Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a párom a fizetéséről?

Figyelt kérdés
Öt hónapja vagyunk együtt, és autószerelőként dolgozik. Nem sima szerelő, hanem valami mérnöki végzettsége van. Eddig azt mondta, hogy 120ezret keres. Őszintén nem is érdekelt, és fogalmam sem volt róla, hogy mennyit kereshet egy szerelő ezért elhittem. Viszont nemrég véletlenül megtudtam egy munkatársától, hogy a párom műhelyfőnök, és több mint 400ezer a nettó fizetése. Még nem szembesítettem a hazugságáról, mert nem is tudom hogy mit mondjak.

2020. jan. 16. 11:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Jól lenulláztátok, de 4-essel értek egyet, maximálisan.
2020. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
94%
De igen, alsóbbrendű. Sokkal. 😂 Senkit nem érdekel hogy te tiszta környezetben dolgozol, mert az ő munkájához sokkal több ész kell. Amúgy meg neked nem lehet sok ha azt hiszed a bolti munka tiszta. A vásárlók mindent osszefogdosnak, az áruk ki tudja milyen raktarakbol jönnek és akkor még arról nem is beszélve hogy mennyi kórokozó van a pénzen.
2020. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
72%
és asztán? Nekem van egy pár milliós megtakarításom amiből generálok magamnak egy 14. havi fizetést is. 350 ezret tudok/hó megtakarítani. Ehhez képest a barátod nudli. :D
2020. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó!😂 Mint amikor diplomásként elmész raktárosnak és hogy ne legyen ciki, letagadod a diplomát


Viccet félretéve, elég fura és érthetetlen, minek kell ezt letagadni. Minél több, annál jobb nem?

2020. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Mert valószínűleg olyan betegségben szenved, mint a gyakoris pasik, hogy minden nő kivétel nélkül a pénzre megy, és a fizetését az utolsó forintig magára költi.
2020. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén megmondom, nő vagyok de én sem mondanám el mennyit keresek. Mármint akkor legalább nagyobb esély van hogy nem a pénzre megy az illető.

Bár nem hazudnék inkább nem mondanék semmit.

2020. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
43%
25# De nyilván teljesen alaptalan, nem is értem, hogyan feltételezhet valaki ilyet egy nőről...
2020. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

#27


Vannak ilyen nők, az tagadhatatlan. De az itteniek szerint nincs kivétel. Ez viszont nem igaz.

2020. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
28# Mindig vannak kivételek
2020. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Teszteli hogy nem csak a pénzre mész-e.
2020. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!