Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok. Egy teljesen átlagos, nyugodt párkapcsolatra vágyom. De úgy érzem, hogy senkinek az érdeklődését nem keltem fel. A férfiak csupán "használni" akarnak...aki úgymond kapcsolatot akar létesíteni velem tudatosítja, hogy csupán szexről lenne szó. Tehát megismerni nem akarnak. Igazából nem vagyok kihívó viselkedésű nő. Ezért nem értem miért csak ezt látják meg bennem kizárólag. Én nem erre vágyom sem testileg, sem lelkileg. Aki csupán szexet akar nem ítélem el, mert mindenkinek egyéni joga...de tanácstalan vagyok mi a baj.
2020. jan. 5. 16:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2020. jan. 5. 17:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Nőknek ilyen az ismerkedés... nem tudsz mit csinálni, minthogy ismerkedsz tovább, és előbb-utóbb majd lesz olyan is, aki komolyat tervezne, és veled 🙂
2020. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

"Igazából nem vagyok kihívó viselkedésű nő. Ezért nem értem miért csak ezt látják meg bennem kizárólag."


Nem kell kihívónak lenned ahhoz, hogy ezt lássák benned. Sok pasi bármelyik nővel dugna, akin van p*nci, kicsit csinos, ennyi. Nem kell ehhez kihívó legyen. Az is elképzelhető, hogy pl. unalmasnak tartanak és emiatt nem tudják elképzelni magukat veled egy ellaposodott kapcsolatban. Vagy pl. idegesítő a természeted, ami miatt úgy gondolják, hogy nem lennél elviselhető hosszútávon.

2020. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzem, hogy neked az önbizalmadat kell egy kicsit erősíteni, és elfogadni magadat, hogy szép vagy, érsz te is valamihez. Nem baj az, a nem vagy kihívó viselkedésű, de azért mutass meg többet a személyiségedből, hogy valaki erre kapjon rá, ez legyen neki érdekes.:) (F37)
2020. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. jan. 5. 19:45
 16/17 Rockarc ***** válasza:
48%

Kerdezo. En legtobbszor azt latom a bajnak, hogy a nok ugyanolyan hatarozatlanok, mint a ferfiak nagy tobbsege. De csak az egyik oldalon van ez folyamatosan szamonkerve, pedig a masik oldalnal is ugyanolyan fontos lenne. A hatarozatlansag, hezitalas, celtalansag, sodrodas, zarkozottsag pont azokat fogja eltuntetni a latokorodbol, akiket keresel. Mert senki nem fog egy feszitovassal es egy konzervnyitoval megnyitni. A normalis emberek elutasitasnak veszik a legaprobb jeleket is, amik a nyitottsag ellen hatnak es mar fordulnak is meg. Maradnak a pszichopatak, akik ezeket nem veszik eszre, meg azok, akik kimondva, vagy kimondatlanul csak sex-et akarnak.


Azert kerulnek el azok, akik nalad szoba johetnenek, mert tul nehez eset vagy nekik. Sokaig tart az udvarlas, mivel magadban is bizonytalan vagy, igy a kimenetel is legalabb annyira az, nem lehet tudni, hogy gatlasos vagy, vagy esetleg jatszmazol. Annyira feltek a "kihasznalastol", hogy elore nem definialt idokig szoba sem kerulhet a sex, utana esetleg lehet szo a "jutalomrol". Ebbol pedig senki nem ker, legfeljebb az, aki nagyon ketsegbeesett.


Erre szokott jonni az a panasz, hogy nem azok jonnek be, akiknek te bejossz. Pont ilyenekkel meg a fent leirtakkal randizol futoszalagon, proba szerencse alapon, pedig egy sem lesz kozte olyan, aki kicsit is megfelelne. Az se jobb, hogy bedobod magad a szent cel erdekeben, mert a szemely szamitana, akinek odaadod magad, nem pedig a kapcsolatfuggoseg. Mindket oldal panaszkodik, hogy a masik nem nem fordit energiat arra, hogy megismerje ot.


De itt jon a lenyeg. A tevhitekkel szemben sokkal tobb _parkapcsolatra_alkalmas_ no van, mint ferfi. Boven lehet olyat talalni, akinel ezek a rossz beidegzodesek nem allnak fenn. Jobb onismeret, nagyobb nyitottsag, celtudatossag kell es az sem art, ha te valasztasz es jelzed a kivalasztottnak, hogy szabad a palya, jojjon mar oda hozzad randit kerni. Garancia persze semmire nincs, de jobb lesz a hatasfok. Csak az incelek hiszik, hogy setagalopp a noknek a tarskereses, van vele munka rendesen plane, ha komfortzonan kivul kell tevekenykedni.


43F

2020. jan. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Nagyon köszönöm a részletes válaszod...nagyon hasznosnak és alaposnak gondolom. Megfontolandó... :)

Az pedig nagyon nagy érték, hogy egy férfi ennyire jól, korrekt módon látja mindezt. Tényleg megfontolandó! Köszönöm!

2020. jan. 6. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!