Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden, de tömören felvázolni a helyzetet. Sokáig egyedülálló voltam, azonban nemrégiben megismertem egy nagyon szimpatikus hölgyet. Nme vagyunk együtt régóta, de már határozott elképzelése van a jövőre nézve.


Amit tudni kell rólam, van saját házam, édesanyám velem él. Külön házban lakunk, amikor ideköltözött hozzám édesapám halálát követően, építettem neki egy teljesen külön kis házat a telek másik végén. Ez a páromat roppantul zavarja, mármint hogy egy telken élünk, holott anyuka abszolút nem szól bele az életembe, át se mászkál hozzám.


Na most a párom foggal körömmel ragaszkodik ahhoz, hogy adjam el a házamat, és vegyünk valahol egy közös ingatlant. Én ebbe nem mentem bele, és ez valószínűleg a kapcsolat végét fogja jelenteni.


Ti mit tennétek ebben a helyzetben?



2020. jan. 2. 20:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy erre kér a párod, de Édesanyád ne hagyd cserben egy nő miatt. Lehet, most boldog vagy a nő mellett és úgy érzed, hogy ő az igazi, de ez elmúlhat.
2020. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
Hozományvadász, én már ma kiraknám a szűrét a nagy magyar éjszakába.
2020. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
10es vagyok. Miért lettem lepontozva?
2020. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Egy másik dolgot is meg kell ám vizsgálni. Mint írod, a csajnak nincsen háza. Ergó, ha most közösen vesztek, akkor ahhoz neki is lesz köze, míg most a Te házadhoz semmi köze nincs.


El ne add a házat! Ha eladod, egyrészt hitel nélkül nem is biztos, hogy tudtok másikat venni, másrészt anyukád akkor hova költözik? Ne haragudj, hogy ezt mondom, de bolond az a nő, hogy elvárja, hogy eladd a házadat.

2020. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
4%
Egyfelől megértelek: gondoskodj anyukádról és ne add el a saját tulajdonú házad. De őt is megértem: ha családot vállalnátok oda, és mégis szétmentek, te őt egyszál semmiben kidobod, és kész. Ő olyan kapcsolatra vágyik, hogy közösen vesz lakást valakivel és közösbe vállal gyereket ahol neki is része van. Szerintem ez is érthető. Ami nem érthető, hogy rövid idő után mit pattog neked.
2020. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Nők jőnnek mennek,anyudból csak egy van.A csajszi aranyásó.
2020. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez a követelőzés nekem sok lenne a párod oldaláról. Nálunk pl sosem mert ilyeneket mondani, hanem inkább veszünk a kicsi lakásom mellé egy közöset külön, aztán majd kiadjuk ezt. Ha annyira akar közöset, bele fog szállni és ha pasi lennék, ugyanúgy gondolnám fordított esetben is egy nővel szemben.


Anyukád kiutálása nem tudom, miért a célja, ha tényleg úgy tartja az egészséges távot, ahogy írtad. Én azért kíváncsi lennék az érveire.


Mindenesetre meglep, hogy ilyen hamar kinyílt úgymond a csipája és már rendezkedik. Bár konkrétan nem írtad, mennyi ideje vagytok együtt.


Nekem ez mindenesetre nem okés. Nem kellene egy olyan ember, aki ennyire nem kompromisszumkész és nem lehet vele felnőtt emberek módjára megbeszélni a fontos döntéseket. Milliókkal dobálózni és lerázni az embernek a szeretteit erős érvek nélkül? Haha, hülye lennék.

2020. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
Ez már a kapcsolat vége jól látod! Semmiképp se menny ebbe bele! Próbál idomítani van akinél ez bejön! Inkább egyedűl maradnék a helyedben még egy darabig!
2020. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ennek a nőnek ne csinálj gyereket és legyszi puszilgasd meg anyukadat a nevemben!
2020. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%
A nővel fejezd be,mert anyukádat simán kidobná.Ez pedig nem szép dolog.
2020. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!