Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért olyan nehéz felfogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért olyan nehéz felfogni?

Figyelt kérdés

SOKAN, miért nem képesek felfogni, hogy vannak emberek, akiknél a munkájuk része az, hogy gyakran járnak együtt étkezni, szórakozni, sportolni, más, ellenkező nemű emberekkel? És/vagy, hogy lehetetlen időpontokban telefonálnak.


Pl.: Igen, együtt ebédeltem egy nővel, jól látta a barátnőd. Ő egy ügyfél. Vagy igen, valóban wellnessben leszek 3 pasival a cégtől, mert vidéki szállóban lesz a konferencia, és nem vezetek 250 km.-t.


Sem a nők, sem a pasik mindegyike nem képes felfogni ezt.


És egyáltalán, ha nincs bizalom, minek vagy a másikkal?


(De a pénz az jól jön, mi? Illetve ilyenkor a sok hepciáskodó pasi miért nem mondja azt a nőnek, hogy ne menj sehová, én majd eltartalak?)



2019. dec. 13. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Jól van, nyugodjál meg. Nem vagyunk egyformák. Egy féltékeny férfi/nő akkor is hisztizne, ha egy börtönben ülnél, mert biztos flörtölsz a cellatársaddal vagy a fegyőrrel. Igen, van olyan, aki flörtölne. Mások meg 30 ellenkező nemű között is hűségesek maradnak, pl én.

Olyat kell választani, akivel ezt meg lehet beszélni, vagy eleve normális.

2019. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

A magam részéről azt az elvet vallom, hogy jó erősen bele kell szarni a másik szájába, és ráhagyni.


Aki hülye, azzal nem lehet mit csinálni.

2019. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Az elsőnek igaza van, de sajnos a párodnak is.

"nem vezetek 250 km.-t"

Látom nem sokat ér a párod a szemedbe.

Ez általában abból jön, hogy a másik fél (szerinte) többet tesz egy kapcsolatért.

Értem, hogy te egy 3-4 órás meeting után jobban élvezed más nők társaságát, vagy szeretnél kikapcsolódni mert ez neked jár.

Elárulom, hogy a másik embernek is jár/na.

Bizony, a 0-24 órás gyereknevelés, de csak a rád való főzés, mosás, háztarztásvezetés sokkal több mint amit te valaha adni tudsz.

A pénzedet meg dugd fel magadnak, valszeg Ő is dolgozik.

Akkor mire vagy jó?

Hogy mutogasd a haverjaidnak milyen csinibabád vagy bejárónőd van?

Hm?

Jah értem...

nem kell megmagyarázni, mi nők ismerjük ezt. (szerencsére én csak távolról, mert egy ilyen pénzes beszólásodért magadnak szopikáznád a fütyköst...)

2019. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Tévedsz, vezető vagyok a második legnagyobb müszaki áruházláncnál :D

Ezt benézted, csak éppen nő vagyok, és látom az ismeretségemben hogyan élnek emberek.

Na pont úgy ahogy ti.

A férfi lenézi a nőt, te egy szolga, ku.va vagy aki nem csinál egész nap semmit.

A gyereknevelés és/vagy a háztartásvezetés az egy 0.

Egy semmirekellő, pökhendi mitugrász vagy, aki lenézi a nőket :D

2019. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert ennek általában megcsalás a vége. A nagy számok törvénye alapján nem mindenkinél, de a többségnél igen. Az ok egyszerű: Otthon mondjuk valami nem stimmel, aztán az illető elmegy 3 napra wellnessre másokkal. Ott valaki épp csapja a szelet, nincsenek ott az otthon mindennapi gondjai és végül megtörténik a dolog.

Oké, persze, közös wellness nélkül is sokan félrelépnek, de ott napokig mással van összezárva az ember, ami a hétköznapokban nem sok emberrel fordul elő. Ráadásul még a ruhák egy része is lekerül, az ösztönök meg beindulnak.

2019. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részemről semmi akadálya,tőlem gruppenezhet is ott akár.Én is szeretem hármasban is.
2019. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!