Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ilyen férjjel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ilyen férjjel?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyunk együtt és sajnos egyre inkább úgy érzi, neki itthon nem kell semmit csinálnia. Kezében a fagyasztóba való étel. Hív, hogy akkor fogjam és rakjam be. Mondom neki, ha a kezedben van, és ott állsz a fagyasztó előtt, rakd be. De be kell rakni még zacsiba. Hajrá, ott van a szekrényben, oldd meg ügyesen. Hát minden lusta nőnek lehordott, hogy neki kellett megcsinálnia.

Ma azért oltott le, hogy mi az, hogy délre nincs ebéd, mert ő nem ér rá. Igaz, délelőtt ráért, mikor itthon tötyögött. És mivel csesztem el az időt, hogy nincs kész. Megkértem, menjen el kenyérért boltba, hogy haladjak, persze nem ment. Nehogy azt gondoljam, hogy ő elmegy. Keljek hamarabb, és akkor mindennel kész leszek. Ja és közölte, azért vagyok olyan dagadt, mert főzés közben lenyalom a kanalat. És persze este jön, hogy akkor szexeljünk. De semmi kedvem, állandóan ilyen kötelező jellegű beütése van a dolognak. Elvárja, hogy legyen szex, nekem rögtön készen kell állnom.

A gyereket állandóan oltja, ne hangoskodjon, ne csináljon semmit, lehetőleg legyen csendben. Nem játszik vele, nem csinálnak soha semmit együtt. Csak kötözködik vele és ordibál vele. Úgy érzem magam köztük, mintha döntőbíró lennék, és választanom kellene köztük.


2019. dec. 29. 19:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%

Talán válj el? Okè, règen nem volt ilyen, de mostmár egy ideje igen. Így akarod leèlni az èleted? Gondolom nem.

Ülj le vele beszèlni erről, ha nem változik, nem jöttök dűlőre, akkor add be a válást.

2019. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Mikor még kicsi volt a gyerek, sosem pelenkázta, sosem vitte sétálni, játszótérre. Sosem kelt fel hozzá éjjel. Mert ő másnap dolgozik.
2019. dec. 29. 21:16
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Haas Anna: "A Feleséged Vagyok Nem a Cseléded" c. könyvét érdemes lenne elolvasnotok.
2019. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%

Mond meg neki, hogy szedje össze magát! Ha nem, akkor dobd ki a francba!

N27

2019. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25%
Na és ő akarta azt a gyereket, vagy ráerőltetted? :)
2019. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20%
Nyugodtan lepontozhattok, de kicsikét sok eset szól arról, hogy a férfi nem akar gyereket, de az asszony csak ráerőlteti, vagy jaj nézd, véletlen lyukas lett a gumi, vagy a bogyót elfelejtettem bevenni... Az írás pontosan ilyesmit mutat nekem, a férj úgy viselkedik, mintha ezért bosszút állna éppen. Mintha nem szeretné a gyereket, tehát nem akarta? Teljesen olyan az egész, hogy ebbe feszült bele. Miért érzem, hogy beletrafáltam? Ezért nem kellene emberekre efféle döntést ráerőltetni, mert ez lehet a vége!!
2019. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Hiába sorolod mit nem csinál mèg. Te mièrt nem válsz el? Fogadjunk azèrt mert nincs hova menned.
2019. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
De, lenne hová mennem. Csak attól félek, nagyon megszívatna anyagilag.
2019. dec. 30. 06:49
 19/29 A kérdező kommentje:
Ja és igen, mondta, hogy nem akar gyereket. Én mondtam neki, hogy akkor váljunk el, mindenki keressen olyat, aki megfelel az elvárásainak. Az mondta, nem, inkább gyermek.
2019. dec. 30. 06:53
 20/29 anonim ***** válasza:
Mivel szivatna meg?
2019. dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!