Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért KELL tisztelni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért KELL tisztelni a másik nemet?

Figyelt kérdés

Ateista aktivistaként mindig is gyűlöltem a vallásból levezezett ostoba érveket, ami igaz a párkapcsolatokra is. A kulturkereszténység mocskában fuldokló szakemberek bezzeg folyamatosan nyomják a TV-ben a szereteteről, tiszteletről a szöveget. Én Nietzsche elveivel értek egyet. Aki a hideg, erős, racionális gondolkodást részesítette előnyben. Filozófiájából levezethető, hogy sem egy nemzet, sem egy ember, sem egy eszme NEM tisztelendő, csak akkor, ha az megalapozott. Még a saját nemem sem vagyok hajlandó tisztelni, nemhogy a nőket, KIVÉVE, ha rászolgál!


A Nitzsche-i tanítasok fényében tehát a "hogy beszélsz egy lánnyal?" kérdés értelmetlen. Aki nem viselkedik tiszteletre méltóan semmiképpen sem vagytok hajlandó tisztelni. - ez a Nitzsche-i gondolatmenet.


2019. dec. 13. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Tisztelet oda vissza kell h legyen nők es ferfiak között. Meg főleg annak jár aki a viselkedesevel kierdemelte.
2019. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Rockarc ***** válasza:

Rossz a kategoria, ezt az elba...ott elmeletek rovatba kellett volna kiirni, ahol senki sem olvassa.


43F

2019. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy te enyhén antiszociális személyiségzavaros?
2019. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A másik nem tisztelete számomra azt jelenti, hogy 1. megadom az általános tisztelet ami minden embernek jár 2. Tisztelem a másikban azt, amiben különbözik tőlem. És ezért nem utálom és szidom hanem megértem ezt a különbséget.

Ebben nincs semmiféle szolgalelkűség, és kölcsönösségre épül. Amúgy engem mindig az olyan férfiak vonzottak, akik udvariasak még egy hajléktalan nővel is. Mert ő is nő. Ezt olyan szépnek tartom.

2019. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!