Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja szakítás előtt v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja szakítás előtt v egy pasi hogy neki nem lesz más barátnője?

Figyelt kérdés

Hogy neki nem kell más, ő már nem fog ismerkedni, nem kell neki barátnő, úgysincs már sok hátra....?


És csak a századik "mert csak" után nyög ki annyit, hogy "mert téged szeretlek"


Így nekem ebből nem az jön le, hogy mert én olyan pótolhatatlan lennék neki, hanem hogy nem talál úgyse még egy ekkora barmot, aki a szetencsétlenségeit elviseli...


Tehát nem fájdalom a pótolhatatlanság miatt, hanem valamiféle depressziós lemondás...


Vélemény, tapasztalat??


2019. dec. 15. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
mert egy gyökér
2019. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Részletesebben?
2019. dec. 15. 17:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért mondja, hogy megsajnáld és vele maradj.
2019. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Vita során nem sok szalmát tesz keresztbe. Se egy virág, se egy nagyobb hangvételű teperés. Még én hülye megyek utána.
2019. dec. 15. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert nem akar erőfeszítést tenni egy új kapcsolat kialakításáért és fenttartásáért.

Csak alkalmi dugások, szexkapcsolatokat akar és lesz is majd neki.

2019. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez egy 6 éve tartó kapcsolat. Összeköltözést tervezünk...
2019. dec. 15. 18:21
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Én azért mondtam ilyet régebben a barátnőmnek mert szerelmes voltam, szerettem. Nem érdekelt senki más. Így próbáltam kifejezni a szeretetemet és a ragaszkodásomat.
2019. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert megjött az esze?
2019. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez sima érzelmi zsarolás, semmi több. Kb. ugyanaz, mint mikor valaki azt mondja, *ha elhagysz megölöm magam" ,csak kissé "finomított" verzióban. Ne dőlj be neki, ha rám hallgatsz.
2019. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Úgy sincs már sok hátra" mit jelent? Öreg?
2019. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!