Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Lehet a kérdesem nem pont ebbe a kategóriába tartozik,de már mindegy.

Szóval 9 hónapja párkapcsolatban élek. Boldog vagyok a jelenlegi párommal,viszont van egy gond. Megfelelési kényszer. Úgy érzem mindig bizonyítanom kell,főleg ami a külsőmet illeti. A 9 hónap alatt eléggé megismertem és tudom milyen dolgokért van oda,ami egyrészt jó,mert szeretem meglepni pl. Szexi fehérnemű

Másrészt már kezd elegem lenni,mert tudom neki a szexi lányok tetszenek. Szokta mondani hogy szexi vagyok,de legtöbbször csak aranyos. Én pedig annyira ki tudok készülni mikor látom a sok dögös lányt körülöttünk és tudom hogy én olyan nem tudok lenni.

Mindig próbálkozom hogy szexis legyek szamára,de kezdem úgy érezni hogy elegem van,mert az nem én vagyok,elegem van hogy mindig bizonyítanom kell "én is tudok szexi lenni,én is tudok nőies lenni"

Lehet az alakom miatt érzem úgy,158 cm és 47kg vagyok. Néhányszor megkapom tőle hogy sovány vagyok,egyek.

Hogyan legyek jobb,de úgy hogy önmagam legyek?

21L


2019. dec. 29. 02:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek szexinek lenni? Ez akkora baromság. Engem nem érdekelne túlzottan az öltözködési stílusa, semmi. Lehet valaki szexi attól, ahogy mozdul rá a párjára, ahogy öleli, puszilja, ahogy ágyba akarja csalni. Nem az öltözködéstől leszel az. Ha meg nem lennél neki jó, akkor nem veled lenne.

Az embereknek van egy elképzelésük, hogy általába kivel szeretnének lenni, de sosem azzal vannak végül.

2019. dec. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ööö csak egy tipp

legyél az aki vagy ?!?!?!

mi értelme van a megfelelési kényszernek ?

csak rosszul érzed magad és az majd kihat a kapcsoltra is

szal értelme nincs

2019. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Majd rajossz h a legfontosabb dolog h te bekeben legy magaddal, a testeddel es ez belul fog megtortenni, nem kulso kenyszer hatasara.

2. Ha ez megtortenik, az az ember lesz veled aki ehhez a nohoz vonzodik.


Ha nem te vagy a csipkecsoda instamodell, ne csinald, nem kell, ha erre van igeny, keressen ilyet.


Ne is nezd oket, te te vagy. Folosleges hasonlitgatni.

2019. dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Add önmagad! 9 hónapja vagytok együtt és már belefáradtál a szerepjátszásba, amit meg is értek. Ezt akarod egy életen át tenni?

Legyél olyan, ami neked is jólesik, ha ez neki nem jön be, akkor nem vagytok egymáshoz valók, az élet majd hoz olyat, aki olyannak értékel, amilyen vagy.

2019. dec. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az első, magaddal kell jóban lenned. A szerepjátszás nem kell, attól nem leszel boldog. Ha szexi tetszik neki, akkor keressen olyat, lesz elég fiú, akinek te fogsz tetszeni úgy, ahogy vagy és nem kell nekik megjátszani magad. Ennek így semmi értelme. Ha nem tud elfogadni ilyennek, akkor menjen. Ha valóban boldog lennél vele, akkor ez a kérdés nem lenne itt.
2019. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egy életen át szerepet játszani, és nem is kell. Csak legyél önmagad. Akinek kellesz, úgyis kellesz. A párod is valamiért veled jött össze, nem mással...
2019. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy.Ne hízz meg,nem vagy sovány,magasság minusz 110 az ideàlis,lesz időd hízni.A te korodban én is ilyen voltam,amúgy akkor is ilyen lennél,ha nem lenne kapcsolatod.Azzal nincs semmi baj,ha néha veszel magadnak szép cuccokat,amiben jól érzed magad.De ne plasztikáztass.Élj minél egészségesebben,tudom klisé,de tényleg fontos.
2019. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy úgy érzed, bizonyítanod kell valamit, még nem kell így is cselekedned. "Szembe mehetsz" ezzel az érzéssel, és cselekedhetsz nem ennek megfelelően.
2019. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!