Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a párom a fizetéséről?

Figyelt kérdés
Öt hónapja vagyunk együtt, és autószerelőként dolgozik. Nem sima szerelő, hanem valami mérnöki végzettsége van. Eddig azt mondta, hogy 120ezret keres. Őszintén nem is érdekelt, és fogalmam sem volt róla, hogy mennyit kereshet egy szerelő ezért elhittem. Viszont nemrég véletlenül megtudtam egy munkatársától, hogy a párom műhelyfőnök, és több mint 400ezer a nettó fizetése. Még nem szembesítettem a hazugságáról, mert nem is tudom hogy mit mondjak.

2020. jan. 16. 11:40
1 2 3 4
 11/34 Lachesys ***** válasza:
86%
ez hulye xd mit kell tudnod a kiflikodokat?:Ddd jezus
2020. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Természetesen többet. Míg én több száz terméknek ismerem a pontos árát, leltárt vezetek, pénztárgépet kezelek, stb. addig egy autószerelő naphosszat csak a villáskulcsot forgatja
2020. jan. 16. 12:16
 13/34 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg a Gyanúk árnyékából lett véve a sztori. Ezzel a boltos többet tud, a szerelő csak a villáskulcsot forgatja szövegből még a vaknak is leesik, hogy troll vagy. Mi értelme amúgy ilyen kamu kérdéseket kiírni? :O
2020. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Az ország tele van elhagyott lerobbant autókkal, legközelebb csak menj oda az egyikhez és pörgesd meg a kulcsot, és lám, lesz egy működő autód.
2020. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, ez hatalmas volt :D

Egy negyed tudással sem rendelkezik egy bolti eladó, mint amennyit egy autószerelő tud, és akkor még a fizikai munkáról nem is beszéltünk.

2020. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy nem akarta, hogy csak a pénzéért legyél vele, és akkor ezért biztosra akart menni, hogy őt szereted, és nem a pénzét.

Vagy pl nemtom, esetlegy gyűjt valamire, pl ha gyerek lenne, akkor nagyobb házra, hogy kényelmesebben elférjetek, vagy mittomén. És lehet, hogy azért nem szólt, mert nem akarta volna, hogy folyton odamenjél kuncsorogni.

2020. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

*Meg pl nemtom mennyit adózik.

Nemtom,beszéld meg vele.

2020. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

"Én történetesen pont bolti eladó vagyok"

Talán pont ezért, nem akarta, hogy alsóbbrendűnek érezzed magad mellette.

2020. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
#18 úgy érted, hogy az én munkám alsőbb rendű mint az övé? Lehet, hogy mérnök de attól még minden nap mocskos és olajos környezetben dolgozik, ellentétben velem. Talán ezért keres kicsivel többet. De nem is ez a lényeg, hanem hogy miért hazudik.
2020. jan. 16. 13:38
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
nem alsóbbrendű de nem igényel akkora tudást mint az autószerelés.
2020. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!