Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a vőlegényeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a vőlegényemet, hogy költözzünk el albérletbe?

Figyelt kérdés
Március végén lesz az esküvőnk, és ezzel kapcsolatban már lassan mindent elintézünk. Várandós vagyok és ő is tudja hogy a szüleihez nem szeretnék majd szülni, bármennyire is elférnénk családi ház stb. A felső szint oké, hogy az övè , de nincs külön bejárattal lezárva és a konyha, mosógép közös. Anyósékkal se sikerült a 2 év alatt túl jóban lenni , mert nem igazán szeretek több napot ott lenni az állandó kioktatások miatt. Ők persze mindig is azt szerették volna, hogy költözzek oda. Május végén június elején érkezik a baba, de az esküvőn kívül nem igazán erőlteti meg magát párom albérlet téren. Azt ígérte januárban elmegyünk, de folyton csak én keresgélek. Amit ki is néztem addig halogatta hogy megnézzük hogy elvitték. Tudom, hogy szülőknél kényelmes lenne neki mindig meg inkább sajátba menne, de erre még nincs pénzünk. Én mondtam neki, hogy az esküvőt elhalaszthattuk volna és azt a pénzt albira, babadolgokra lehetett volna fordítani. De ő a baba miatt ragaszkodik a házassághoz. Amúgy szerintem egyhamar nem jegyzett volna el, ha nem lettem volna terhes. A másik hogy szülők nagyon befolyásolják és ad a véleményükre.
2019. dec. 14. 08:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én mondtam neki, hogy az esküvőt elhalaszthattuk volna és azt a pénzt albira, babadolgokra lehetett volna fordítani"


Nagyon okos vagy. Nem az esküvőt kell elhalasztani, hanem a gyerkevállalást.

Se pénezetek, se otthonotok, gondolom neked még munkád sincs, de a babóca az kell.


Anyád és anyósod helyében én nyakon vágtalak volna, amint megtudom, hogy gyereket akarsz asemmire. Menjél el dolgozno, éljetek együtt a fasziddal valamennyit, aztán ha elég jó a kapcsoltok, házasodjatok össze! Ha a házasságotok is működik, na, majd akkor jöhet a gyerek!


Borítékolom, hogy mire oviba megy a gyerek, már nem lesztek együtt az apukával, és pakolhatsz el anyósodéktól oda, ahonnan jöttél (mert hogy ott fogtok lakni, az fix).

2019. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Bolondok vagytok mind. :D

Ugyan miért b aszná el az életét a kérdező, azért mert most még egy ideig anyóséknál lakik? :D


Kérdező, elhiszem, hogy nem buli anyósék cseszegetését hallgatni, de nem most kéne külön költöznötök, mert egy fizetésből nem poén albérletet fizetni, plusz gondolj arra, hogy egy újszülöttre azért jobb, ha többen figyelnek, az anyós pedig akármennyire sem szimpatikus, azért csak felnevelt legalább egy gyereket, biztos, hogy tudna segíteni valamiben. Egy gyerek mellett az első év úgy is arról szól, hogy éppen ki kel fel hozzá az éjszaka kellős közepén, mert ordít, szóval azt javaslom, hogy ezt az évet böjtöljétek ki anyóséknál, gyűjtsetek pénzt, majd utána költözzetek külön. A retardált kommandóval pedig ne foglalkozz itt gyakorin, ezek mindenért elhagynák a párukat, csak ugye nincs kit, mert a többségük macskás nő. :D

2019. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jelentsd ki, hogy nem költözöl anyósodékhoz és ehhez tartsd magad. Vesd fel, hogy ha nem hajlandó kirobbanni a mama hotelből, akkor te is otthon maradsz a te szüleidnél és majd jöhet látogatni. Ha ez nem tetszik neki, akkor vagy lemondja az esküvőt, vagy maga áll neki az albérlet keresésnek, hogy ne veszítsen el titeket. Kényszerítsd döntésre, különben anyósodék házában lesztek nyugdíjasok. És anyósod még akkor is élni fog és cseszegetni is aktívan tud majd. :) A boszorkányok nem halnak korán.
2019. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#13 Jelenleg apuka van olyan helyzetben, hogy dirigáljon, nem pedig az anyuka. Csak ennyit felejtesz el. Anyuka meg annyit felejt el közölni, hogy nincs munkája, pucér seggel készül szülni (korábbi kérdéseiben leírta).


Tehát összegezzünk: anyukának nincs melója, se pénze, de esze van, hogy dugjon védekezés nélkül.

Mire fel diktálhatná ő a szabályokat?

Egyedül teljesen életképtelen, egy kiskuytát se tudna eltartani, nemhogy magát, plusz még egy gyereket is. Jelenleg a babkelengyét se tudja beszerezni, de albérlet kellene, esküvő kellene, babacucc kellene, őt meg természetesen tartsa el valaki, mert ez természetes, ha már széttette a lábát egy baleknak.


Követelőzhet a kérdező, de anyóspajtás hamar helyre fogja tenni. Amíg az anyós oldja meg helyette az unokája meg az ő maga lakhatását (és a komplett életét) is, addig kuss lesz mindig is a neve.


Egy pillanatig nem sajnálom a kérdezőt, azt viszont igen, hogy jónéhány ember életét tönkreteszi. Az anyósáek amíg élnek, szégyenkezni fognak a fiuk miatt, a születendő gyerek élete meg mindenki tudja, milyen lesz egy ilyen zűrös környezetben...

2019. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ezt már megkèrdezted korábban is. Akkor is írtuk, hogy nincs más választásom, csak ha kiállsz magadèrt. Nincs esküvő, meg egyèb kutyafaca, amíg nincs meg az albèrlet. Maradsz anyádèknál, azt csókolom.

Mert így addig fogja húzni az időt, míg majd nem lesz más választásoktól, mint anyóshoz költözni.

Egyèbkènt nagyon nagy butaság volt a semmire gyereket csinálni, ezzel az esküvővel is csak a válások számát fogjátok gyarapítani.

2019. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

#15 Az előzőekben leírta, hogy az anyjáékhoz nem tud menni. Se helyük nincs, se pénzük nincs arra, hogy eltartsák gyereketől, mindenestől.


Marad a kiszolgáltatottság, ha már ennyi esze van.

A követelőzés helyett meg inkább hálásnak kellene lenni, hogy van, aki megoldja az életét helyette, de úgy látom, elég sokan vannak a válaszadók közőtt is, akik más phaszával vernék a csalánt...

2019. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

13 vagyok.


Nem írta a kérdésben, hogy ne lenne munkája és azt sem hogy az ő anyjához ne tudna odamenni.


Korábbi kérdést sem említett, ami hozzá tartozna, ezért én úgy veszem, hogy annyi a történet, amit itt látok. Nem kombinálok.

2019. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mar az elozo kerdesednel is elmondtuk, hogy elb-sztad az életedet ezzel, most mit mondjunk? Kezdodik, elvezd.
2019. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

Annyira fölösleges összeházasodnotok... úgyis tudja mindenki, hogy csak a gyerek miatt vesz el, két év múlva meg úgyis elváltok. Egyébként is tök szánalmasak a nagyhasú, megesett, álszent fehérruhás menyasszonyok.

Mindig jókat röhögök rajtuk.

2019. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Èn itt nem látom, hogy írta volna, hogy nem maradhat a szüleinèl. De mindegy. Ha így van, akkor cumi. Semmi ütőkártya nincs, megy majd anyóshoz, aztán ennyi. Így járt. Nem kellett volna a nagy semmire gyereket csinálni, majd most megtanulja. Csak szegèny gyereket sajnálom.

2019. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!