baba, leszamolt, ez a srác ismerősnek jelölte, amit elfogadott, "lecsekkolta mint bármelyik új ismeroset,( egyedüli i s meros a munkahelyrol)

Irogatott páromnak, amire ő minden esetben reagalt(elvileg semleges hogy vagytok.. Kerdesek)

De bevallott hogy volt még bokolas is, amit a srác szerint ő értett félre. Később törölte magát a srác csinált új face, megint bejelolte, ő visdzaigazolta, már nem beszéltek, csak lajklgattak egymásnak ezt azt, egyszer házhoz jött vmi plüss vásárlás okán, elvileg barstnovel

És semmi több. Mikor kiderult értelemszerűn elvartam hogy azonnal törölje. A srác viszont kerdore vonta, miert. A párom meg még elnezest hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hozza öt, de én féltékeny vagyok és ezért. Erre a tag, "első a család...parom záró üzenete, hogy ő nem haragszik és ha vhol találkozik vele megismeri ugyanúgy,beszelhetnek. Ezt az üzenetet is eltitkolta, törölte, úgy mint a többit is. Nincs semmim csak ez a történet, a 7 év titkolózás,a bizonytalanság. Ti ezt hogy a francia elnetek meg, mit gondolatok, ti hogy érzitek, folytatnatok ezek után. Én szeretném több okból is, de vhogy csak felemeszt ez az ügy, megalazva érzem magam ebben a kapcsolatban. Legalább ha leallitotta volna akkor ott hogy sosem lesz ebből semmi, mert azt mondja szavak nélkül is érződött, mit akar tőle és ő elturte, el viselte, vagy jól esett neki nem is tudom. Mikor balheink voltak és ez írt rá az jó érzés volt neki mindig.

A mai napig ugye konkrét lezárás se történt, és úgy érzem több neki ez a srác mint egy ismerős. Miért nem ismerte fel hogy olyan emberrel bratyizik, aki tőlem elakartak csábítani, a párom pedig semmiképp nem tisztelte, mert az elején rakerdezett vagyok e neki, szeret e. pfffff

Teljesen tanácstalan vagyok


2019. dec. 11. 08:51
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
73%
Úgy beszélsz az egészről mintha évekig viszonya lett volna. Pedig csak ilyen gyerekes hülyeségrol van szó hogy Facebookon bejelolte stb. Tini kategória. Ha össze akart volna jönni vele a párod már rég megtette volna a hét év alatt. Mégis egy ilyen féltékeny idegbeteggel van mint te. Érthetetlen.
2019. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
74%
De sracok, vagy en nem tudok szovegertelmezni, vagy valami nem tiszta. En ugy ertelmezem, hogy ez a dolog mai napig fenn all az exfonok es a parja kozott, vagyis fenn allt a bili kiborulasaig. Mert azert a ket szitu kozott jelentos kulonbseg lenne, mert ha ez egy 7 eve tortent valami, akkor mit szamit, ha meg azota tart, na az mar mas. Azert ertelmeztem igy, mert nem fer a fejembe, ha mar reg le lenne zarva hogy derult ki.
2019. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Ez nem féltékenység. Csalódottság. Megalazottsag érzése. Ki örülne ezeken egy olyan embertől, aki a mindent jelenti.

Mit kellene megérteni, ha azt se tudom mi van benne, miért tartotta maga mellett?

(egyszer dereng halványan, mintha a hiánypótló jelzőt említette volna rá, de hát ez így gyilkos, megol vele

2019. dec. 11. 12:00
 34/51 A kérdező kommentje:

Utolsó. És mindenki. 2 hónapja derült ki, mi kezdődött el 7eve, és most 2 hónappal ezelőttig fenn allt(bár 2eve már nem írt neki a srác, csak egy plüss figuraert jött el hozza:( de a lezárás mindenképp figyelemre méltó, próbálom szó szerint irni

Mert a húga elarulta hogy ők a dolog kiderulese után még beszéltek. Párom törölte az ismerősei közül de nem tiltotta le. A srác rairt, kerdoen, hogy miért törölte.

-Kellemetlen ez most nekem, de a párom féltékeny rád.

-sejtettem hogy vmi ilyesmi van a dologban

.....

Parom:én nem haragszom rád, ha osszefutunk vhol én ugyanúgy megismerlek, beszelgethetunk

-persze, család az első. Rendben szia

Ez mi akart lenni.

Túlzás nélkül is ki akar szakadni a szívem a helyerol

2019. dec. 11. 12:08
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
#34-es Ez azt jelenti, hogy nincs köztük semmi, és tiszteletben tartják mindketten az érzéseidet. Ettől meg kellene nyugodnod!
2019. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Az utolsó nem igazán jött át, mit is akarsz mondani konkretan
2019. dec. 11. 12:22
 37/51 A kérdező kommentje:
Ha a srác tiszteli öt és engem is-engem ugyan minek, nem ismerem) akkor nem hajt rá, nem "zaklatja évekig az udvarlasaval, mert számomra egyértelmű hogy elszeretni akarta tőlem. A párom tisztelete, hogy nem bratyizok olyan emberrel aki mindenáron magának akár, miközben szeretem a párom.allitolag:(
2019. dec. 11. 12:25
 38/51 anonim ***** válasza:
Hagyjuk, úgysem érted. Pedig a 35os jól mondja
2019. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Te nagyon elborúlt elme!!

"(bár 2eve már nem írt neki a srác, csak egy plüss figuraert jött el hozza:( de a lezárás mindenképp figyelemre méltó, próbálom szó szerint irni


Mert a húga elarulta hogy ők a dolog kiderulese után még beszéltek. Párom törölte az ismerősei közül de nem tiltotta le. A srác rairt, kerdoen, hogy miért törölte.


-Kellemetlen ez most nekem, de a párom féltékeny rád.


-sejtettem hogy vmi ilyesmi van a dologban


.....


Parom:én nem haragszom rád, ha osszefutunk vhol én ugyanúgy megismerlek, beszelgethetunk


-persze, család az első. Rendben szia"

2 éve írta,hogy a család az első,rendben,szia.


2 ÉVE ÍRTA! Kettő éve. Ne legyél már ilyen sötét Miért cseszegeted azt a lányt azóta is?

Képzeld,az én párom exe is pujákkal,férjel a nyakán megjelent nemrég és a páromtol kérte a számát,hogy néha felhívja,párom meg írta neki,hogy szte a családjával foglalkozzon,ne haragudjon de nem adja meg a számát neki,mert nem akar engem megbántani és nem akar feszkót . És ez tök jó. Pedig esetünkben ex volt tényleg,nem csak az én elmebajom által túlgondolt kolléga .

Én nem értem miért jó neked,hogy saját magad,a párod és a gyereket is ebben a feszkóban tartod .

A sráctol van a gyerek? NEM .

Dugnak rendszeresen? NEM.

beszélnek rendszeresen titokban? NEM,mert 2 éve nem beszélnek. Akkor????!!!

2019. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem félreértelmezted a sztorit. A háttérben a dolgok ugyan 2 éve vége, de a Kérdező csak 2 hónapja tudja. Így azért szerintem nem annyira meglepő, hogy még friss az egész, emiatt fáj. Nem 2 éve cseszegeti a feleségét. Az a baja, hogy 7 éven át hazudott neki a feleség.
2019. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!