Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudunk tenni ha óvszerben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudunk tenni ha óvszerben lelankad a párom? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem szedhetek tablettát trombózis hajlam miatt, ráadásul friss a kapcsolat.
2020. jan. 10. 16:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
Esetleg olyan védelem amit neked kell "felölteni"?
2020. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Nem tudnám valahogy hozzászoktatni az óvszerhez? Az bármikor jól jönne később is ha vmi miatt nem tudok én védekezni. A pharmatex mellett 1 barátnőm már terhes lett. Azt nem merem
2020. jan. 10. 17:09
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
Akkor keressen olyan csajt,aki belemegy. Mégis mit mondott miért nem? Mit tett meg azért,h ne így legyen?
2020. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%
Mert fejben nem akarja annyira. Ez csak hiszti.
2020. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
12%
Mondd meg neki h akkor mással leszel,akkor egyből nem lankad majd le,vagy azt h akkor megcsalod.
2020. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Az előző párjával nem használták, meg az az előttivel se. Azt mondja, nem érez benne semmit.
2020. jan. 10. 17:17
 7/30 anonim ***** válasza:
28%
Az előttiekre ne hallgass szerintem -.- az az igaz amit mond, miért hazudna.. amúgy vagy felhelyezhető gyűrű is, doki megcsinálja simán, és nem is érzed
2020. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

Simán csak balfac a barátod. Nincs olyan hogy nem érez benne semmit. Egyszerűen béna.

Én 20 éve használok óvszert, soha semmi gond nem volt vele sőt "el sem szakadt" ahogy itt naponta több tucat ....

Egyszerűen csak adott egy balfac életképtelen generáció akik még baccni is képtelenek....

2020. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Milyen felhelyezhető gyűrű? A hüvelygyűrű is hormonos, az is kizárt. Nem hazudik amúgy, próbáltuk többször is
2020. jan. 10. 17:25
 10/30 anonim ***** válasza:
13%

A hüvely gyűrű is hormonos de kb 6odannyira mint a sima tabletta,mellékhatása is kevesebb.


Nem rábeszélni akarlak, a sima tablettát nekem sem javasolta az orvosom,de ez bevált.

2020. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!