Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ilyen férjjel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ilyen férjjel?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyunk együtt és sajnos egyre inkább úgy érzi, neki itthon nem kell semmit csinálnia. Kezében a fagyasztóba való étel. Hív, hogy akkor fogjam és rakjam be. Mondom neki, ha a kezedben van, és ott állsz a fagyasztó előtt, rakd be. De be kell rakni még zacsiba. Hajrá, ott van a szekrényben, oldd meg ügyesen. Hát minden lusta nőnek lehordott, hogy neki kellett megcsinálnia.

Ma azért oltott le, hogy mi az, hogy délre nincs ebéd, mert ő nem ér rá. Igaz, délelőtt ráért, mikor itthon tötyögött. És mivel csesztem el az időt, hogy nincs kész. Megkértem, menjen el kenyérért boltba, hogy haladjak, persze nem ment. Nehogy azt gondoljam, hogy ő elmegy. Keljek hamarabb, és akkor mindennel kész leszek. Ja és közölte, azért vagyok olyan dagadt, mert főzés közben lenyalom a kanalat. És persze este jön, hogy akkor szexeljünk. De semmi kedvem, állandóan ilyen kötelező jellegű beütése van a dolognak. Elvárja, hogy legyen szex, nekem rögtön készen kell állnom.

A gyereket állandóan oltja, ne hangoskodjon, ne csináljon semmit, lehetőleg legyen csendben. Nem játszik vele, nem csinálnak soha semmit együtt. Csak kötözködik vele és ordibál vele. Úgy érzem magam köztük, mintha döntőbíró lennék, és választanom kellene köztük.


2019. dec. 29. 19:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%
Hoppá. Csak bejött a tippem, kedvetlen lepontozók. Hát akkor ez ennyi... A hibát valahol itt is kell keresni, jól megbánta az egészet, és ez most csattan.
2019. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
33%

Aha, szóval nem akart gyereket, de te azèrt ráerőltetted magad is, meg a kölyköt is. Most meg itt nyígsz, hogy az urad szarul érzi magát ebben a házasságban.

Okos nő vagy.

2019. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%
Jó azèrt ne essünk át a ló túlsó felère. A gyerek a fèrfi döntèse is volt, ha annyira nem akart, el lehetett volna válni is már akkor. Itt már más nem segít, csak a válás. Ez van. Ez mindkettőt ölnek tanúlság volt, hogy így nem lehet gyereket vállalni.
2019. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
53%

És attól persze nem félsz, hogy a gyerek miben nő fel, ugye? Csak, hogy megszívat anyagilag az úr. Milyen jó is lehet neki egy ilyen apával, ilyen szülőkkel. Instant lelki nyomorék lesz, ha nem lépsz ki időben. Bár már lehet, most is késő.

Válás, különköltözés csak a megoldás, ha már gyereket akartál, jó lenne, ha őt tartanád szem előtt.

2019. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Én időben szóltam, hogy mehet, nem lesz harag, én nem fogom gyerek nélkül leélni az életem. Azért ő is kellett hozzá.
2019. dec. 30. 10:10
 26/29 anonim ***** válasza:
13%

Rendben. Most már nem is fogod leélni az életed nélküle.

Aztán emellett mégis oda jutottál, hogy erre az oldalra írogatsz, idegen emberek segítségét várva.


Igazából kíváncsi lennék, mennyi volt ez saját döntése.


Mindegy, az okát a (valószínűsített) viselkedésének már tudod, agyalgathatsz a megoldáson.

2019. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Sajnos megoldás nincs.
2019. dec. 30. 10:30
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Férfira gyereket erőltetni nem lehet. Én se nagyon akartam, de ellene se voltam, most meg már örülök nekik.

De nagyon szar megoldás, hogy beleegyezést hazudik, aztán meg átmegy infantilis basába.

Az anyagi kérdések megoldása viszonylag szabályozott, hogY tudna megszivatni?

2019. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Remélem azóta helyre jöttetek.
2021. szept. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!