Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton piszkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton piszkos kézzel eszik, és ezzel az őrületbe kerget?

Figyelt kérdés
Ha valaki már fogdosott életében pár órán át pénzt, az tudja, hogy milyen fekete lét mos le az ember utána a kezéről... Na, most a barátom pizzafutárként dolgozik és kb. dicsekedve meséli, hogy ó hát ők inkább kimennek a város szélére hugyozni, mert bent csak telik vele az idő. De még hagyján, hogy másoknak pö**ös kézzel viszik ki a kaját, de ők sem mosnak kezet evés előtt, pedig a kórházat, boltokat, lépcsőházakat járják, fogdosnak csomó pénzt egész nap, ezek szerint hugyoznak is... Ez nekem annyira felfoghatatlanul igénytelen, hogy 12 órán keresztül nem zavarja, hogy kb. ragad a keze a retektől, és még úgy megeszi bent a vacsorát is kézzel... Blőe. Este le szokta számolni a pénzt és utána szokott menni fürdeni, én meg mondtam, hogy viszek be majd tiszta törölközőt ha végzett, erre felmarkolta a retkes kezével a kéztörlőt, hogy jó lesz ez... Mondtam neki, hogy ez így most sz**nak a pofon, mert ugyanúgy a retket törlöd magadra vissza vele. Erre én vagyok a tisztaságmániás... Hihetetlen ez számomra.
2019. dec. 12. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem picit túldramatizálod ezt, bár nyilván alap a kézmosás, ha tényleg koszos az ember keze, de sajnos azt nem tudod elkerülni, hogy soha ne kerüljön rá semmi. Elég csak arra gondolni, hogy egy boltban hányan fogdossák össze a termékeket és egy tömegközlekedési járművön is kik ültek ott előtted. De mondok még jobbat is neked. Mi van akkor, ha a péknek koszos vagy cigis volt a keze amikor épp azt a zsemlét gyúrta be amit te elfogyasztottál vagy éppen répacsavarás után nem mosott kezet az aki a pékárudat pakolta amikor a helyi üzletbe szállították el?


Mindenesetre normálisan is el lehet mondani, hogy téged ez zavar és egy kézmosás igazán nem kerül sok időbe. De azért ennyire nem kell túldrámázni és eltúlozni.

2019. dec. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem eltúlzás, hogy ne az egész napos retekkel a kezén vacsorázzon és fogdossa a tiszta törölközőt.

Biztosan vannak emellett is gusztustalan dolgok, de direkt nem kell bevonzani szerintem semmilyen fertőzést. Azóta amúgy, hogy itt dolgozik, gyakorlatilag folyamatosan beteg, "megfázik"... Na, vajon mitől kap el vírust?

Bár én személy szerint olyan pizzafutártól se szívesen vennék át ételt, aki mondjuk egész nap izzad a ki-be szállás közben, hugyozik 3x, aztán izzadt tökös kézzel nyúlkál a kajámhoz (sokszor nekik kell dobozt is hajtogatni és beletenni a pizzát)

Normálisan milliószor megkértem már, le se kakilta. Ha szerinte felesleges, akkor felesleges. Én meg rosszul vagyok, mert képes a tiszta ágyneműn számolni az aprót... Ez nekem nem a túldramatizálás kategória, ilyenkor lever a víz kb. az idegtől, hogy minek húzok én egyáltalán ágyneműt, ha ennyire becsüli meg a munkám.

2019. dec. 12. 04:47
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem ertem a kerdest. Vele vagy, tehat szamodra ez megfelelo igenyszint.
2019. dec. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Még a suliban volt, hogy ofő megkért, számoljam le az osztálypénzt, mert ő nem nyúl pénzhez, a végén meg kiküldött kezet mosni.


Nem értem amúgy a férfiaknak ezt a húgyos kezű igénytelenségét. Van egyáltalán olyan, aki pisi után kezet mos?

2019. dec. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
És ha tudnád, hogy a túrós farkát sem mossa! >:)
2019. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért is a kérdés, mert ez számomra nem túl komfortos így, szóval nem megfelelő. Amúgy minden este zuhanyzik, ilyen téren nincs probléma, illetve itthon kiswc után is alap a kézmosás neki is. Hogy munka közben miért nem az rejtély.
2019. dec. 12. 09:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Az semmi, én ismerek olyat aki állandóan a kutyáját babusgatja, és kutyás kézzel eszik, vagy főz.
2019. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7.-nek.


És ezek megölnek, ha csak finoman, de jelzed nekik, hogy talán kéne némi kézmosás, mondván a kutyulika tiszta.

2019. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha a kutyás, vagy a pénzes "piszok" között kéne választanom akkor azért mégis csak a kutyát választanám.
2019. dec. 12. 15:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez számomra is undorító nyugi ☺

Több alkalommal volt olyan,hogy pisi majd nulla kézmosás és úgy kaptam poharat,ráadásul a pohár szájánal fogva hozták. Hát köszi,nem kérem 😁😁 nem akarom a pohárrol lenyalogatni a p.csöd nyomait 😂

Hozzá teszem én folyton kezet mosok van kézfertőtlenítő és törlőkendő nálam ha útközben nem lehetséges a kétmosás. Itthon a 4 legkedvesebb tisztítószerem:florasept(felmosáshoz),domestos (wc-kézmosó-tusoló),dettol(minden egyéb felülethez) és mosáshoz sanytol 😂😂

Rühellem az igénytekenséget,piszkosságot.

Kezetfogni nem szeretek ha csak egy mód van rá,kerülöm . Ha elkerülhetetlen,akkor utána ha már az illető nem látja,kézfertőtlenítés. Mivel a férfiak nagy része nem mos kezet pisi után és most lepődsz meg,a nők sem! Pl.pláza mosdó,topmodell smink,póthaj,műszempilla,mű karvaj karom, mellettem levő fülképen fosik mint a pelikán,majd kisiet a tükörben megnézni,hogy még mindig csodálatos-e és kézmosás nélkül kisétál 😠 gusztustalan dögök

2019. dec. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!