Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Tény ami tény, mindketten rendetlenek vagyunk..

Én most gyógyulok kifele egy tüdőgyulladásból, bár ez nem oszt nem szoroz..

Szóval az történt, hogy pár napja megígértem, hogy most én mosogatok el. Ez sajnos elmaradt, mert este már mindig fáradt voltam hozzá. Igen tudom gáz, de ez az igazság. Nos, a mosatlanok csak gyűltek, és már kb 5szöröse lett. Este odajött hozzám a párom (f) és mondta, hogy reggel majd elmossuk együtt. Reggeliztünk stb és felszólított, hogy akkor mossam el. Mondtam neki, hogy de megígérted, hogy együtt elmossuk, révén, hogy ez 5szöröse már annak amiről szó volt.. és tényleg elkélne a segítség, mert a munkaidőmből nem erre akarok áldozni. Letagadta az egészet. Én ezen felhúztam magam, és neki kezdtem. Akkor meglökött a vállamnál fogva. Én vissza neki. És nagyon dühösek voltunk. Olyat mondott, hogy most olyan szívesen felpofozna.

Aztán mondtam neki, hogy akkor nem kellett volna megígérned, becsaptál. És veszekedtünk. Aztán a végén azt mondta, hogy legszívesebben véresre verné az arcomat. És hogy egyszer úgy is felfog pofozni.


Nos, többször is fenyegetett már. Kisebb-nagyobb dolgokkal.


Ti ezt meddig tűrnétek?



2020. jan. 6. 10:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Eddig tűrném. Ő is egy idióta, de te is megéred a miséd.

Igazából inkább lássátok be magatoknak, hogy mindketten igénytelenek vagytok. Hihetetlen hogy 10 perc mosogatást 5 napig kell halogatni, aztán a munka nem 5x lesz több, hanem 10x,mert a beszáradt edényeket vakargatni egy halál. Komolyan 10 perc napi szinten és mindketten megspóroltok egy csomó fejfájást meg egyéb hülyeséget...

De az ő reakciója is gáz és elfogadhatatlan. Mióta lökdösődünk, mint valami idióta ovisok?! Te jó ég..

2020. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudok így élni, hogy féljek tőle. Ja és először még csak meg sem bánta, amit mondott...este elment itthonról és mikor visszajött akkor mondta, hogy elgondolkozott rajta és tényleg csúnya dolog volt. És hogy amelyik kutya ugat, az nem harap..na ja..

Egyébként mindketten itthonról dolgozunk, a "munkahelyi" problémája max annyi lehet, hogy elég lusta és keveset dolgozik, ezáltal kevesebb ügyfele van. Más különösebb problémáról nem tudok. Mindketten rossz családból jövünk, ami nyílván hagyott bennünk lelki sérelmeket, amit meg nem egymáson kéne levezetni, de mivel együtt vagyunk a legtöbbet, így nehéz.

Aztán a "kedvencem" még ami pár napja is történt, és kb 3 hetente szokott, az "alkoholizálás magánszáma".

Este jött haza egy barátjától, és nem evett szinte semmit egész nap. Aztán elkezdett itthon inni. Mondtam egyél valamit, legalább vmi kenyeret. Nem evett semmit..én hulla fáradt voltam, mert aznap sok munka volt, és most kezdtem visszazökkeni a több heti ágyban töltött betegségem után, és kértem, hogy egy kicsit csendesebben ha lehet. Bejöttem a szobába, hagytam. Aztán a zene csak üvöltött, ő rámnyitott egy csomószor, hogy menjek már bulizni. Mondtam most pihenni szeretnék. Kiment, elkezdett gitározni..hajnali 2-ig nem tudtam miatta elaludni...

Bocsi a panaszkodásért :D

2020. jan. 7. 10:19
 23/24 anonim ***** válasza:

Először is jobbulást, igyál pálinkát az mindenre jó!

Másodszor szégyelld magad! Tényleg rendetlenek vagytok! És ha ilyen fertőben élsz, éltek akkor a fejedben sincs rend, munkahelyen, iskolában, mindenhol rendetlen leszel, ideje változtatni!

Harmadszor ha ez a félkegyelmű látja h beteg vagy elmosogathstott vna.

És negyedszer én akit szeretek sosem fenyegetném így meg, hogy meg leszel pofozva..

tanulj rendet és keress normalis pasit!

2020. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kiégtem. Én is hajlamos vagyok ilyen hülyeségen összeveszni. :D De nem szabad. Szerintem "make love, not war", és akkor nem kell se verekedni, se ilyen semmilyen dolgon veszekedni. Vagy vegyetek műanyag tányérokat, poharakat, és el tudjátok dobni ha már nem kell. :D
2020. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!