Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a vőlegényeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a vőlegényemet, hogy költözzünk el albérletbe?

Figyelt kérdés
Március végén lesz az esküvőnk, és ezzel kapcsolatban már lassan mindent elintézünk. Várandós vagyok és ő is tudja hogy a szüleihez nem szeretnék majd szülni, bármennyire is elférnénk családi ház stb. A felső szint oké, hogy az övè , de nincs külön bejárattal lezárva és a konyha, mosógép közös. Anyósékkal se sikerült a 2 év alatt túl jóban lenni , mert nem igazán szeretek több napot ott lenni az állandó kioktatások miatt. Ők persze mindig is azt szerették volna, hogy költözzek oda. Május végén június elején érkezik a baba, de az esküvőn kívül nem igazán erőlteti meg magát párom albérlet téren. Azt ígérte januárban elmegyünk, de folyton csak én keresgélek. Amit ki is néztem addig halogatta hogy megnézzük hogy elvitték. Tudom, hogy szülőknél kényelmes lenne neki mindig meg inkább sajátba menne, de erre még nincs pénzünk. Én mondtam neki, hogy az esküvőt elhalaszthattuk volna és azt a pénzt albira, babadolgokra lehetett volna fordítani. De ő a baba miatt ragaszkodik a házassághoz. Amúgy szerintem egyhamar nem jegyzett volna el, ha nem lettem volna terhes. A másik hogy szülők nagyon befolyásolják és ad a véleményükre.
2019. dec. 14. 08:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#20 Nem csak ez az egy kérdése van. Többször írt már ki dolgokat, de mindig finomít a sztorin, hogy hátha egyszer azt fogja hallani, amit hallani akar. Ha ehhez az kell, hogy fontos dolgokat hallgat el, hát megteszi.
2019. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
lett albi? :)
2020. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!