Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok igy a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok igy a helyemben?

Figyelt kérdés
Ferjemmel a baba szuletese elott kikoltoztunk angliaba, ugy gondoltuk itt jobb lesz minden. Most 3 eves a lanyunk, a ferjem nem hajlando elmenni rendesen dolgozni. Nem engedi, hogy az ovit fizessuk. Igy 2.5 orat lehet bent naponta. A ferjem meg itthon van vele. En dolgozok egy iskolaban tanarnokent. Belefaradtam, hogy o csa jatszik, hetente veszi a jatekokat, az elofizetesek a jatekokra. De ha a gyereknek szeretnek valamit akkor uvoltozik. Annyi a gyerekre vigyazasa beulteti a tv ele. Mar az oviban szoltak, hogy nem fejlodik a beszede. Itthon is angolul kellene beszelni hozza de a ferjem nem hajlando. Ha jon a hetvege elmegy berugni. En ezt mar nem birom tovabb, elmondtam neki es annyit mondott rohogve mivan megjott? Nem akarom tovabb fizetni a jatekait, es hogy itthon uljon. Itt a karacsony es annyit nem enged hogy a szuleim eljojjenek. A gyereknek nem vehetek ajandekot mert kicsi ugy sem erti meg cimen. Elegem van
2019. dec. 15. 09:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az is undorító, ha valaki a feleségével így bánik, na de hogy a gyermekével?

Elvenni egy óvodás kislánytól azt az élményt, hogy 1. lássa a nagyszüleit karácsonykor 2. kapjon szép ajándékot, csak mert apukának kell a pénz (ami nem is az ő pénze) számítógépes játékra meg piára?

Meg mi az, hogy még kicsi és nem érti? Nem 3 hónapos a gyerek, hanem 3 éves... Hát már hogy a viharba ne értené?

Én ezt az embert elküldeném valami vietnámi munkatárborba sz**t lapátolni hajnaltól késő estig, fizetés nélkül, vacsorának száraz kenyérrel és vízzel... Ott talán elgondolkodna...

2019. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kidobni, hogy a lába se érje a földet. Az ilyen lusta, másokat kontrolláló és kihasználó, a gyerekére magasról tevő, kamasz szinten lévő férfi boldoguljon magában, ne másokon élősködjön.
2019. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Értem, szóval eltartod, kiszolgálod, gondolom jó asszony módjára dugsz is vele és hagyod hogy úgy bánjon veled, mint egy darab szarral. Valamit még kihagytál a történetből, mert ekkora marha, mint te nincs a világon.
2019. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Tud valamit ez a pasi az ágyban ha ezt turöd

1- nem viselkedik ferfikent melletted , pedig a ferfi szerepe a protect and provide ( majd mas nö mellett az lesz)

2- nem jó apa sem , nem szereti a gyereket ( olyan nincs hogy kicsit azert igen )

Nem is tudom mit mondjak még

Én nem szagolnám

2019. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%

A kerdezo tulsagosan is gyava ahhoz, hogy a sok hasznos tanacs kozul barmelyiket is megfogadja! Egyszeruen szeret szenvedni, errol van itt szo!

A ferje atgyalogol rajta! Persze, hogy nem akarja fizetni az ovit, hiszen igy nem tudna a gyerekkel takarozni! Ugy tesz mintha foallasu apa lenne, holott tesz ratok magasrol! Annyi a lenyeg, hogy o kenyelmesen uldogeljen otthon!

Kerdezo ennek az egesznek a gyereked issza majd a levet! Majd meglatod, ha speci suliba kell adni, mert egy epkezlab mondatot nem tud osszerakni!

Hihetetlen, hogy mennyi szenvedni szereto no van!

Ja es persze, hogy nem akarja ott lat i a szuleid, hiszen akkor nem tudna belemerulni a jatekba! Hasznald mar az eszed es add be a valokeresetet!

2019. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem hiszem el, hogy ti Angliában a te tanári fizetésedből béreltek egy lakást és még ezen felül ebből éltek és te eltartod őt. Nem jön ki a matek. Azt már meg sem kérdezem, hogy te milyen diplomával tanítasz kint. Itt sem vennének fel külföldi tanárt, csak ha az anyanyelvét tanítja, egyszerűen mert bármilyen jól beszélsz angolul, mégsem vagy "native."
2019. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát kedves utolsó, márpedig én is pedagógus vagyok, még itthon, és bizony több pályatársam, volt kollégám tanít Angliában!

Attól, hogy te nem tudsz erről, attól még bizony létezik a tény, hogy magyar tanárok oktatnak pl magyart is ... Miért nem tájékozódsz, mielőtt butaságokat irogatsz...

2019. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért mert én kint éltem tanárként. És a dolog nem így ment. Bár igaz, az sok éve volt, elismerem, hogy lehet hogy ma magyart tanítanak kint. De hogy egy tanári fizuból nem bérelsz kint lakást és tartasz el egy egész családot, az hót ziher.
2019. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!