Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem vállal fel a családj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem vállal fel a családja előtt?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, és még nem mondott el a családjának. Ha akkor telefonál velük, amikor én vele vagyok, csöndben kell maradnom, ha jönnek hozzá, minden nyomomat eltunteti, és ezt nem is titkolja előttem. Nagyon rosszul esik már, és arra gondolok, hogy ha ennyire nem veszi komolyan a kapcsolatunkat, akkor hagyom az egészet. Termeszetesen neki is mondtam már, de mindenféle mondvacsinalt indokokkal hárít. Voltatok már ilyen helyzetben? (28 évesek vagyunk)
2019. dec. 26. 09:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csávóhoz mi köt ennyire? Úgy őszintén? Neked ennyire semmi önbecsülésed?
2020. jan. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose leszel boldog mellette. Lényegtelen, miért csinálja. Engem pl. család előtt simán felvállalt, de a fősulin nem. Nagyon megalázó volt, majdnem belebetegedtem, vagyis tényleg beteg lettem hónapokra. 10 évet csesztem el az életemből, mert amúgy "szeretett". most megismertem egy férfit, aki ország-világ előtt felvállal és el nem tudom mondani, milyen különösen jó érzés. néha úgy érzem, egész életemben őt vártam. Csak az a bibi, hogy mindketten házasok vagyunk. ilyen felállásban még furcsább nekem, mennyire felvállalja, hogy vonzónak tart.
2020. jan. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12. Csak vigyázz azzal a felvállalással nehogy bukás legyen belőle,mert nagy cirkusz lehet belőle ha kidugul. Azért sok szerencsét nektek.
2020. jan. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!