Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudunk tenni ha óvszerben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudunk tenni ha óvszerben lelankad a párom? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem szedhetek tablettát trombózis hajlam miatt, ráadásul friss a kapcsolat.
2020. jan. 10. 16:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%
Mert a gumi durván tompítja az érzést, azért. Nekem feláll gumival, de akkor is ég és föld a külömbség.
2020. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%

Beszélgessetek kérdező! (pharmatex+megszakítás)


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2020. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Akik pharmatexet hasznalnak azoknal hogy van? Kiszamitjatok az idot szex előtt felhelyezitek? Idoziteni kell? En hallottam h csip mint az állat!


Nem is ertem miért mindig a nőket kinozzak a fogalmazsgatlassal. Ferfiaknak sose kell beavatkozni durva gyogyszerekkel.

2020. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Elozo parkapcsolatomnal ugyanez volt a problema. Elegge megviselt lelkileg, tobbszori probalkozas ellenere sem sikerult neki. Pedig elso kapcsolat volt, az onbizlmamra ranyomta rendesen a belyeget. Es ha emlitettem neki vagy rakerdeztem mi a problemaja, felcsattant es engem hibaztatott. Azota mar szakitottunk, lehet akkor kellett voona mar, mert lelkileg csak tonkretettuk egymast.
2020. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
42%
A pharmatex mellett azért esnek teherbe, mert rosszul használják. 3-4 óráig hat, igen, de nem bír ki, csak egy menetet. Egy tabi, egy spricc és akkor nincs vele gond. Sokan azt hiszik, hogy egy tabi és mehet akárhány spricc az időtartam alatt. Ez a gond, csak nem reklámozzák, hogy hülyék és gondot okoz a szövegértés.
2020. jan. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
47%
25. Így van. Aki rendesen hasznàlja, betart minden szabàlyt, nem lesz terhes.
2020. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem lenne kedvem tönkretenni a hüvelyflórám a pharmatexszel. Amúgy itt fejben kell helyrerakni a dolgokat.

Párommal tabiról rértünk át gumiban, és tisztán érzi az egész aktust, nem tompít csak nagyon minimálisan az érzésből a gumi. Rajta kívül 1 fiúval voktam, vele is gumival és nem volt gond.

Egy hosszú folyamat lesz és meg kell találni a megfelelő kotont. Eleinte nekünk is rossz volt, azt hittük mindent kipróbáltunk és megtettünk, hogy jó legyen, de a probléma itt nálam volt. Égetett a gumi. Aztán a lifestyle skin latexmentes óvszert megtaláltuk, kipróbáltuk és teljesen jó volt. Nem égetett, tovább maradtam nedves és a páromnak is nagyon jobb érzés volt benne.

Nálatok a fő probléma, hogy fejben elutasítja a gumit. Szerintem azt hiszi, hogy a szex gumiban olyan mint a fürdés zokniban. Ez baromság, a szex gumiban is tud nagyon élvezetes lenni. Ezt kellene helyrerakni magában. Pl megróbálni gumiban kiverni, vagy csak néha, úgy hogy nem szexeltek, felhúzni a péniszére. Vagy úgy leszopni hogy rajta van az óvszer.

2020. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hormonos dolgok nem jók ha neked gondot okoz. Én méhszáj sapkát sem vennék, fene tudja hogy pont a helyén van e, és melyik méret a jó.
2020. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Női óvszer?
2020. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
spirál
2020. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!