Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudunk tenni ha óvszerben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudunk tenni ha óvszerben lelankad a párom? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem szedhetek tablettát trombózis hajlam miatt, ráadásul friss a kapcsolat.
2020. jan. 10. 16:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
A 2. részre válaszolok. Kezdetben tényleg szokatlan, akkor könnyen "kizökken" az ember. Ha ezek ellenére erőlteti(tek), a dolgot, akkor pár kudarc után könnyen kialakul egy negatív berögzülés (már a látványától kókad szerszám).
2020. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Trombózis hajlam miatt nem javasolták a gyógyszert? Ezt meg igen?
2020. jan. 10. 17:42
 13/30 anonim ***** válasza:
37%

Ha az óvszer nagyobb, akkor csúszkál benne (nem érez semmit). Ha az óvszer passzentos és an olyan peches a srác, hogy a vérellátást biztosító erek kívül vannak, akkor azokat szorítván lelankad. Sajnos ez van. A másik meg, hogy a barátnőt dugjon a hóhér úgy, mint egy alkalmit vagy prostit.


A lehetőségeitek:

-megszakítás

-naptár (ha pontos a ciklusod)

-hüvelygyűrű (nem csak egyfajta van, kérdezz nőgyógyászt)

-méhszájsapka

-spermicid készítmények

-szivacs

-spirál


Ezek közül 2-3-at ha kombináltok, van olyan biztonságos, mint a gumi vagy a tabletta önmagában. A maradék 1%-ért, ha vállalja a felelősséget mindkét fél, akkor no problémo.

Nálam ez így néz ki. Gyógyszert konkrétan nem "engedek" aktuálisan senkinek fogamzásgátlásra, a trombózis kockázatán túl a hízás és a "meghülyülés" miatt sem. Érdekesmód ezt ésszel minden eddigi partnerem képes volt belátni és gyerek sem lett egyszer sem.

2020. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

A pesszáriumot úgy tudom csak neten lehet megrendelni, gyógyszertárban nem tartanak. Nem pontos a ciklusom. A spermicid kúpok, tabletták stb mellett lett az egyik barátnőm terhes. A szivacs ha jól gondolom ugyanez a kategória, mármint pharmatex termék, csak szivacs.

Pesszáriumot hol szereztetek be?

2020. jan. 10. 17:48
 15/30 anonim ***** válasza:
19%
#12. A gyógyszer az egész szervezetetben hat, mivel a beleidből felszívódva bekerül a keringésedbe, így bárhol okozhat trombózist, ha hajlamos vagy. Ezzel szemben a gyűrű helyileg hat/ami a véráramba kerül az kb homeopátiás mennyiség. Példa rá: megeszed a kockacukrot, megugrik az inzulinszinted. Puncidba rakod a kockacukrot, nem ugrik meg az inzulinszinted.
2020. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nyilván a hormonok felszívódása révén hat a hüvelygyűrű is, csak kikerüli a tápcsatornát. Azért a hormonok meg a kockacukor nem ugyanaz.
2020. jan. 10. 17:51
 17/30 anonim ***** válasza:
55%

Nàlunk az volt, hogy a férjem semmit nem érzett gumiban, pedig több fajtàt is próbàltunk még a kapcsolatunk elején. Van ilyen, ez nem hiszti. Mondtam neki hogy hagyjuk a francba. Én hormonos cuccokat nem szedhetek, így kombinàljuk a pharmatexet megszakítâssal. Többnyire. Amúgy ezzel csak az lesz terhes aki nem tartja be a szabàlyokat. Néha megszakítjuk, néha nem. Működik 10 éve.

Több barâtnőm pharmatexet hasznâl 6-8 10-12 éve. Akkor lett babàjuk mikor szerettek volna, és nem védekeztek, nem hasznàltàk. Ennyi. Ha biztosra akartok menni, mindig menjen megszakítàs is és kész.

2020. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
40%

Neten ahogy mondtad, de orvos tájékozottabb ebben, melyik termék a legjobb. Van a youtubon "hormonmentes" nevű csatorna, ott is sok hasznos infó elhangzik. A barátnőd azért esett mellette teherbe, mert telibeverték, mikor ovulált. Ilyenkolr mindig vagy 2 módszer kombinációja + megszakítás kell. A szivacsot, pesszáriumot szokták spermiciddel kombinálni és ezek ha beléd élveznek, szépen benned maradnak 4-6 órát, hogy a spermicid kinyiffantsa a "kiskatonákat", a bolygatásból lesz védekezés mellett baba, amúgy nem.


Ahogy mondtam, konzultálj a nőgyógyásszal, ő megmondja, hogy mik vannak, hogyan kell őket alkalmazni, aztán megbeszélitek a hapiddal a választott módszert és annak anyagi vonzatait. (Minimum felesben vállalja vagy felejtős. Én egészben szoktam.)

2020. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván teljesen más érzés gumi nélkül meg gumival. De ha semmit nem érez gumival, az már tényleg baj. Én még a legszarabb minőségű gumival is tudtam élvezni, de persze ég és föld a különbség. Ami nekem bevált, az a Durex Real Feel, azt tényleg alig lehet észrevenni. De érdemes lehet kipróbálni különböző rücskösített, érdesített gumikat is, azokban inkább hamarabb fogtok elmenni, mint hogy lekonyulna.
2020. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
67%
Engem is zavar a gumi, pedig én nő vagyok. Én is szexeltem már annyi éven át gumi nélkül komoly kapcsolatban, hogy nem is tudnék már mást megszokni. Én a pesszáriumot fogom megpróbálni, ha lesz tartós kapcsolatom.
2020. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!