Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mióta jogosítványom van azóta van saját tulajdonú autóm is. Egy fél éve viszont mondta a szerelőm hogy jobban járok ha most eladom az autót mert lehet hogy 1 millió ft-os szervizelés lesz ha tönkre megy benne ez meg az. Apósom felajánlotta hogy a felesége volt autója még bent áll nekik a garázsba és oda adná nekünk, azzal a felállással hogy kifizetem a felét a másik felét meg oda adja a feleségemnek. Hát én amekkora sokkba voltam a saját autóm miatt amit nagyon szerettem de mivel már volt előtte is pár autóm és tudtam hogy elég kemény szervizköltségekbe találhatom magam gyorsan rábólintottam hogy rendben van. Feleségemnek soha nem volt autója, nem is akart és vezetni se tud a legjobban, viszont nekem az autó napi használatra kellett mindig is. Végül eladtam az autóm, kifizettem apósomnak az ő autójuk felét így felesbe lett egy autóm a feleségemmel. Majd egy pár hete veszekedéseknél gondol egyet a feleségem és elviszi az autót, vissza hozza szinte üres tankkal, vagy pedig amikor nekem nagyon kéne a kocsi vissza se hozza. Mostanra teljesen elszállt az agyam hogy hogy csinálhattam ekkora hülyeséget hogy egy autóval közösködjek valakivel mikor abból a pénzből vehettem volna egy saját autót is. Arról nem is beszélve hogy a kötelező biztosítás, casco, minden az én nevemen van, én fizetek mindent az autó után, úgy hogy van is autóm meg nincs is. Már annyira elegem lett hogy ott tartok hogy inkább eladom annyiért amennyiért megveszik és felezünk a pénzel csak tudjam hogy az autóm ott lesz reggel, délbe, este, amikor nekem szükségem van rá. Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? 29/F
2020. jan. 14. 10:49
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az éremnek két oldala van, de ez nagyon egyszerű. Minden egyes veszekedésnél amikor neki nem tetszik valami elviszi az autót. Nem is veszekedés igazából mert én beszélek ő meg őrjöng, nincs egy értelmes mondata se. Régen a töltőmet vitte el vagy a lakáskulcsot, de rájött hogy nem ér vele semmit mert van másik töltőm és pótkulcs is. Hát most a kocsival csinálja ezt.
2020. jan. 14. 14:02
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Mèg mindig áll a kèrdès, hogy minek vetted el, ha ennyire nem tudtok kommunikálni egymással... Szánalmas az egèsz.
2020. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Van egy tippem, hogy ez is a te kérdésed,mert kísértetesen hasonlít.


Mennyit kell még ennek az elmebeteg nőnek csinálnia ahhoz,hogy kidobd? Beszélj egy pár haveroddal és meglátod,hogy nem ez egy normális kapcsolat, semmilyen értelmes nő nem csinál ilyeneket. Ideje lenne elválnod, legalábbis kidobnod a nőt,mert eléggé úgy tűnik,hogy pszichátriai esetről beszélsz. Most még simán újrakezdheted, pár év alatt lerázhatod, mert nyílván zaklatni fog szakítás után is. Azt pár év alatt megunja, te meg kezdhetsz új életet 32-33 évesen. Az teljesen jó kor még,simán fogsz találni magadnak egy normális nőt.


Arra viszont nagyon figyelj,hogy ha véletlen szexelnétek még, akkor mindenképp húzz gumit, olyat amiről nem tudja hol volt, mert az ilyenek képesek szakításkor benyögni,hogy terhesek. Nyílván a legtöbb ilyenkor kamuzik, de azért menj biztosra. Ha pedig véletlen becsúszna,akkor kérj apaságit.

2020. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!