Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Tény ami tény, mindketten rendetlenek vagyunk..

Én most gyógyulok kifele egy tüdőgyulladásból, bár ez nem oszt nem szoroz..

Szóval az történt, hogy pár napja megígértem, hogy most én mosogatok el. Ez sajnos elmaradt, mert este már mindig fáradt voltam hozzá. Igen tudom gáz, de ez az igazság. Nos, a mosatlanok csak gyűltek, és már kb 5szöröse lett. Este odajött hozzám a párom (f) és mondta, hogy reggel majd elmossuk együtt. Reggeliztünk stb és felszólított, hogy akkor mossam el. Mondtam neki, hogy de megígérted, hogy együtt elmossuk, révén, hogy ez 5szöröse már annak amiről szó volt.. és tényleg elkélne a segítség, mert a munkaidőmből nem erre akarok áldozni. Letagadta az egészet. Én ezen felhúztam magam, és neki kezdtem. Akkor meglökött a vállamnál fogva. Én vissza neki. És nagyon dühösek voltunk. Olyat mondott, hogy most olyan szívesen felpofozna.

Aztán mondtam neki, hogy akkor nem kellett volna megígérned, becsaptál. És veszekedtünk. Aztán a végén azt mondta, hogy legszívesebben véresre verné az arcomat. És hogy egyszer úgy is felfog pofozni.


Nos, többször is fenyegetett már. Kisebb-nagyobb dolgokkal.


Ti ezt meddig tűrnétek?



2020. jan. 6. 10:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%
Legkozelebb azon fogtok összeverekedni a homokozo mellett, hogy ki szedje össze az uzsonnas tanyerokat? Es hogy utana ki jatszhat a Sunshine Barbie szettel?
2020. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Bocsi a korunk lemaradt.

Én 26 (n) ő 25 (f)

Egyébként ezt most azért írtam ki magamból, mert friss.

Sok minden más van, ami szar a kapcsolatunkban. És légyszi ne kérdezzetek, hogy miért vagyok vele, mert ilyenkor őszintén nem tudom..

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2020. jan. 6. 11:23
 13/24 anonim ***** válasza:

Itt nem a mosogatás elmaradása a gond, ezt Te is írod, csak körítés az egészhez. Az,hogy pattanásig feszült a helyzet köztetek már más kérdés.


Írod,hogy maradjon el a kérdés miért vagy Vele?Pedig ez a kérdés, hiszen ahogy írod ez a mosogatásos történet nem egyedi arra vonatkozóan,hogy agresszívan reagál.


Azt tud meg,hogy esetleg van-e más problémája, pl. a munkahelyén, és az otthoni csak rátesz erre egy lapáttal.

Ha nincs ilyen akkor valóban szakíts, fiatalok vagytok, ilyen viselkedésre nem alapozhatsz családot.


Gondolom az elején azért megegyeztetek kinek mi a feladata. Nem kell ezt rögeszmésen betartani, de érdemes.

Két bögre elmosása betegen se nagy teher, bár Neki se lett volna.

2020. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
Jóképű amúgy ez a papírhuligán?
2020. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ti ezt meddig tűrnétek?"


Én addig, amíg a legelső alkalommal lökdös, megüt, vagy helyez kilátásba bármifajta fizikai agressziót.


Nem lökném vissza, nem ütnék vissza, nem fenyegetőznék semmivel, mert tudnám, hogy ez csak tovább fokozza a benne rejlő agressziót.


Az első ilyen testi és/vagy verbális bántalmazásnál hátralépnék szó nélkül, nem akarnám megbeszélni sem a történteket, hanem elmennék otthonról sétálni, hogy kiszellőztessem a fejemet, kisírnám magamat, és átgondolnám a szakításunk technikai részleteit (attól függően, hogy hol lakunk, én költözöm-e tőle, közös albérletből költözöm vagy ő költözik az én lakásomból).


Nem tudnék, és ha tudnék, sem akarnék félelemben élni egy ilyen ember mellett. Olyan férfit szeretnék társnak, akitől tudom, hogy szükség esetén engem védelmezne, nem pedig olyat, akitől nekem kell félnem és adott esetben védelmeznem magam.


Szerintem érdemes lenne átgondolnod, hogy szerinted ez a férfi szeret-e téged, tisztel-e téged, és értékes vagy-e a szemében, vagy csak hasznos.

2020. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Ha nem tudod, hogy miért vagy vele akkor hagyd ott. Ne várd meg még valóban összeget valami kis apróság miatt.
2020. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Összeget helyett összever. Bocsánat :D
2020. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyen apróságon így felhúzza magát ilyen agresszív lesz, akkor mi lesz ha valóban valami nagy probléma lesz?

Kidob az ablakon?

2020. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok összerakva, hogy az agresszió legkisebb jelére lelépek.
2020. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!