Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korrekt dolog 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrekt dolog 12 kg-ot hízni párkapcsolat alatt, és egyáltalán nem szándékozni ezen változtatni?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek gyönyörű, nőies, kecses, törékeny alakja volt, amikor összejöttünk, pont tökéletes ideál, 170 cm-hez 52 kg. A kapcsolatunk alatt kezdett el 3x annyit enni és keményen edzeni mellé, 12 kg jött rá, és nem, nagyon nem mind izom az a 64 kg. 2x akkora combja és melle lett, majdnem 2 ruhaméretet hízott.

Mindenki dícséri, hogy bomba alakja van, látszik az edzés, még mindig vékony, de végre kerek, ahol kell, a barátnői szerint ragyog, annyira kicsattanó és csinos. Szerintem pedig egyáltalán nem így van, nekem nem tetszik, és igenis a túlsúly felé tart, BŐVEN van már most rajta felesleg, mert ennyi evést nem kompenzál az edzés, nem versenysportoló.

Ha finoman mondom neki, akkor én vagyok a szemét, aki evészavarba próbálja kergetni, mert végre lett alakja.


Mit csináljak?


2020. jan. 10. 16:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Hahahaaa! Én 67 kg voltam, mikor pasimmal összejöttem. Most 100 körül vagyok, aztán mégse dob ki a ganéra! 😂


Vicces milyen sok az üres, felszínes alak!

2020. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez komoly? :D te mit csinálj? Remèlem a barátnőd talál egy normális pasit ès kidob.


Jó hogy ne anorex legyen mert te azt szereted pff... Mert 170centivel az 52kg nagyon kevès.

2020. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd ott, legalàbb esélye lesz normàlis pasit talàlni. Eleve egészségtelenül sovàny volt, most pedig normàlis a súlya, nőies az alakja, sportol is. Ha ez neked nem tetszik, vàlassz valami botsàskàt és nincs probléma.

Az a baj hogy piszok önző vagy és nem szereted őt. Azt leszarod, hogy esélyesen így ő jobban érzi magàt. Jól is teszi ... Eszembe se jutna nőként egy pali miatt sem ilyen elöl deszka hàtul léc formànak lenni.

Igen vannak vékony típusú lànyok, de ez amúgy nem természetes àllapot.

2020. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

170 cm-hez a 64 kg egyáltalán nem sok, teljesen normális, főleg, ha izomból szedte fel.

Ha szerinted intenzív sportolás mellett "BŐVEN" van rajta túlsúly, akkor keress fel egy szakembert.

2020. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak az adatokat nézve így súlyosabban tényleg egészségesebb. Ráadásul sportol folyamatosan. Mindezt úgy néz ki magáért, és nem érted. Nagyon jól csinálja.
2020. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
93%
Te hogy nézel ki? Edzel? Adsz magadra? Nem szeretné, hogy izmosabb legyél, mert mondjuk változott az ízlése? Vagy az zavar hogy 60kg vagy vasággyal? Ha most ki van virulva, boldog, szeret edzeni és tetszik magának husisabban is, akkor szerintem szakíts vele az ő érdekében hátha talál valakit, aki jobban értékeli őt és nem csak a külsejét nézi.
2020. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
160cm-hez vagyok 50kg, és még így is bőven vékony vagyok. A barátnőd 52kilosan konkretan sovány volt, most pont ideális a testsulya. Ha neked ez túlsúly akkor tényleg jobban teszed ha szakitasz vele, nálad jobbat érdemel.
2020. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Mi az, hogy korrekt? Lol.

Az ember súlya változik, az ember hízik majd lefogy, ez nem olyasmi, amivel bárki más iránt felelősséggel lennénk, a saját párunk felé sem.


Szerintem önzőségre vall, hogy a barátnőd látványosan jobban érzi magát a bőrében és elégedett magával és kitartóan csinál olyasmit, amit szeret, és te meg sírsz, hogy nem elég karcsú. Ha karcsú csaj kell, akkor keress egy karcsú barátnőd, ha pedig szereted a barátnődet, akkor ő kell, és úgy, ahogy. Ennyi.

2020. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg gyúrjál szépen te is és kapj fel te is 12kg-t. Meglátod, kevésbé fog zavarni utána.
2020. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok mást mondani, mint az eddigiek.

168 cm vagyok 52 kg-al és boldog lennék, ha rám jönne 10 kg. Voltam 42 kg is, mióta végre feljött ez a 10, azóta donganak körülöttem a pasik, és ha még 10 feljönne, akkor szerintem összeverekednének értem. :D

2020. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!