Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose vesznek komolyan, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose vesznek komolyan, ha nem hisztériázok?

Figyelt kérdés

Van egy probléma, kedvesen kikapcsoltatom vele a számítógépet, leülünk és elmondom neki. Egyetért vele, megbeszéljük a megoldást és pár óra elteltével megint ugyanazt csinálja, lesöpörve, ha emlékeztetem rá, hogy csak pár órája vetettem fel megint. Utána megint leülök vele, nyomatékosítom (még mindig kedvesen és türelmesen), hogy ez nekem fizikailag fáj/kényelmetlenül érint. Újra bólogat, bocsánatot kér és pár óra múlva MEGINT.

Jó, harmadjára már én nyomom ki a gépét, hogy most akkor újra beszélünk és érezni rajtam a türelmetlenséget... Ekkor már hisztis vagyok a szemében, de rábólint újra a dologra. Ez eltart immáron 2-3 napig, majd újra... Ekkor már sakálként üvöltök, toporzékolok és hisztériázom, erre meg beduzzog, hogy én vagyok a szemét és nem szól hozzám napokig, én engesztelem ki.

És nem tudom mi a baj velem, mert nem csak a barátom, de az összes rokonom és exem is ezt csinálta/csinálja velem. MIÉRT nem fogják fel, amit mondok, amíg nem bőgve ordítok?


2019. dec. 21. 21:35
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Leordítottam a fejét, azóta kis angyal, de valahogy a bizalom odaveszett és ezt ő is érzi. Nem tudom, teljesen tanácstalan vagyok igazából.

De szerintem valahol az én hibám, előbb-utóbb mindenki figyelmen kívül hagy és nem tudom hogy mi az a viselkedésembe, ami erre bátorítja az embereket. Egy senki vagyok és nem tudom miért. Most belekezdhetnék új kapcsolatba, de akkor is ugyanez lenne

2019. dec. 21. 22:18
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne hagyd...téynleg ez erőszak ne engedd hogy ezt csinálja ha te nem szereted így
2019. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%
na várj csak.ezt most kezdte csak el?mi a frász történt amiért?
2019. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
Tehát gyakorlatilag évek óta megerőszakol a pasid, teljesen semmibe veszi mi a jó neked, te meg még mindig csak kedvesen meg akarod beszélni vele. Őszintén, nem vagy normális, hogy még mindig vele vagy. Soha nem fogom megérteni (nőként!), hogy egyes nők hogy lehetnek ennyire kapcsolatfüggők, hogy képesek ennyire szarrá alázni magukat.
2019. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Te függsz még valamilyen szempontból (pl. anyagiak, lakás) a családodtól (felmenőidtől), kérdező?
2019. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
55%

Mert nincs súlya a szavaidnak.

Gondolom eleinte ha megismersz valakit még nincs ez, amit írtál. De ahogy megismernek rájönnek erre.

2019. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%

"Mert nincs súlya a szavaidnak."


Ez csak a jéghegy csúcsa. Én személy szerint nem értek egyet az áldozathibáztatással. A kérdezőnek a környezetében lényegében mindenki az ALAPVETŐ EMBERI JOGAIT hagyja figyelmen kívül, ki tudja, mióta.

2019. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

6-ról nekem is az jutott eszembe, hogy ez tulajdonképpen megerőszakolás.

Kérdező!

Ha nem is mész a rendőrségre feljelenteni, de legalábbis be kéne fejezned ezt a kapcsolatot. Miféle kapcsolat az, ahol rendszeresen akaratod ellenére történik a behatolás?

2019. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

" ő szinte lefog és én hiába ismételgetem kb mániákusan, hogy "előjáték, előjáték, előjáték", ő akkor se veszi komolyan (mert ez így neki annyira jó) és beerőlteti magát. Szerintem ez nem hülyeség, mert nekem fáj.."

Ez ahogy màsok is írtàk nemi erőszak.

És az önsorsrontàs miatt én kva hamar felkeresnék egy pszichológust. Én a gyermekkori traumàk miatt màr több mint egy éve jàrok és még egyértelműbb hogy hogy hat ki pl a pàrkapcsolatomra amit anno megéltem.

2019. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%

#17


Akkor hagyja ott őket. Nekem is van ilyen ember az életemben, de lassan 12 éve nem vagyunk beszélőviszonyban. Aki lenéz meg semmibevesz azt EL KELL KERÜLNI. Jó messzire. Még akkor is ha az akkor épp "jajj de rossz".

2019. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!