Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom céges buliban van ma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom céges buliban van ma, csak annyit kértem hogy írjon hogy ha lefekszik és semmi. Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

ezt az egyet kértem tőle, hogy mindenképpen hívjon fel ha lefekszik, mert nekem nagyon fontos, és semmi.

Éjfélkor még felhívott , elaludtam felébredtem és még semmit.

Még egy nyamvadt üzenetet sem írt.

Tavaly csomószor felhívott, meg képeket küldött, többször írt is.

Miért csinálta ezt ha tudta hogy ezt az egy dolgot kértem , hogy megnyugodjak...:(


2019. dec. 14. 03:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%

Buta vagy! Nagyon, nagyon!

Ha ír, hogy lefekszem, akkor mi van? S mégsem fekszik le!

Ekkora badarságot rég hallottam. Óránként írtam volna, hogy most fekszem le!

Mi vagy te? Éberségi jelző?

2019. dec. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is túlreagálod.

Sőt, szerintem van egy kis ellenőriztetés jellege, hogy neki írnia KELL, ha lefekszik (ergo tudd, hogy meddig dorbézol).

Abban is van valami fura, hogy te emiatt nem is alszol.

Milyen megnyugvás? Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy egy céges buliban reális veszély van rá, hogy elrabolják vagy megerőszakolják?

Ne telepedj rá ennyire, ez a program évente egyszer van. Hidd el, még hűséges is előbb lesz, ha megbízol benne, mintha folyamatos kontroll alatt tartod.

2019. dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

"most ezzel tönkre tette azt a bizalmat amivel felé voltam..:("


A 4-es kommentedben kifejted, hogy régen féltékeny voltál, mostanában már nem.


Szerintem ugyanolyan vagy mint voltál, sőt rosszabb, mert nem a bizalmad fejlődött irányába, hanem rászoktattad arra, hogy jelentsen neked, mikor fekszik stb. Ez nem bizalom, hanem ellenőrzés, ami abból is kiderül, amit fent idéztem tőled. Egyszer nem üzen, és borul minden. Gondold át a kapcsolatotokat kérdező, hogy mi(k) az alapja(i), mert ezt hosszútávon senki nem bírja majd melletted.

2019. dec. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Nem azért, mert bármi rosszat tett volna, hanem mert jobban járna egy olyan nővel, aki nem akarja minden percét felügyelni.
2019. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg az a hülye, aki nem képes párban gondolkodni. Lehet itt tolni a túlreagálod dumát, de mifelénk attól még nem ez a normális. Ha már aznap este nem lehetek a párommal és nem érezheti jól magát velem, akkor az a minimum hogy mindent megtegyek, hogy nélkülem jól érezze magát. Ha ennek része az, hogy szólok neki, mert kéri, akkor meg a saját kedvtelésem nem fontosabb az álmatlan éjszakájánál, amit esetleg azzal okozok, hogy leszarom őt arra a napra. Ha pedig nem tudom, hogy a párom számára ez ilyen fontos vagy nem szeretem, hogy ő így működik akkor meg mi a fosért vagyok vele?!


Lehet, hogy tényleg alaptalanul aggódsz, de ha az ember valakivel együtt van, akkor az a minimum, hogy nem csak magára gondol és nem egy önző tetű, aki figyelembe sem veszi a másik érzéseit. És mivel te elengedted és nem hívogatod mániákusan, ebben a képletben nem te vagy az, akit ennek kellene nevezni. Hogy a párod a maga oldaláról félig szarik bele, az meg úgy látszik, nem böki a többség csőrét...


Én mondjuk eleve nem vagyok híve az ilyen majomcirkuszoknak a munkahelyen, így is egész nap velük vagyok, minek lógnék velük még 10 óra után is teljesen eltűnve a családom számára... Akikkel meg szoktam így lógni, oda meg a párom is hívom, mert úgy normális, akkor érzem jól magam ott, ha ő is jól érzi magát ott vagy van neki is elfoglaltsága vagy ha már azt mondja, hogy menjek, akkor megígérem neki, hogy elérhető leszek és be is tartom.


Az itteni kommentek alapján sokatokkal eszem ágában sem lenne összejönni. A szememben totál alkalmatlan erre az az ember, aki például az ilyen dolgokat kikéri magának és azt hibáztatja, aki otthon aggódik. De ugyanez van a telefondugdosós idiótákkal meg a 2 napos-2 hónapos utakra közös megbeszélés nélkül eltűnő majmokkal. Legfeljebb dugásra, kötődésre és házasságra soha.

2019. dec. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Na az ilyen felfogású nőktől menekülök. Még anyám se várta el 16 évesen, hogy beszámoljak minden lépésemről.. Főleg egy buliban ki fogja a retek telefonját nézegetni állandóan, hogy a tapadó barátnőnek jelentgessen?! Ha bulizni megyek, akkor szórakozni és kikapcsolódni szeretnék, és nem örülök ha egy 10 éves kisgyerek szintjén kezelnek és ellenőrizgetnek.


De kérdező te legalább korrekten leszögezted az elején, hogy ilyen vagy, ebből a szempontból még jogos is lehet a felháborodásod, mert a barátod tudja mire számítson. Az egyik exemnél később jött ez elő. Nekem az életben nem jutott eszembe, hogy hívogassam meg irkáljak neki, mikor a barátnőivel volt, általában akkor is ő írt, hogy most ért haza, én meg már rég aludtam. Fordítva meg ment a hiszti, hogy minek megyek most a haverokkal, miért nem hívtam fel, minek kell inni stb... Számomra ez elviselhetetlen. Kis önálló tere hadd legyen már mindenkinek.


25/F

2019. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%

Es ha ugy ír neked hogy lefeküdt hogy közben a kolléganője lovagol a farkán akkor megnyugszol?

Ne legyél már ilyen.

Ha félrekurt mit tudsz tenni? Vizen nem látszik a kacsanyom.

2019. dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kicsit túlreagálod. Ha egyáltalán nem keresett volna, akkor az lehet gáz, de még éjszaka beszélgettetek. Egyetértek azzal, aki szerint ezzel akár a részéről le is tudhatta a dolgot.


Pont az én férjem is bulizni volt, este még beszéltünk pár szót hogy jó a kaja és a pia, legközelebb akkor ébredtem, amikor mellettem fészkelődött. Szerintem kár ennyire rátapadni a másikra...

2019. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
97%
Elmondom miért hülyeség amit te gondolsz. Attól még, hogy megcsal ugyanúgy fel tud téged hívni max megkéri a hölgyet hogy egy pár percre maradjon csendben. Ahogy ez fordítva is igaz. Attól még hogy nem hívott fel attól még nem biztos, hogy megcsalt. Sokat ivott és kidőlt valószínűleg egyik pillanatról a másikra... Ne legyél paranoiás.
2019. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Aki három műszakban dolgozik, azzal mi van? Ki kit hívogasson? Ki kinek írjon? Milyen időközönként?
2019. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!