Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? A véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? A véleményetek érdekelne! /Trágár, troll válaszokra nem vagyok kiváncsi! /

Figyelt kérdés

A szituáció:


Párom minden reggel mikor náluk vagyunk kiül a nagyanyjáékhoz a konyhába megkávézni, és beszélgetni.

Engem ez nagyon zavar, mert olyan mintha leszarna és magamra hagyna.

Párom ilyenkor azzal védekezik, h ő már nem tud aludni, én meg még alszok, és nem akar zavarni, és ezért kimegy megfőzi a kávét, és közben elbeszélget velük.


Egy időbe megállapodtunk abban, h behozza a kávéját és megissza a szobába, de nem sokáig tartotta be...


Én nem mindig tudok visszaaludni, mikor ő már felvan, és az oké, h megissza a kávét a konyhába, de sokszor órák hosszat kint marad, és ez nem esik jól....


Volt már, h én is kimentem vele, de én alapvetően nem kedvelem a nagyiját, uh nem szivesen megyek ki.


Párom nemrég közölte, h nem hajlandó ebben kompromisszumot kötni, ezt vagy eltudom fogadni, vagy nem (elválnak útjaink), mert ne tiltsam őt el a rokonaitól.....


/A nagyanyja konyhába alszik, 29 évesek vagyunk, másfél éve vagyunk együtt/


2019. dec. 30. 12:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
De nagy bünt követ el... Te jó ég... Most mi lesz?? Pisilni elmehet egyedül? A nagyijával kávézik... Mit csináljon?? Bámulja a bamba szuszogó besavanyodot képedet?
2019. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! Azonnal!
2019. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a kávéról is szoktasd le. Biztos,ami biztos.
2019. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem pálya hogy mi nem trollkodhatunk, de te igen.
2019. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Átéltem ezt.

Szinte teljesen ugyanezt. Csak mi anyáméknál laktunk.

Nálunk is a párom volt aki hisztizett mert kimentem kv-zik. Meg ő sem szerette anyámékat.

Végül mindennapos lett az ellentét.

Aztán megpróbáltuk külön. 1 év külön lét után, és 7 év párkapcsolat lezárult kb 1 hete.


A konzekveciát vond le magad...

2019. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nincs probléma, oda csinàlsz egyet. Grat.
2019. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Soha ne tilts el senkit a rokonaitól, azért, mert te 'nem szereted' őket. Őket csak elviselni kell. Így voltam én is volt párom szüleivel, de nem éreztettem velük egyáltalán.

Ha meg nem megy, beszélj a pároddal, h költözzetek külön oszt' jónapot. De soha ne tiltsd ezt meg neki!

Az én exemet az is zavarta, ha meglátogattam a szüleimet (2km arrébb laknak), ő sosem jött velem, mert 'nem szereti őket'.

Mostmár 6 év párkapcsolat után az anyukámmal és az apukámmal kávézok reggelente. :)


Ne telepedj a párodra, szakítás lesz a vége, vagy érzelmi zsaroló válik belőled, aminek több ember is megihatja a levét!! Ezt nem szabad hagyni!!


29N

2020. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ebben nem azt kell látni veled van e vagy sem hanem hogy ez egy békés család így nézve s a pasid családcentrikus. Ebbe te ha akarsz beleillesz ha nem akkor saját magad rakod ki belőle.

Ismerkedj többet nagyival és találj magadnak valami elfoglaltságot, rutint ami ilyen holt időszakokban egyedül is boldoggá tesz.

2020. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tok normális párod van! Nem rontSDI el ezt a kapcsolatot. Nincs igazad. Egy cseppet sem.
2020. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!