Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom felvetette a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom felvetette a nyitott kapcsolatot, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

5,5 éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk. Egyikünk sem féltékeny típus, de én elég érzelmes vagyok, ezért kiszámíthatatlannak érzem ezt a kapcsolati formát, nem fér bele az értékrendembe.

Mivel ez egy hosszabb kapcsolat, hosszútávra tervezünk (közös jövő stb), de ez a felvetés összezavart.

Ti mit tennétek a helyemben? (Nyilván fogunk még erről beszélni párommal, csak érdekelnek a tapasztalataitok, gondolataitok)


21/L



2020. jan. 3. 01:45
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen felesleges mások életeén/gondolatain vitatkozni. Nagyon köszönöm egyébként a kérdéshez kapcsolódó értelmes válaszokat!
2020. jan. 3. 18:45
 32/37 anonim ***** válasza:
4%

#30

"25,28. kicsit ellentmondásosan írsz,azt mondod hűséges vagy ,de azután meg részletezed,hogy tök normális,hogy megcsalják egymást a párok? Most akkor mi van?"

Fogd már fel, hogy senki nem csalt meg senkit. Se én, se a kérdező párja.

"Írtad a vágyaidat nem tagadod,akkor itt azaz eset van,hogy megcsalnád a párodat ,de nincs rá lehetőség? Értem."

Nem érted. Ne kelljen már magyarázni a különbséget vágyak és megcsalás között, ég és föld.

"Vagy csak szimplán csorgatod a nyálad másokra?"

Igen, így oldom meg. Valakinek persze beválik a nyitott kapcsolat, de nekem erre nincs igényem, és amennyire tudom, nagyon nehéz rendesen működtetni.

"Nem gondolod,hogy akkor inkább más társat kellene keresned aki mondjuk tetszik mindenhogy"

#24-nek, nekem, és még sok más embertársunknak ez egy elérhetetlen ideál. Nagyon szeretem a párom, amit csak lehet, átélünk közösen, de időnként akkor is erősen vágyok másra is. Ez valószínűleg így is marad, amíg fel nem dobom a pacskert, vagy a közlegény be nem dobja a törölközőt (egyébként masztival, fantáziákkal megoldom). Erre próbáltam utalni azzal, hogy egy szerető és becsületes partnernek sem biztos, hogy úgy fog működni a lelki világa, ahogy a tündérmesék sugallják.

"Ne akarjátok már elhitetni itt mindenkivel,hogy az a természetes,hogy van egy párod akit csalsz,mert te egy ösztönlény vagy. Normális embernek van értékrendje,önbizalma és hűséges a párjához."

Még egyszer: nem történt megcsalás.

"És ez a hajszolt életem van szöveg ? Akkor minden embernek hajszolt az élete,ha neked az már hajszolt,hogy eljárnak 8-9 órában dolgozni, 30perc-1 óra az utazás oda, alszanak 6-7 órát, főznek vagy takarítanak és néha kimozdulnak,ha van idejük vagy néha sportolnak . Vagy te egy kisgyerek vagy,hogy nincsenek ilyen gondjaid? Vagy netán egy milliárdos gyereke akinek nincs dolga? Értek már mindent."

Hát, így olvasva, elég hajszolt (és kissé idegileg is megviselt) összkép jön le. Amúgy dolgozok, ahogy te is, de arra figyelek, hogy ne vállaljam magam túl, jusson elég idő a páromra, önmagamra, összességében azokra a dolgokra, amik miatt érdemes élni.

2020. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelmű,hogyha 5.5 év után felvetette ezt a témát, ő már nem elégül ki a veled való szexszelés után.Ettől ő még szerethet téged,sok férfi érez így,de nem szól, nem mond semmit, csak simán megcsal. Persze ez fordítva is igaz.Nehéz döntés,de egy nyitott házasság csak ritkán működik jól.Ha tartós,hosszútávú kapcsolatban gondolkozol,megalkuvás nélkül, jobb, ha hagyod őt kilépni a kapcsolatból,keress mást.Ez a legjobb megoldás szerintem.
2020. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
69%
Dobd ki, majd lesz más.
2020. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
37%
Próba szerencse
2020. jan. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon jötettek össze, természetes, hogy felmerül a gondolat, hogy éltek e vele, az egy külön kérdés.
2021. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
38%
Pedig muszáj leszel kidobni....
2021. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!