Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ebben a szituációban az "anyós" kérdést?

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemisták vagyunk 2 különböző városban, ugyhogy sajnos még nem állt módunkban összeköltözni, de már tervezzk. 6 éve vagyunk együtt a párommal, sajnos volt egy időszak amikor sokat veszekedtünk , mindkettőnk hibájából kifolyólag, de már egy ideje nagyon jól megvagyunk nincs semmi problema, az anyukáján kívül.. Teljesen úgy érzem h nem bír a nő, amikor próbálok beszélgetni vele teljesen zárkózott valahogy nem megy bele nagy beszélgetésekbe velem sose, nem kérdez semmit csak én vagyok érdeklődő , és már egy ideje ebbe beleuntam, hogy jópofizzak vele. Az apukaja nagyon jófej vele órákat el tudok beszélgetni, közben a nő ül kussban mellettünk.

Most teljesen kiakadt mivel az ünnepek alkalmával többet voltam náluk, a barátom bátyjának is ott volt a barátnője és a hallom hogy ő tegezi az anyukáját,holott nekem 6 év után nem engedte meg a nő hogy sziával köszönjek neki. Teljesen kiakaszt h a barátom bátyjának a barátnője pár hónap után tegezheti. Semmmi kedvem már átmenni hpzzájuk, jópofizni stb... amikor én próbálkoztam..


Ti mit tennétek? Kifejezetten bánt a dolog. Tudom h idősebb , nyilván nekem kell kicsit "benyalni" magam ,de nagyon nem tetszik. Az én csaladom már az első alkalommal teljesen befogadó volt a barátommal..


2019. dec. 29. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem mennék oda és kész.
2019. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tegezés nagyon szülő és neveltetésfüggő. Pl apu a saját anyját is magázta egész életében. Volt párommal meg úgy 10 évig voltunk együtt, az ő szülei már az első hónap után rámszóltak, hogy ne magázzam őket, míg az én szüleim ezt a lehetőséget alapvetően soha nem ajánlották fel a páromnak. Nekik én mondtam, , kb 7. évnél, hogy ennyi év után igazán megihatnák már a pertut!

Mostani párom szülei is hasonlóan normálisak, kb fél év után mondta anyuka, hogy ne magázzam, mert tegezve is el lehet küldeni valakit a fenébe :)

Szerintem itt párodnak kellene közbelépni, és beszélni anyukájával, hogy elég hülyén jön ki az, hogy tesója párja simán letegezte, te meg 6 év után se.

Bár az is benn van a pakliba, hogy az a másik csajnak se volt megengedve, csak ő úgy gondolta megteheti.

Kb mint ahogy a céghez is jön a 18-20 év körüli fiatal és simán letegez. Engem ennyi idősen simán lecseszett a szaki, hogy ezt mégis hogy gondolom, mikor a fia lehetnék!?

44F

2019. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell benyalnod magad egyáltalán! Viselkedj továbbra is úgy, amilyen és ahogy vagy. Anyós pajti meg duzzogjon csak, valószínűleg ő sem tudná megmondani, hogy mi a baja, egyszerűen csak nem bír, kész. Menj ritkábban, ne idegeskedj annyit, szomorú, hogy a párod nem áll melléd, és inkább azt szorgalmazza, hogy te hódolj be.. Ha ezt meg is tennéd, akkor sem változna semmi, soha nem lesz jó, akármit csinálsz.

Menekülj inkább...

2019. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy olvastam ezt a kérdést, az jutott eszembe, nem-e én írtam ki valami módon, mert nagyon hasonló az én esetemhez :D Na de a kérdésre a válasz: nem tehetsz semmit. Baromi igazságtalan és nehéz elfogadni, de a banya eldöntötte, hogy téged utálni fog. Az új menyecske meg már most kiskedvenc. Teperhetsz te ahogy akarsz meg alázkodhatsz meg előtte ezerszer, te már úgymond leírtad magad nála. Én a helyedben nem erőltetném vele ezek után a kapcsolatot. A pasid meg egy felnőtt csecsemő ha nem áll ki melletted, sőt, tőled várja folyamatosan a pitizést.
2019. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sajnalom hogy ez van ...
2019. dec. 29. 20:25
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi is sajnáljuk, csak sajnos, aki ilyen típus, mint az anyósod, azzal nem lehet mit tenni, csak elkerülni :( én már 34 éves vagyok, nem mondom, hogy sok (komoly) kapcsolatom volt, négy, de az összes anyósommal jól kijöttem. Viszont férjem anyja.. Pfu te, ez a nő valami elmebeteg az tuti, első pillanattól nem bírt, mivel nem rendelkeztem őszerinte megfelelő végzettséggel :) ezt a képembe is nyomta ám! Tehát én ha be is nyaltam volna magam, vagy pitiztem volna semmi esélyem se lett volna a "kegyeire" így legalább megkíméltem magam a sok erőlködéstől és az utána következő pofáraeséstől. Szerencsére férjem tudja, mi a helyzet, az anyja neki is megmondta, hogy nem vagyok illő a fiához, de ő kicsit helyrerakta, azóta néha bepróbálkozik anyós, pl karácsonykor, tudta, hogy én nem fogok vissza szólni, megtette a férjem, utána csitu volt.

Sajnálom kérdező, nem tudom milyen hosszútávú terveid vannak a sráccal, de jól gondold át!

2019. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!