Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Férjem nem akar Kistesót!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férjem nem akar Kistesót! Mit tegyek? Bele fogok betegedni!

Figyelt kérdés
Van egy csodás 6 éves Kisfiam, és van egy 10 éves Párkapcsolatom! Én 28, a Férjem 31 éves. Mindig is 3 Gyereket szerettem volna, ezt meg is beszéltük a Férjemmel még a kapcsolatunk elején. A Kisfiam nem volt tervezett, a mai napig nem tudjuk hogy sikerül, védekezés mellett estem teherbe. A kapcsolatunk nem volt mindig felhőtlen, a Férjem is és én is elég heves természetűek vagyunk. Egy jó pár éve nincs probléma, én a Fiam 1 éves korától könyörgök, hogy legyen Kistesó, a Férjem pedig ellenáll, teljesen elzárkózik a témától. Volt egy időszak amikor "rábólintott", el is kezdtünk próbálkozni, majd direkt kerülni kezdte az intim együttléteket, csak mert még akkor sem akart 2. gyereket. Ez fel is tűnt, hogy hónapokon keresztül "fáradt" volt ahhoz hogy együtt legyünk. Rettentő rosszul esik a viselkedése, becsapva érzem magam amiért ezt csinálja. Nem tudom kiverni a fejemből azt, hogy szeretnék minimum még 1 gyereket, pedig próbáltam már elengedni, elnyomni magamban csak miatta, de nem sikerült. Mindig azzal indokolja, hogy Ő nem akar majd 2 gyerek után gyerektartást fizetni. Nem érzi a kapcsolatunkat elég erősnek, pedig semmi probléma nincs közöttünk, minden rendben van. Mit tegyek?
2019. dec. 21. 15:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
Mondd neki h 10millió
2019. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

“ Ő nem akar majd 2 gyerek után gyerektartást fizetni.”

Ez nem arra utal, hogy nincs semmi probléma. Lehet hogy részedről nincs, de neki van.

2019. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Gyerektartást fizetni? Nem lehet, hogy azért fáradt, mert egy másik nő lefárasztja? Sajnos nem tudok segíteni.

A többieknek írom, hogy ezért nem feltétlenül jó, 18 és 21 évesen házasodni, mert ebben a korban nagyobb eséllyel változnak a tervek. Ugye a férfi 3 gyereket ígért, ebből lett egy, az is csak véletlenül. Ha rajta múlik, talán egy se lett volna.

2019. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Ez szívás. Én férfiként szeretnék 3 gyereket majd, de gyakorlatilag nem tudok olyan nőről, aki hasonlóan gondolkodik. Még egy 2-es kompromisszumban benne lennék, de inkább olyan társat szeretnék, aki szintén alapból úgy 3-at szeretne.


26/F

2019. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Ezaz, hogy fogalmam sincs mi lehet a problémája. Engem is meglepett ez a kijelentése. Nem beszél, nem osztja meg velem, hogy bármi gondja is lenne, nem is értem. Furcsa nekem ez az egész. :(

És meglehetősen fáj is a viselkedése. Tudja nagyon jól, hogy mennyire vágyom arra hogy legyen még Gyermekem, nem tudom mi játszódik az ő fejében.

2019. dec. 21. 16:08
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
De nem kèrdeztèl rá? Nem beszèltetek erről?
2019. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%

hát ez nagyon szar helyzet :(

logikusan: nyilván keresni egy másikat aki vállalja hogy van 1 gyereked és vele vállalsz 1 közöset, de csak akkor elengedni a mostanit ha már ez megvan, nagyon erkölcstelen és nehéz is, de ha meg elhagyod emiatt és úgy próbálkozol, akkor simán maradhatsz egyedül is :(

2019. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Rettentően sokat őrlődöm. Nem hinném hogy lenne másik Nő, ideje sem lenne rá. Vagy dolgozik vagy itthon van, nem jár el sehova. Bármikor bemehetek hozzá a munkahelyre úgy, hogy nem szólok előtte, mindig ott van. Nem tudom hogy engedhetném el ezt a vágyat több gyerek után?!
2019. dec. 21. 16:11
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Gondolkozz csak el afölött, amit a 2. válaszoló írt. Osztom a véleményét. Messziről sincs rendben minden a ti házatok (értsd: kapcsolatotok) tájékán...
2019. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%

De ez ugyanakkor a részedről önzőség is.


Ha 2 ember együtt van, akkor a gyerek az közös döntés.


És ne haragudj de nincs túl sok jogod ahhoz, hogy ezen felháborodj.


Mit akarsz? ráerőlteted? Aztán ha lesz 2 gyerek és tényleg otthagy akkor mi a fenét kezdesz? Boldog leszel? Jajjjj dejóóóó van 2 gyerekemmmm igaz nincs se férjem se élettársam de tök jó lesz így 3-masban is élni :D


hipp hipp hurrá.

2019. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!