Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose vesznek komolyan, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose vesznek komolyan, ha nem hisztériázok?

Figyelt kérdés

Van egy probléma, kedvesen kikapcsoltatom vele a számítógépet, leülünk és elmondom neki. Egyetért vele, megbeszéljük a megoldást és pár óra elteltével megint ugyanazt csinálja, lesöpörve, ha emlékeztetem rá, hogy csak pár órája vetettem fel megint. Utána megint leülök vele, nyomatékosítom (még mindig kedvesen és türelmesen), hogy ez nekem fizikailag fáj/kényelmetlenül érint. Újra bólogat, bocsánatot kér és pár óra múlva MEGINT.

Jó, harmadjára már én nyomom ki a gépét, hogy most akkor újra beszélünk és érezni rajtam a türelmetlenséget... Ekkor már hisztis vagyok a szemében, de rábólint újra a dologra. Ez eltart immáron 2-3 napig, majd újra... Ekkor már sakálként üvöltök, toporzékolok és hisztériázom, erre meg beduzzog, hogy én vagyok a szemét és nem szól hozzám napokig, én engesztelem ki.

És nem tudom mi a baj velem, mert nem csak a barátom, de az összes rokonom és exem is ezt csinálta/csinálja velem. MIÉRT nem fogják fel, amit mondok, amíg nem bőgve ordítok?


2019. dec. 21. 21:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beleszólni a szexuális életetekbe, de ezek szerint ti 3-4 óránként szexeltek naponta? Az első bekezdésedből ez jött le, vagy csak túlzol.


Egyébként a hiba a módszeredben van. Mi az hogy szex után beszéled meg vele, miért nem állítod le ott azlnnal, mikor nem hajlandó változtatni a kérésedre? Főleg miért nem szakítottál még vele?

2019. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az hogy szex után beszéled meg vele, miért nem állítod le ott azlnnal, mikor nem hajlandó változtatni a kérésedre? Főleg miért nem szakítottál még vele?"


Erre nyilván a kérdezőnek kellene válaszolnia, de én, kívülálló ismeretlenként azt tippelem, már csak abból kiindulva is, amit a családjáról írt, hogy a kérdezőnek gyerekkorában, amikor ki kellett volna fejlődnie a saját önbecsülésének, a családja teljesen letörte, valószínűleg különböző csatornákon keresztül (nem csak szavakkal, hanem viselkedéssel is) közölhették vele, hogy hogy jön ő ahhoz, hogy megvédje magát. Általában azoknál az embereknél, akikkel felnőtt korukban meg lehet ezt csinálni, mint a kérdezővel, ez szokott lenni a helyzet. Ezért kellene neki pszichológus, aki NAGYON SOKAT SEGÍTENE NEKI.

2019. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatodra nem reagálok inkább semmit, de páran itt jól írják, mindenképpen pszichológushoz kell menned.
2019. dec. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
43%
Vajon a kérdés miért nem az erősazkról szól és miért lehet játékfüggőségként értelmezni első olvasásra? Emese, te biztos jól kommunikálsz?
2019. dec. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

A két idősík csak a te fejedben kötődik össze.

Nem sokat kell szeretkezni (pár óránként????), hanem jól.

Fél óra csókolózás nélkül a blúzodat se vedd le, majd rájön!

2019. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%
Egy férfi a párját egyszer tudja megerőszakolni. Ha ezek után az ostoba nő még hajlandó vele egy légtérben maradni, ráadásul aláfeküdni, az már nem erőszak. Pontosan tudja a nő, hogy mi fog történni.
2019. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a te párod gépezik - szexel, gépezik - szexel, ebből áll a napja. Hát tud ám élni.. :D Miért vagy még vele?
2019. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Megérdemlitek egymást :D.


Ő eg amőbának fogható fel, akit bottal kell böködni, hogy bármit is csináljon. De ez még hagyján, mert a prímet te viszed el.


Miért nem tudsz olyan alternatívát adni neki, ami jobb, mint a gépezés? Akkor nem kellene kihisztizned.


Ha ennyire zavar, akkor mi francért vagy még vele együtt? Gondolom már az elején is ezt csinálta, akkor miért zártad rövdire a dolgot?

2019. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Pszichológus felkeresèse tènyleg cèlszerű lenne. Úgy látom a leírtakból, hogy bántalmazó (fizikailag ès verbálisan is) közegben nőttèl fel, ez is lehet az oka, hogy hagyod magad bántani. Mert nem ismered fel, hogy az ami veled törtènik, az az. Ez a szex dolog is, viccen kívül kvázi nemi erőszak. Ezt nem finoman szèpen kedvesen, nehogy megbantsd azt az erőszakos lelkèt kellene, hanem akkor ès ott megmondani neki, hogy ez így nem jó, stb. Aztán ha mèg egyszer megtörtènik, pláne utána nem sokkal, akkor lapát.

A hiszti nem segít, attól mèg ugyanúgy átnèznek rajtad, írtad is, hogy akkor még megsèrtődött, ès mèg te mentèl kiengesztelni....pont ez a magatartás az, amivel aláírod, hogy veled bármit meg lehet tenni. Nem haiztèriázni kellett volna, hanem kivágni mint a hasmenèses macskát, nem mèg utána neked pitizni...szóval èrted. Hagyod magad a vèksőkig megalázni ahelyett, hogy kiállnál magadèrt tisztessègesen.

Szüleidnek se kell magyarázkodni, se kedvesen se csúnyán, sehogy. Neked így jó, ès zárod a tèmát.

Nem hisztizni kell, semmi èrtelme, csupán határozottan ki kell állnod magadèrt, ès amennyiben nincs változás megtenni a további lèpèseket, nem meghunyászkodni.

2019. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!