Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha szex kb.3 havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha szex kb.3 havonta van egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a párommal.

Kisebb nagyobb viták előfordulnak,mint mindenhol de sikerül őket megbeszélni. Jól kijövünk, egy probléma van az pedig a szex.

Sose volt nagyon aktív ilyen téren a párom a kapcsolat elején sem, volt hogy hetente-kéthetente volt csak. De szeretem és elfogadtam.

De már mostanában, főleg amióta gyerek van, (3 éves) Azóta általában csak 2-3 havonta van.

Ezt én kevésnek találom, hisz még fiatalok vagyunk, 32-37.


2020. jan. 2. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kedves 9es

hidd el nem volt hűű de jó az a 3 év sőt ha tehetném inkább akkor vágtam volna ki és nem vártam volna még 3 évet

DE bíztam benne h a gyerek és az ígéretei beteljesednek

de nem változott semmi pedig tényleg mindent megpróbáltam !

2020. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ginger Mama válasza:

Basszus ezt a kérdést mintha én írtam volna… Soha nem is kezdeményezett , mindig én. Így volt heti 1. De meguntam ezt az erőszakolòsdit. Ha ráhagyom akkor semmi sincs, majd 3-4 hònap múlva újra én próbálkozok… Unom. A lelkem kibeszéltem- fűt fát ígért. Javasoltam hormon terápiát, orvost, terapeutát, mindent amit lehet. Elzárkózik. 😔 Szerintem aszexuális és asperger szindròmás is, de basszus van 2 gyerekünk. Én meg 37 évesen apáca életet élek. 😫

Elegem van, azt hiszem nyitott vagyok egy kis mellékes elfoglaltságra. 😅

Nálatok megoldódott?

2023. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, és 12-es.


Mint ha csak magamat olvastam volna.

A feleségem jó három éve semennyire sem kívánja a szexet.

Ha havonta 1x össze is jön, az már jó. De mivel minél előbb túl akar lenno rajta, így inkább bele sem vágok, mert nem vagyok a sima, rövid szex híve.

Kérdező, nálatok megoldódott a helyzet?

Kedves 12-es, Te hogyan bírod ezt az élethelyzetet??

Ja és azzal a mellékes elfoglaltsággal sokszor én is élnék már szívem szerint 🤣

31.f

2023. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!