Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom céges buliban van ma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom céges buliban van ma, csak annyit kértem hogy írjon hogy ha lefekszik és semmi. Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

ezt az egyet kértem tőle, hogy mindenképpen hívjon fel ha lefekszik, mert nekem nagyon fontos, és semmi.

Éjfélkor még felhívott , elaludtam felébredtem és még semmit.

Még egy nyamvadt üzenetet sem írt.

Tavaly csomószor felhívott, meg képeket küldött, többször írt is.

Miért csinálta ezt ha tudta hogy ezt az egy dolgot kértem , hogy megnyugodjak...:(


2019. dec. 14. 03:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

Itt az a probléma, hogy elvarsz tőle bizonyos dolgokat, és az elvarasokat senki sem szereti, mert úgy érzi olyankor az ember, hogy nem szabad, hogy nem teheti azt, amit akar.


Ha nem bízol benne, az belőled ered. Önbizalomhiányod van valószínűleg, de erről nem ő tehet, ő csak elment bulizni, ráadásul fel is hívott.

2019. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
93%

#15 Ja jól van, az az önző tetű, aki nem úgy gondolkodik mint te. Te nem ugyanolyan önző vagy? Miért nem törődsz a másik érzéseivel, akit frusztrál az, hogy nem lehet a barátaival nyugodtan, mert folyamatosan be kell jelentkezni? Ja, meg te nem jössz ki jól a kollégáiddal és nem szereted a céges bulikat, ez kizárja azt, hogy bárki más esetleg jól érezheti magát egy céges buliban...

Én meg azt mondom, attól, hogy kapcsolatban vagy valakivel, még nem szűnsz meg önálló személyiség lenni. Minek rángassam el a másikat a haverjaimhoz állandóan, ha nincs kedve jönni? Én ismerem őket 4 éves korom óta, a barátnő meg mondjuk 1-2 éve. Ugyanez fordítva, én minek menjek oda plusz tehernek, mikor a saját barátnőivel akar felszabadultan szórakozni? Nyilván egy kapcsolatban jóval több a közös program, bulizás, de néha hadd férjen már bele egy kis önálló kikapcsolódás.


A srác is felhívta éjfélkor a kérdezőt. Hányszor kell hívogatni a másikat, hogy megnyugodjatok? Óránként állítsunk be ébresztőt, hogy el ne felejtsünk telefonálni? Nálatok alap elvárás, hogy ne legyünk apuci pici fiai, akkor ti meg ne nagyon játsszatok anyucit.


Üdv: egy önző tetű.

2019. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem rohadt nagy önzőség amit elvársz a társadtól. Nem is társ, hanem házi rabszolga inkább, akinek még a gondolatait is szabályoznád, ha tehetnéd. Az egész bejelentkezősdi arra megy ki, hogy nehogy szerencsétlen akár egy estére is elfelejtkezzen rólad, a mindennél fontosabb igényeidről és önfeledten jól érezze magát. Ez valami undorító, hogy ennyire úgy érzed, körülötted forog a világ. Én szégyellem magam helyetted is.
2019. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, biztos akkor dugta le a párod a nyelvét egy 22 éves gyakornok csaj torkán.
2019. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na meglett az a jo ember.?
2019. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!