Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar1997 kérdése:

Van okom a féltékenységre? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is elénést, ha hosszú lesz a törtènet, de bevallom kissé bizonytalan vagyok most önmagamban.

Magyar lány vagyok 23 éves,  a történetem nem olyan régen kezdődött el Németországban, amikor úgy döntöttem itt próbàlok szerencsét!

Érdekes viszont, hogy az egyik kollégám, akit megismertem nagyon jóban lettünk, mindketten érdeklődtünk egymást iránt, a bökkenő viszont, hogy 55 éves.

Lassan viszont 4hónapja együtt vagyunk, a 32 év korkülönbség ellenére..szeretjük egymást társaságát,stb.de talán ha belegondolunk ez vicces is, pláne, hogy nekem ő az első barátom, aki meg viszont lengyel származású.

Viszont az tetszik, hogy a 4hónap alatt még mindig nem akart megfektetni, elmondta, hogy van még időnk, majd akkor ha én is igazán szeretném már..stb.

A problémám, ami viszont nem hagy nyugodni, hogy neki is az elmúlt időszakban rengeteg problémával meg kellett küzdeni...először is elveszítette a fiát, illetve hatalmas nagy szerencsejáték függősége van, amihez pénzproblémák is tartoznak...stb.

De a mai nap már igyekszik nem olyan nagy túlzásokba vinni.

És ami miatt írtam és tulajdonképpen zavar is egy kicsit, hogy van egy nő az életében, akivel igaz, hogy 18-19éves korában együtt volt, és ez a nő volt az életében az első, talán 3-4hónapig..

Majd hatalmas szünet és újra el kezdtek vagy 15éve beszélgetni minden egyes nap.

A nő tényleg minden nap ír neki és telefonon is felhívja stb.pedig neki férje és családja van.

Talán lelkitársnak lehetne ezt mondani, ugyanis, amikor a párom elvesztette a fiát akkor el akarta dobni az életét és ez a nő állt mellette...stb. ezért nagyon sokat jelent neki ez a nő.


Én igaz és őszinte ember vagyok, volt olyan, hogy féltékenységem miatt belenéztem a telefonjába, majd később bevallottam neki, amit tettem; mert nagyon bántott a dolog, hogy ilyet tettem.

És a mai napig mindig törli a nővel váltott üzeneteket, amit így sem úgysem értenék, mert lengyel nyelven van, illetve ha a nő ír neki mindig takargatja a telefonját.

Elmondta nekem, hogy ez a nő az ő legjobb barátja, nincs köztük semmi, hiszen családja is van stb.

De én akkor is olyan féltékeny vagyok, mert nagyon megszerettem.

Szerintetek létezik ilyen komoly "lelki társ" barátság?



2020. jan. 5. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.


Előző


"Ennyire naív vagy,hogy elhiszed neki,hogyha naponta beszélget a nővel,akkor nincs köztük semmi?"


Szerintem az. Mint írta, előtte nem volt még férfi az életében. Talán szerelmes, talány csak hiszi, hogy szerelmes, ebből kifolyólag (mármint hogy 1. férfi az életében), de feltételezem ezért ilyen naiv. Ebből nem fog működő kapcsolat lenni. Pláne nem hosszútávon.

2020. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Egy vicc jut eszembe rólatok :D :D Meg úgy a kis fiatal tizen-huszonévesekről akik képesek 30 évvel vagy még többel idősebb férfiért oda lenni.


A 75 éves Mari néni randevúzik a 90 éves Pista bácsival. Amikor a néni hazaér, a lánya kérdezi:

- Na, milyen volt?

- Ne is kérdezd! Háromszor vágtam pofon az öreget.

- Miért, olyan mohó volt?

- Dehogyis, mindig azt hittem meghalt.

2020. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez az egész felálláa nagyon egészségtelen Kérdező! Január óta legalább szex volt?
2020. ápr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 (00:10),

elkerülte a figyelmed, de megírta a kérdező, hogy szex még nem volt, a férfi türelmes.

Kedves Kérdező!

Korodat tekintve egy bimbózó rózsához hasonlítalak, aki még csak eztán nyílik ki. A férfi még nem rozzant öregember, de 10 év múlva akár az is lehet.

Nézetem és tapasztalatom (hangsúly a "tapasztalatom"-on van!) szerint ilyen nagy korkülönbséggel semmi jövője nincs a kapcsolatnak vele. A nő, akivel kapcsolatot tart, inkább afféle lelki támasza, de aligha szeretője, hiszen ritkán jár vissza Lengyelországba. Rá fölösleges féltékenynek lenned, mert ártalmatlan vetélytárs. A férfinek ezek szerint már felesége sincs, a fia meghalt. Lelkileg megtört személy.

Legnagyobb gondot okozhat a szerencsejáték-függősége. Ez bármikor újra elhatalmasodhat rajta, főleg ebben a korban.

Röviden: maradjatok barátok, de életed párját más ember személyében keresd!

F/79.

2020. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Egy játékfüggő külföldi, aki jóval idősebb és nem akar megfektetni, de van egy csetpartnere? Nem érzed a sánta lábat?:) Keress magadnak egy értelmezhető partnert szerintem.
2020. ápr. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!